Sąsiedzi zajebiście parkują
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Z klasą się trzeba urodzić
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2016, 12:21
Podejrzewam, że ktoś wyszedł w celu, np. pożyczenia czegoś od znajomego.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 08:13
Zrob z nich pasztet
Odpisz
18 kwietnia 2016, 08:03
Nawet jakby się tam zmieścił, nie mógłby wyjść, bo za ciasno zaparkowali właściciele niebieskiego i białego samochodu...
Odpisz
18 kwietnia 2016, 07:55
Level: Rosja
Odpisz
18 kwietnia 2016, 07:52
Ale nawet nie wiadomo czy on tutaj zaparkował. Wydaje mi się, że ma włączone światła, a zdjęcie może być z tych zrobionych " w idealnym momencie"
Odpisz
18 kwietnia 2016, 06:42
Nawet na granicy, to wciąż tylko jedno miejsce. Ty się ciesz, bo są tacy ludzie, którzy są w stanie zająć TRZY - i jeszcze porysować Ci auto przy wyjeżdżaniu, pomimo faktu, iż zaparkowałeś metr od nich.
Odpisz