Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tymi się chodzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Północne Węgry
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2016, 18:58
Co wy tam wiecie o fejmie...
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:04
Zapomniałem dodać, że mój nick jest ekspertem od randek...
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:23
Wyczuwam fejk
Odpisz
16 kwietnia 2016, 15:40
Po prostu mnie wygoogluj...
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2016, 12:28
O jej, a co to takiego ten fejm?
Bo nie wiem, nie znam się, zarobiony ostatnio jestem.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 06:58
Fejm na co to komu ? co to nowa waluta człowieka ?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 07:39
@kacper5656: coś w tym stylu
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:07
@Boberek00: bezsensowne
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:22
I taki ryj jacka1s wklejony albo innej gwiazdki co się wybija xD
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:28
dokładnie, wkurzają mnie ludzie przechwalający się, że mają fejmy i jeszcze zazwyczaj są to osoby które mają tylko 1000 czy 2000 w góre gdzie to jest mało
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:37
@ozi12: pewno nowi
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:37
@przemo192: nom zazwyczaj
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:37
@ozi12: No bo wiesz, ja mam takie fejmy, że ło jezu! Ty to mi do pięt nie dorastasz ty mlutka kropko żyjąca obok elit takie jak ja! (komentarz demonstracyjny)
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:40
@Vakarian: za wysoki poziom
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:16
@ozi12: Ja nie mam fejmów, (nikogo, nawet mnie to nie obchodzi) a 3100+ strzałek w górę.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 08:00
Stare logo tak przyjemne dla oczu.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 07:03
Gaben w okularach? xD ;-;
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:51
SPRZECIW!!!
Ja się serio interesuję tym co kto robi na jeja czym sie interesuje ile ma fejmów itp itd. Nawiazałem sporo znajomosci na jeja...
Odpisz
16 kwietnia 2016, 08:07
@Sebzer: Chyba w dziale gier...
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:40
@KoziLowca: Najwyraźniej mnie nie znasz kolego. W dziale ger bywam prawie wcale a na obeazkach i hrupach siedze prawie nin stop.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:47
Miej 101 obrazków i over 9000 łapek w górę. Fejmu nie ma.
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2016, 19:07
@shizofrenik: Miej 170 obrazków i 12000 strzałek, cheba mam.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:10
@shizofrenik: Ja zaledwie 60
Odpisz
5 kwietnia 2016, 20:49
@Zygarde: Ty masz...
Odpisz
5 kwietnia 2016, 20:50
@polandball1: Co?
Odpisz
5 kwietnia 2016, 20:50
@Zygarde: Masz
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:27
@Boberek00: zobaczcie u mnie
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:28
@uberIGGENN: sporo
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:29
@Boberek00: 3 obrazki
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:11
Fejmy to taki przedłużacz wiecie czego
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:16
@Boberek00: Życia? Schopenauser (Dobrze?) chyba nie lubi fejmów...
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:19
@Dead_Bload321:
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:22
@Boberek00: To była ironia. -.-
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:23
@Dead_Bload321:
Odpisz
5 kwietnia 2016, 20:57
@Boberek00: U dziewczyn to bardziej powiększacz.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 21:04
Nom faktycznie :)
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:14
Nie wiem czy dać 5 bo to prawda, czy 1 bo ma już 5.0
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:41
Daj 4.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:48
Dałem 1
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:49
O ty buntowniku
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:42
Mi sami pod profilem piszą, że mam fejmy ;_;
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:21
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:55
O nie, pls
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:56
Poradnik?
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:42
ej patrzcie russiaball nie ma fejmow! widzisz nikogo to nie obchodzi
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:24
-Patrzcie on nie jest fejmem!
- jo też! zostan mojim menszem, zalozmy anty fejmy!
-kruwa
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:26
@login00: *krowa
Odpisz