Normalny człowiek widzi na obrazku romantyczny gest chłopca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2023, 22:32
Niemożliwe, ten nieuk Nobita mądrzejszy od Shizuki?
Odpisz
8 kwietnia 2020, 18:07
Jakby ktoś był ciekawy:rozwiązanie to 206 815,59619662...
Odpisz
27 października 2019, 22:27
I taki właśnie prosz państwa jest wzór na miłość
Odpisz
17 lipca 2019, 02:38
dla czego feministki narzucają im płeć?
Odpisz
20 października 2016, 23:15
Podryw z klasą #Badumtss
Odpisz
2 października 2016, 17:05
czy to jest Novita i Shizuka z Doraemoon (ps sory za błędy, ale dawno tego nie oglądałam)
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:20
Akurat ten chłopak to nienajlepszy matematyk, jak i uczeń.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:32
@kicius23: Nowita. To jest Nowita.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:44
@Mycha2001: Przecież wiem. Kiedyś ogladałam Doraemona.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:52
@kicius23: Nie wątpię w to ale po prostu cię poprawić musiałem.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:25
@Mycha2001: .-. Ale Nowita to chłopak. Na jedno wychodzi.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:22
@kicius23: Nie u mnie
Odpisz
6 kwietnia 2016, 06:54
@Mycha2001: To się pisze Nobita :v
Odpisz
15 kwietnia 2016, 10:48
@Dowe2258: to sie pisze w japonskich znakach ._.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 12:44
@Dowe2258: To się pisze 野比 のび太 (Nobita Nobi)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 12:45
@schito: 野比 のび太 (Nobita Nobi)
Poszperałam. :)
Odpisz
16 kwietnia 2016, 08:09
@kicius23: Nie najlepszy* :v
Odpisz
16 kwietnia 2016, 08:53
@JaNuSZeq: Wiem, zauważyłam dopiero po fakcie. Mam upośledzoną autokorektę. Nigdy wczesniej jej nie używałam, ale mój brat mi ją włączył.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 14:40
@kicius23: Od kiedy autokorekta źle poprawia? .-.
Odpisz
7 lipca 2016, 00:25
@kicius23: Potrafisz to rozwiązać?
Chyba nie.
... Ja też.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:26
Moim zdaniem feminizm da się wyleczyć. Prądem.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:29
@Nietypowy: gazem lepiej
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:33
@RussiaBall: Za dużo gazu pójdzie. A jak taka feministka wyjdzie na zewnątrz podczas burzy, a pioruny lecą w stronę najwiękrzego obiektu w polu rażenia...... Będzie gril
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:33
@Nietypowy: Mam nadzieje że "najwiękrzym" obiektem w twojej okolicy będzie słownik XD
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:36
@IFapToHentai: jak walnie piorun to się spali
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:46
@Nietypowy: nje asz tak no feś bo sje zarómjenje
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:52
@Nietypowy: Nie lepiej ogniem ?
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:55
@Shadow_blade: Jak za średniowiecza?
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:47
@Nietypowy: Nie jak za czasów II wojny światowej, czyli miotaczami ognia. Chociaż te ważniejsze możan spalać na stosie za tworzenie grup feministycznych.
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2016, 18:49
@Shadow_blade: Ja tam wole tak przykładnie spalić na stosie. Najlepiej sosnowym. Ale taki miotacz ma 60m zasięgu a stos nie bardzo. Jak nie przyjdą do ognia to ogień przyjdzie do nich.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 07:29
@Nietypowy: hitler gaz przypomniała mi się piosenka na jego urodziny
Odpisz
15 kwietnia 2016, 18:06
@Nietypowy: Hitler byłby dumny :')
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:54
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:57
6606.48188433
Odpisz
15 kwietnia 2016, 07:44
Dziewczyna z mojej klasy mówi że jest feministką.Tylko gdzie ona widzi nie równość płci w tym wieku?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 09:08
Wcześnie zaczyna.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 09:10
Zrób tak...
Jak coś na W-F będą kazali przenieść to jej powiedz że ma przenieść... w końcu równouprawnienie...
Odpisz
15 kwietnia 2016, 08:34
A u mnie nie ma feministek. I jest super. Zapraszam!
Odpisz
15 kwietnia 2016, 08:25
Ludzie złoci. FemiNAZISTKA.
Feministki są normalne ;-;
Odpisz
15 kwietnia 2016, 08:22
feminazistka
Odpisz
15 kwietnia 2016, 07:29
WIdziałam coś takiego ale w wersji z Gravity Falls i nie na jeja xD
Odpisz
15 kwietnia 2016, 07:30
@Nowa_Na_Jeja: Dowody?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 07:32
@drollercastergirl: Dawno temu to widziałam więc nie pamiętam gdzie to znalazłam ale chyba na Facebooku
Odpisz
15 kwietnia 2016, 07:11
I tak bedzie tylko przyjacielem.
Odpisz