Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2016, 22:17
Pewnie go tak spie**olą, że będzie otwarty świat >:(
Odpisz
19 kwietnia 2016, 02:02
@lolowca: Powiem Ci że Crash ma potencjał do otwartego świata (jak dla mnie)
Odpisz
29 czerwca 2016, 17:26
@lolowca: Crash Tvinsanity było fajne.
Odpisz
29 czerwca 2016, 18:03
@JohnLennon: Masz ku*wa refleks jak szachista
Odpisz
30 czerwca 2016, 11:40
@lolowca: internet explorer
Odpisz
17 lipca 2018, 08:20
@Brajox: tu się nie mogę nie zgodzić
Odpisz
17 lipca 2018, 08:30
@Swagerxx0: Ty to jeszcze lepszy refleks masz
Odpisz
18 lipca 2018, 00:01
@lolowca: no wiadomo
Odpisz
26 kwietnia 2021, 11:28
@lolowca: nie zj...li
Odpisz
6 kwietnia 2018, 18:45
Czemu w tagach jest Sonic?
Odpisz
18 stycznia 2018, 13:42
WOOOO
Odpisz
1 lipca 2016, 14:28
ja gram w crash bandicoot
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
w uncharted 4
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2016, 02:03
Aha...Crash pamiętam granie na szaraku i robienie każdej planszy na 100% .
Odpisz
18 kwietnia 2016, 22:50
jezusie czekoladowy *0*
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 22:34
To była moja jedna z ulubionych gier z dzieciństwa...
Odpisz
18 kwietnia 2016, 20:33
Mój ulubiony to Crash of the Titan <3 a i jakby co to macie pudełko |___|
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:18
@Angela336: Ja tylko w niego grałem ;c
PS: A to nie było "Crash of the Titans"?
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:33
@SharpNeedle: jeszcze grałam w jedną z Crashem ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:52
Też na Ps-a? Troche mi brakuje crasha na pc, chociaż trudno mi sobie wyobrazić sterowanie. Ogółem mam bandicoota 2 i psx, ale jedyny telewizor na którym działało został wyrzucony :(
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:14
@popek9001: na pc całkiem mi się nieźle grało
Odpisz
18 kwietnia 2016, 19:29
@bylejakbylegdzie: To jest jakiś? Chyba, że o flashówce mi mówisz
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 21:15
@popek9001: emulator, ale dobrze jest mieć też jakiegoś pada, klawiatura jest do dupy
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 20:44
Oj tam od razu bohater :) ;)
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:06
Taaa ... bo ostatni Crash "Mind over Mutant" był po prostu hitem ... Dajcie mi po prostu Crash Bandicoot z 96 roku i jestem zadowolonym małym dzieckiem
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:10
@Krychomir: #PS1TrillogyMasterRace
Odpisz
18 kwietnia 2016, 19:11
@Kideu: #MakePlayStationGreatAgain
Odpisz
18 kwietnia 2016, 20:05
@Krychomir: #PlayStationIsGreatButItCouldBeGreater
Odpisz
18 kwietnia 2016, 18:14
Jeszcze mam Crasha na mym szaraku...
Ale szkoda że obrazek to fejk...
No nic...
Módlmy się żeby było jak z Twisted Metal na PS3
Odpisz
18 kwietnia 2016, 18:30
napisz jeszcze raz że to fake
Odpisz
18 kwietnia 2016, 19:33
fejk
Odpisz
18 kwietnia 2016, 19:28
Akurat mam 1 crasha na PS'ie :)
Odpisz
8 kwietnia 2016, 22:00
GDZIE I KIEDY?!
Odpisz
18 kwietnia 2016, 18:13
@catprincess: Fake
Odpisz
18 kwietnia 2016, 19:19
szkoda :/
Odpisz
18 kwietnia 2016, 18:24
Strzelam, że spie**olą.
Odpisz