Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lolowca

18 kwietnia 2016, 22:17

Pewnie go tak spie**olą, że będzie otwarty świat >:(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Swagerxx0

18 lipca 2018, 00:01

@lolowca: no wiadomo

Avatar olopak

26 kwietnia 2021, 11:28

@lolowca: nie zj...li

Avatar rozwalgo

6 kwietnia 2018, 18:45

Czemu w tagach jest Sonic?

Avatar WolfieTheGamer

18 stycznia 2018, 13:42

WOOOO

Avatar kolosowski

1 lipca 2016, 14:28

ja gram w crash bandicoot
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
w uncharted 4

Avatar Brajox

Edytowano - 19 kwietnia 2016, 02:03

Aha...Crash pamiętam granie na szaraku i robienie każdej planszy na 100% .

Avatar liseq2000

18 kwietnia 2016, 22:50

jezusie czekoladowy *0*

Avatar BurningWolf

Edytowano - 18 kwietnia 2016, 22:34

To była moja jedna z ulubionych gier z dzieciństwa...

Avatar Angela336

18 kwietnia 2016, 20:33

Mój ulubiony to Crash of the Titan <3 a i jakby co to macie pudełko |___|

Avatar SharpNeedle

18 kwietnia 2016, 21:18

@Angela336: Ja tylko w niego grałem ;c

PS: A to nie było "Crash of the Titans"?

Avatar Angela336

18 kwietnia 2016, 21:33

@SharpNeedle: jeszcze grałam w jedną z Crashem ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu

Avatar popek9001

8 kwietnia 2016, 16:52

Też na Ps-a? Troche mi brakuje crasha na pc, chociaż trudno mi sobie wyobrazić sterowanie. Ogółem mam bandicoota 2 i psx, ale jedyny telewizor na którym działało został wyrzucony :(

Avatar bylejakbylegdzie

18 kwietnia 2016, 17:14

@popek9001: na pc całkiem mi się nieźle grało

Avatar popek9001

18 kwietnia 2016, 19:29

@bylejakbylegdzie: To jest jakiś? Chyba, że o flashówce mi mówisz

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 18 kwietnia 2016, 21:15

@popek9001: emulator, ale dobrze jest mieć też jakiegoś pada, klawiatura jest do dupy

Avatar crash2003

Edytowano - 18 kwietnia 2016, 20:44

Oj tam od razu bohater :) ;)

Avatar Krychomir

18 kwietnia 2016, 17:06

Taaa ... bo ostatni Crash "Mind over Mutant" był po prostu hitem ... Dajcie mi po prostu Crash Bandicoot z 96 roku i jestem zadowolonym małym dzieckiem

Avatar Kideu

18 kwietnia 2016, 17:10

@Krychomir: #PS1TrillogyMasterRace

Avatar Krychomir

18 kwietnia 2016, 19:11

@Kideu: #MakePlayStationGreatAgain

Avatar CynicznyIntelektualista

18 kwietnia 2016, 20:05

@Krychomir: #PlayStationIsGreatButItCouldBeGreater

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 18:14

Jeszcze mam Crasha na mym szaraku...
Ale szkoda że obrazek to fejk...
No nic...
Módlmy się żeby było jak z Twisted Metal na PS3

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 18:30

napisz jeszcze raz że to fake

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 19:33

fejk

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 19:28

Akurat mam 1 crasha na PS'ie :)

Avatar catprincess

8 kwietnia 2016, 22:00

GDZIE I KIEDY?!

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 18:13

@catprincess: Fake

Avatar catprincess

18 kwietnia 2016, 19:19

szkoda :/

Avatar Kivera

18 kwietnia 2016, 18:24

Strzelam, że spie**olą.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To by wystarczyło

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fajnie że odpowiedzieli

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka