Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
No to posłuchane
Znak czasów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2016, 19:16
Destiny jest tylko na konsole
Konsole - 1 PC - 0
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:26
@IFapToHentai: Skurim mods
Console -1 PC - over nine thousand
Odpisz
12 grudnia 2017, 06:37
@CzerwonyShrek: jestem z przyszłości już nie długo będą mody nawet na konsoli
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2018, 22:32
@IFapToHentai: Gra w 4k w 60fps
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:33
@IFapToHentai: Możliwość prawie dowolnego zmieniania podzespołów
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:33
@IFapToHentai: Dostęp do steama
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:34
@IFapToHentai: Może być też przydatny do pracy
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:35
@IFapToHentai: Nie trzeba kupować jak wyjdzie nowa odsłona np. ps3 ps4
Odpisz
17 kwietnia 2019, 18:39
@IFapToHentai: Dwa słowa: Smash Bros.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2019, 12:56
@HerrDoctor: Po pierwsze archeologu, pisałem to kiedyś i myślę warto powiedzieć że bynajmniej nie jestem przeciwnikiem konsol, niech każdy gra na czym chce, ja jestem przyzwyczajony do klawiatury i myszki. Kiedyś byłem PcMasterrace, teraz jestem przekonany że jeśli ktoś lubi grać to nawet niech na tosterze gra.
A te dwa słowa Smash Bros mogę zaorać i powiedzieć emulator
Odpisz
29 marca 2017, 21:06
Mi tam wygodniej grać na padzie pewnie dlatego że masz wszystkie przyciski bardzo blisko a nie tak że myszka i WASD jest daleko od siebie.. albo dlatego że w strzelanki na PC nie gram XD
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 19:23
Do konsol da się podłączyć myszkę i klawiaturę. Wiec mówienie, że myszką i klawiaturą będziesz grał tylko na pc są błędne. Poza tym niektóre gry wychodzą tylko na konsole. I nie ogarniam czemu ludzie mówią ze grafika jest o wiele lepsza na pc niż new genowych konsolach. Mam dobry pc za 6 tyś i konsole i grafa jest dla mnie taka sama. Nie ogarniam tych hejtów na konsole, ale wydaje mi się, że są to dzieciaki, które wciąż używają kompa którego dostali na komunie i nie stać ich po prostu na ps4 czy x one. Tak więc wszyscy ogarnijmy się. Jedyna różnica to taka ze na pc można mieć mody do gier. Niektórzy pewnie powiedzą, że na pc da się grać w piraty, ale na ps4 i x one jak ps3 i x 360 także da się grać w piraty. \____________/ tak w razie jakby co.
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:27
@Kiler1: Nie że nie lubie konsol (uwielbiam pc i konsole) ale na PC można pracować i nie trzeba bulić za gre multiplayer
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 19:29
@CzerwonyShrek: Akurat na ps4 płacisz 200zł na rok co jest minusem to racja, ale za to co miesiąc dostajesz od 2 do 6 darmowych gier, więc się zwraca. A pozatym w obrazku nie chodzi o prace tylko gry, wiec nie wiem po co zaczynać temat, że na pc da się pracować
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 19:32
@Kiler1: jest to porównanie ustawień ultra. Poza tym grafika na pc jest tylko trochę lepsza bo gdyby była o wiele lepsza to ta gra na konsole dostałaby gorszę oceny, a co za tym idzie napisanie gry 2 razy na potrzeby konsol mogłoby się nie zwrócić. Tak było np w The Division
I nie drąż tematu vo obudzisz resztę PCMasterRace
Odpisz
16 kwietnia 2016, 09:44
@Kiler1: Na playstation nie da się grać na piratach, chyba że przerobisz konsole.
Odpisz
16 maja 2016, 16:48
@Kiler1: a ps4 i xone nie są przypadkiem tańsze od pc?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 23:10
Oooooooww konsolowcy zostali zniszczeni :000
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2016, 21:52
chyba jak korzystać z biednej konsoli jako podpory na pie#(+'!- myszkę. PC shit race. console and mobile GOD race... to gówno pi(()())#)?#!! a nie obrazek
Odpisz
15 kwietnia 2016, 23:10
Dlaczego aż tylu ludzi jest trollami?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:17
@Kolikon: ale o co ci chodzi przecież ten obrazek to gówno je)-!?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:36
Bardzo fajny i mądry obrazek :)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:05
Widać że admin jest za biedny na konsole.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:11
Leci ban
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:22
żartujesz prawda?
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2016, 19:28
@gulpin: no przepraszam ale widać że admin nie lubi konsol.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:30
To nie obrazek admina gałganie !
Odpisz
16 kwietnia 2016, 14:56
Powiedz, że się zgrywasz.
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:08
wyczuwam shitstorm
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:09
@UkradliMiNick: za 3 ... 2 ... 1 ... 0 ... -1 ... -2
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:15
-3... -4... -5... -6... -7... -8... -9... -10... -11... -12... -13... -14... -14... -15... -16... -17... -18...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 18:58
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2016, 19:13
@koskoskos: Znam kogoś lepszego:
Odpisz
4 kwietnia 2016, 22:06
@Vader0PL: Walić Master Racerów.
Multiplatformowa Hybryda na zawsze!
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:55
@koskoskos: na szczęście, ludzi otworzyli oczy na inne platformy i widać to po zielonych i czerwonych przy twoim kometarzu :)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:18
@tr_8r: Ohhh naprawdę moje serce krwawi :(
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:15
Nie weźmiesz 3DO? Ta jest wystarczająco duża by umieścić i klawiaturę i monitor i PeCeta i myszkę...
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:16
Swego czasu PlayStation 2 była moją podkładką pod myszkę.
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:02
myszką i klawiaturą jednak gorzej gra się na xbox-ie , ja używam pada albo kineckta
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:01
ale przecież OUYA to nie jest tak jakby konsola tylko android na telewizorze z słabymi grami bo mają eksport z android'a
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:00
Mało zabawne
Odpisz