Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Phi!
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2018, 16:29
Polska ma takie
Srrly?
Odpisz
1 lutego 2018, 23:09
Na ch*j to tutaj jest wszyscy przecież wiemy jak było nie trzeba przypominać
Odpisz
28 maja 2017, 14:24
Mina (wyraz oczów) palandballa rozwala.
Odpisz
18 lutego 2017, 05:25
Kto wygadał?!
Odpisz
2 maja 2016, 10:22
a co ze mną?
Odpisz
20 listopada 2016, 21:42
@kubek2007: ty jesteś wy nim
Odpisz
28 listopada 2016, 19:04
@KacperUE: ja byłem odzielną republiką
Odpisz
28 listopada 2016, 19:19
@kubek2007: nie
Odpisz
23 czerwca 2016, 12:58
Może mi ktoś powiedzieć co to za flaga po lewej?(Czarno czerwono zielona)
Odpisz
8 sierpnia 2016, 22:26
@RomanPlayGames: Afganistan
Odpisz
7 maja 2016, 21:04
ZSRR ma polske w kroczu
Odpisz
27 kwietnia 2016, 22:54
Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego w polandbalu czerwony jest na górze?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 00:03
@Giuly412: Ktos tak narysowal i tak zostalo, nie chcieli zmieniac
Odpisz
28 kwietnia 2016, 10:01
@Kociomaniak: Aha dzięki :D
Odpisz
27 kwietnia 2016, 20:23
Przynajmniej nie było PiSu :-D
Odpisz
1 lutego 2018, 23:08
@randalf28: bardzo śmieszne a teraz komunistyczny lewacki śmieciu wypier**laj
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:02
@Filipsss: odkop
Odpisz
27 kwietnia 2016, 16:00
Kolory Polski są na odwrót, Wiem że niby to tu normalne, ale perfekcjonistów wku*wia jak jasny sku*wysyn.
Odpisz
27 kwietnia 2016, 16:59
@HumanistaMichal: przyzwyczaj się
Odpisz
27 kwietnia 2016, 17:13
@kubek2007: NIE, to niech inni przyzwyczają się pod moje oczekiwania !
Odpisz
27 kwietnia 2016, 17:49
@HumanistaMichal: ok
Odpisz
27 kwietnia 2016, 15:45
Tak... nawet w średniowieczu Rosja "korzystała,, z nas...
Odpisz
27 kwietnia 2016, 13:14
ZSRR ball jest tutaj jak kawałek Metalliki.
Master of Puppets.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:50
Polska miała najlepiej ze wszystkich państw
Odpisz
27 kwietnia 2016, 14:15
@tu_2000: szczególnie lepiej niż: Wielka Brytania, Francja, USA, Niemcy, ZSRR, Jugosławia, Australia, Nowa Zelandia, Kanada, Brazylia, RPA, Chiny, (+140 więcej)
Odpisz
27 kwietnia 2016, 17:05
@Krzyniu: Chyba chodziło mu o kraje Układu Warszawskiego.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 14:13
Akurat w Polsce żyło się jako tako lepiej niż w np. wykorzystywanym do testów nuklearnych i kopania Uranu, Ropy czy Złota Kazachstanie (którego w ogóle tu nie ma).
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2016, 14:47
Bo Kazahstan był Republiką Radziecką.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 14:27
USSR plz
Odpisz