Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Surge1200

31 października 2019, 00:11

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2016, 19:52

Koleżanka pyta, z jakiego to anime, ktoś coś?

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2016, 20:09

Code Geass

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2016, 20:27

Besos <4

Avatar Dorogon

26 kwietnia 2016, 00:48

A tak konkretniej to z Code Geass: Bokuto no Akito, ale nie polecam tego spin-offu, bo mało ma on wspólnego z główną serią.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 kwietnia 2016, 19:43

Na zrozumienie sensu straciłem cenne 30 minut mojego życia.

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2016, 22:28

Jebłem XD

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2016, 22:42

W co?

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2016, 22:45

W stół.

Avatar noszkurnawszystkozajete

6 kwietnia 2016, 21:44

A jak to się powinno normalnie widzieć? XD

Avatar RussiaBall

6 kwietnia 2016, 21:52

@noszkurnawszystkozajete: nie chce mi się tego rysować

Avatar Nietypowy

6 kwietnia 2016, 21:54

@RussiaBall: Dziura w dupie jest bardziej przydatna niż ten paint.

Avatar RussiaBall

6 kwietnia 2016, 21:54

@Nietypowy: to nie paint

Avatar Nietypowy

6 kwietnia 2016, 21:57

Avatar Nietypowy

6 kwietnia 2016, 21:59

@RussiaBall: Ale to jest na poziomie painta. Nieczytelny obrazek na jednej warstwie

Avatar RussiaBall

6 kwietnia 2016, 22:00

@Nietypowy: robiłem to ma fonie i mi się nie chciało tego robić więc...

Avatar Nietypowy

6 kwietnia 2016, 22:04

@RussiaBall: ja awatara robiłem na fonie

Avatar RussiaBall

6 kwietnia 2016, 22:05

@Nietypowy: a może nie umiem rysować i robiłem to w 2 sekundy

Avatar Nietypowy

6 kwietnia 2016, 22:08

@RussiaBall: A co jeśli ci powiem że ja też nie umiem, a ta grafika była moim 3 zetknięciem z grafiką w życiu +mam dyzgrafię i jak się nie będę starał i tak wyjdzie ch**owo.

Avatar RussiaBall

6 kwietnia 2016, 22:09

@Nietypowy: też mam dysgrafie ;-;

Avatar mako13

6 kwietnia 2016, 21:59

Code Geass

Avatar Angela336

6 kwietnia 2016, 21:57

Totalnie nie ogarniam

Avatar przemo192

6 kwietnia 2016, 21:39

znowu mam oczopląs

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Niezły wyczyn

Deal życia

To musiało być męczące

Damy radę

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka