Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spooky

Edytowano - 23 kwietnia 2016, 22:56

"Kohaj rzycie bo jest krótkie"

Avatar sliwka20v

2 maja 2016, 20:40

@Spooky: *krudkie

Avatar Spooky

2 maja 2016, 21:02

@sliwka20v: fakt zje**łam całą konwencje

Avatar kazdan480

1 listopada 2018, 10:29

@Spooky: ,,gohaj rzycie po jezd grudkie"

Avatar DeTeO238

23 kwietnia 2016, 20:34

Adminie, dlaczego zamazałeś petrową cenzurę?

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2017, 23:15

@DeTeO238: Metru - metrowa, Petru - petrowa?

Avatar pawel4134

22 czerwca 2016, 22:26

A w mojej szkole to rzucają zdjęcia z ich kiblów z napisem "Takie tam w kiblu" (Masa błędów ortograficznych) obrzydzili mi Facebooka więc siedzę na jeja.

Avatar KamSaw

23 kwietnia 2016, 20:52

Toż to hańba dla ludzi, którzy nazywają się Kamil.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Blachu

24 kwietnia 2016, 10:29

@Turbek213: Jak to nie? Toć to hańba dla samego Allaha.

Avatar the_endrju

26 kwietnia 2016, 18:50

@Blachu: To hańba dla wszystkich alternatywnych światów :/

Avatar DomiKicia

24 kwietnia 2016, 19:15

Bardzo podobny do jednego Kamila z mojej miejscowości....

Avatar lucky20

24 kwietnia 2016, 10:32

musze go znaleźc xD

Avatar Smerfetka2311

24 kwietnia 2016, 07:52

nie chce nic mowic, ale ta piosenka to taka troche przekrecona :/

Avatar Darwineek

23 kwietnia 2016, 21:48

Takie trochę pale i sram :v

Avatar PidronPL

24 kwietnia 2016, 04:15

@Darwineek: Robi Ewke.

Avatar CEzikMaj

24 kwietnia 2016, 01:11

Przypomina mi trochę mojego ziomka który też ma na imię Kamil. Na szczęście chyba nie wstawiał takiego zdjęcia ;-;.

Avatar panther500

23 kwietnia 2016, 23:50

Still better than "wege rap"

Avatar Bon__Bon

23 kwietnia 2016, 23:29

Mickiewicz byłby dumny.

Avatar Jadrochwyt

23 kwietnia 2016, 22:37

Co ta cenzura taka duza?

Avatar Loriess

24 kwietnia 2016, 00:12

@Jadrochwyt: W sumie to podejrzane trochę

Avatar dandanek05

23 kwietnia 2016, 21:29

Avatar Polska_z4smazka

23 kwietnia 2016, 21:02

Trochę mała ta cenzura

Avatar michal646

Edytowano - 23 kwietnia 2016, 20:56

i ten obrazek poniżej :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Zdeklasowani znowu

Lekko nie będzie

Angielskie śmieszki

Można, tylko trzeba wstawać rano

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka