Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

27 października 2021, 15:06

Mało miejsca

Avatar Murarzowa

15 września 2021, 16:06

Sus amogus

Avatar Ameron

12 kwietnia 2016, 19:35

Chmmm a jak by zabrakło paliwa w motorówce to jak wypłynąć?
Wpław?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar PAtrycjaX

31 lipca 2018, 08:25

@Ameron: *szepcze* to miało tak zabrzmieć

Avatar Ameron

3 sierpnia 2018, 13:31

@PAtrycjaX: no nie wiem ;-;

Avatar Grzechoooo

2 czerwca 2018, 09:41

Tak

Avatar Szwedo1092

15 lipca 2017, 22:49

tak

Avatar Angela336

25 czerwca 2016, 13:27

A jak nagle będzie pożar? Albo ktoś zachoruje? Niedaleko powinien być jakiś ląd

Avatar MasterK007

3 maja 2016, 21:24

tak

Avatar liliputti

Edytowano - 25 kwietnia 2016, 18:28

Wyspa na niebie ciekawie się zaczyna.

Avatar liliputti

25 kwietnia 2016, 18:28

Wyspa na niebie ciekawie się zaczyna.

Avatar Stachumm

12 kwietnia 2016, 22:11

a skąd będziesz brał jedzenie , internet i innych ludzi ? :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Stachumm

17 kwietnia 2016, 19:14

@arki316: przegiąłem ? aha , no to fajnie , zachwiała by mu się psychika i gadałby do przedmiotów :/ chyba że miałby jakąś rodzine czy coś

Avatar arki316

18 kwietnia 2016, 05:51

@Stachumm: Przecież głównym powodem dla którego człowiek ucieka na taką wyspę są ludzie.

Avatar reggeri

13 kwietnia 2016, 09:30

No stary wpadnij do mnie mam dwa prywatne jeziorka i ...ocean

Avatar gabisoch

13 kwietnia 2016, 06:45

W sumie... jest pusto, nie ma wkurzających ludzi... biere to!

Avatar Sebzer

12 kwietnia 2016, 21:36

pod warunkiem ze jest tam lte i kobiety ;)

Avatar panlogin

12 kwietnia 2016, 22:07

@Sebzer: i sklep

Avatar fufon

12 kwietnia 2016, 21:06

Większa fala i cały dom zalany.

Avatar FifaPlayer

12 kwietnia 2016, 20:15

Ja bym nie chcial. bez ludzi......... NIE NIE NIE

Avatar Quakah

12 kwietnia 2016, 21:00

@FifaPlayer: Pierwszy raz widzę zaletę forever alone
Dziękuję za oświecenie wszechmocny władco =]

Avatar FifaPlayer

12 kwietnia 2016, 22:18

@Quakah: nie ma za co

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Albo dla osób w spektrum

Pilne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nieuczciwa ocena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka