Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar UkradliMiLogin

31 grudnia 2015, 15:06

uuuuuuuuuuuuuuuuuu brawooooooo

Avatar Mrkociak

17 maja 2015, 01:41

wydali na to 100.000$

Avatar Chewbacca

19 sierpnia 2014, 22:39

SUPER mam zamiar mieć urodziny co roku i będę nieśmiertelny!!! :)

Avatar LOLOYUK

20 września 2012, 08:45

RACZEJ ŚMIECH! gdybym się śmiał codziennie 15 minut przez rok mógłbym przedłużyć życie nawet o miesiąc!

Avatar chupacabra001

20 września 2012, 14:59

@LOLOYUK: To nie oglądaj Familiady.

Avatar Bartex301

20 września 2012, 15:18

@chupacabra001: Jaki suchar... :D

Avatar LOLOYUK

20 września 2012, 16:41

@chupacabra001: a ty Troliriardy

Avatar LOLOYUK

20 września 2012, 20:29

@chupacabra001: ja wiem jak żyć długowiecznie i jest na to eliksir ! ale ci nie podam nazwy! Nazwa to wino,piwo,wódka

Avatar chupacabra001

21 września 2012, 15:42

@LOLOYUK: Właśnie podałeś. :P Poza tym wątroba jest innego zdania.:P

Avatar LOLOYUK

21 września 2012, 16:13

@chupacabra001: koleś pił wino(chyba wódkę) i żył długo i szczęśliwie!

Avatar chupacabra001

21 września 2012, 19:06

@LOLOYUK: Ktoś pił denaturat. Potem żył długo i szczęśliwie jako niewidomy. ;-]

Avatar hubert1204t

12 listopada 2013, 21:57

@LOLOYUK: 15 minut dziennie ---->1rok = 1 miesiąc
hmm... Jestem NIEŚMIERTELNY !!

Avatar
Konto usunięte

20 lutego 2013, 17:12

Genius!

Avatar tolkowski

27 listopada 2012, 17:36

wow super odkrycie heh

Avatar dziewcze

21 września 2012, 18:12

nie

Avatar stilic97_Falubaz

20 września 2012, 19:49

Czyżby geniusze?

Avatar Phoenix97

20 września 2012, 19:21

Seriously?

Avatar z153018

20 września 2012, 18:42

genialneeeeeeeeee xD

Avatar kamixo

20 września 2012, 17:35

Dawać im Nobla!

Avatar
Konto usunięte

20 września 2012, 13:38

Bardziej by pasowało ROSYJSCY Naukowcy :)

Avatar BombowyAhmed

20 września 2012, 12:07

29 lutego ma prze....ne

Avatar LOLOYUK

20 września 2012, 12:51

@BombowyAhmed: śmiech lepszy jak bym się śmiał 1-4 razy dziennie przez rok wydłużyłbym życie nawet o kilka miesięcy

Avatar JaQbek

20 września 2012, 07:32

HaHa!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nie znoszę kleszczy

Nigdy na to nie wpadną

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka