Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IFapToHentai

4 kwietnia 2016, 19:16

Destiny jest tylko na konsole
Konsole - 1 PC - 0

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar HerrDoctor

17 kwietnia 2019, 18:39

@IFapToHentai: Dwa słowa: Smash Bros.

Avatar PoProstuWojtek

Edytowano - 18 kwietnia 2019, 12:56

@HerrDoctor: Po pierwsze archeologu, pisałem to kiedyś i myślę warto powiedzieć że bynajmniej nie jestem przeciwnikiem konsol, niech każdy gra na czym chce, ja jestem przyzwyczajony do klawiatury i myszki. Kiedyś byłem PcMasterrace, teraz jestem przekonany że jeśli ktoś lubi grać to nawet niech na tosterze gra.
A te dwa słowa Smash Bros mogę zaorać i powiedzieć emulator

Avatar Predator_PL

29 marca 2017, 21:06

Mi tam wygodniej grać na padzie pewnie dlatego że masz wszystkie przyciski bardzo blisko a nie tak że myszka i WASD jest daleko od siebie.. albo dlatego że w strzelanki na PC nie gram XD

Avatar Kiler1

Edytowano - 4 kwietnia 2016, 19:23

Do konsol da się podłączyć myszkę i klawiaturę. Wiec mówienie, że myszką i klawiaturą będziesz grał tylko na pc są błędne. Poza tym niektóre gry wychodzą tylko na konsole. I nie ogarniam czemu ludzie mówią ze grafika jest o wiele lepsza na pc niż new genowych konsolach. Mam dobry pc za 6 tyś i konsole i grafa jest dla mnie taka sama. Nie ogarniam tych hejtów na konsole, ale wydaje mi się, że są to dzieciaki, które wciąż używają kompa którego dostali na komunie i nie stać ich po prostu na ps4 czy x one. Tak więc wszyscy ogarnijmy się. Jedyna różnica to taka ze na pc można mieć mody do gier. Niektórzy pewnie powiedzą, że na pc da się grać w piraty, ale na ps4 i x one jak ps3 i x 360 także da się grać w piraty. \____________/ tak w razie jakby co.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Szymon2410

16 kwietnia 2016, 09:44

@Kiler1: Na playstation nie da się grać na piratach, chyba że przerobisz konsole.

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2016, 16:48

@Kiler1: a ps4 i xone nie są przypadkiem tańsze od pc?

Avatar kubczakof

15 kwietnia 2016, 23:10

Oooooooww konsolowcy zostali zniszczeni :000

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 kwietnia 2016, 21:52

chyba jak korzystać z biednej konsoli jako podpory na pie#(+'!- myszkę. PC shit race. console and mobile GOD race... to gówno pi(()())#)?#!! a nie obrazek

Avatar Kolikon

15 kwietnia 2016, 23:10

Dlaczego aż tylu ludzi jest trollami?

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2016, 11:17

@Kolikon: ale o co ci chodzi przecież ten obrazek to gówno je)-!?

Avatar Szymon2727

15 kwietnia 2016, 20:36

Bardzo fajny i mądry obrazek :)

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2016, 19:05

Widać że admin jest za biedny na konsole.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar messi16

15 kwietnia 2016, 20:30

To nie obrazek admina gałganie !

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2016, 14:56

Powiedz, że się zgrywasz.

Avatar UkradliMiNick

4 kwietnia 2016, 19:08

wyczuwam shitstorm

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2016, 19:09

@UkradliMiNick: za 3 ... 2 ... 1 ... 0 ... -1 ... -2

Avatar polak922

15 kwietnia 2016, 20:15

-3... -4... -5... -6... -7... -8... -9... -10... -11... -12... -13... -14... -14... -15... -16... -17... -18...

Avatar koskoskos

4 kwietnia 2016, 18:58

Avatar Vader0PL

Edytowano - 4 kwietnia 2016, 19:13

@koskoskos: Znam kogoś lepszego:

Avatar Lujis

4 kwietnia 2016, 22:06

@Vader0PL: Walić Master Racerów.
Multiplatformowa Hybryda na zawsze!

Avatar tr_8r

15 kwietnia 2016, 20:55

@koskoskos: na szczęście, ludzi otworzyli oczy na inne platformy i widać to po zielonych i czerwonych przy twoim kometarzu :)

Avatar koskoskos

15 kwietnia 2016, 21:18

@tr_8r: Ohhh naprawdę moje serce krwawi :(

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2016, 20:15

Nie weźmiesz 3DO? Ta jest wystarczająco duża by umieścić i klawiaturę i monitor i PeCeta i myszkę...

Avatar Estonia_ball

4 kwietnia 2016, 19:16

Swego czasu PlayStation 2 była moją podkładką pod myszkę.

Avatar BudowniczyMakaronu

4 kwietnia 2016, 19:02

myszką i klawiaturą jednak gorzej gra się na xbox-ie , ja używam pada albo kineckta

Avatar Kijox

4 kwietnia 2016, 19:01

ale przecież OUYA to nie jest tak jakby konsola tylko android na telewizorze z słabymi grami bo mają eksport z android'a

Avatar Boberek00

4 kwietnia 2016, 19:00

Mało zabawne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar koskoskos
Dodane przez: koskoskos

To się nie może nie udać

No to posłuchane

Znak czasów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka