Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RokaiMin

15 kwietnia 2016, 09:41

Vader by się przydał w tle lub taki Kylo Rinke

Avatar DarthVader999

Edytowano - 14 kwietnia 2016, 15:23

True story.
Już wyjaśniam. Kojarzycie X-wingi? Nie? W takim razie wygooglajcie.
Wracając do tematu: X-wing to był Imperialny myśliwiec, a konkretniej prototyp nowego imperialnego myśliwca. Zbudowali go na podstawie Z-95 Headhunter-ów, które z kolei były nową wersją myśliwców Arc (Wiem, znowu zbaczam z tematu). Rebelianci ukradli prototypy, i od tamtej pory zaczęli "masową" produkcję (mieli tylko 7 (z czego 4 to kradzione prototypy)). Tak więc 4 imperialnych pilotów zostało "bez pracy". Dwóch z nich prawdopodobnie wstąpiło potem prywatną eskortą Vadera, ale nie jest to potwierdzona informacja.

Avatar kajtekk

Edytowano - 14 kwietnia 2016, 09:38

Rebelianckie Śmiecie......

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2016, 08:11

XD

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2016, 09:33

bardzo złożony komentarz, bardzo.

Avatar kasza_w_sprayu

14 kwietnia 2016, 08:04

Ta torba tak bardzo pasuje do reszty .-.

Avatar romanow

14 kwietnia 2016, 06:57

Jak przyjdzie kontrol to będzie musiał zrozumieć że nie płaci się kredytami

Avatar przemo192

5 kwietnia 2016, 16:16

i tak nie trafisz tam gdzie chcesz

Avatar xd_ailatan

14 kwietnia 2016, 06:49

@przemo192: SMUTECZEK

Avatar
Rico32

5 kwietnia 2016, 16:35

Szturmowcy nie latają myśliwcami

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 17:11

Jeat wiele rodzajów Tie i innych statków

Avatar
Rico32

5 kwietnia 2016, 20:21

Szturmowcy NIE pilotują statków od tego są inni ludzie, szturmowcy tylko szturmują

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 20:33

Ale szturmowcy muszą być do tego przeszkoleni ._.

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 21:21

Szturmowcy to niewolnicy po przebraniu mózgu, piloci TIE to dobrowolni studenci Akademii Imperialnej.

Avatar
Rico32

5 kwietnia 2016, 22:54

Czzy niewolnicy? Raczej nie, to tak jak zaciągnie się do wojska w PRL`u przymusowo idą

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 23:02

A to przypadkiem nie było, że to mieszkańcy podbitych krain szli do wojska?

Avatar
Rico32

5 kwietnia 2016, 23:27

To bardziej było w Nowym Porządku (nie jestem specem więc mogę się mylić)

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 16:45

Jakim cudem trafił w drzwi?

Avatar polandball1

5 kwietnia 2016, 16:08

Wardęge wyje**li z metra

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Nie są aż takie pyszne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Co za przypadek

Niegrzeczny Oskarek

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka