Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2016, 18:50
HEHEHE!!!
Przypomniało mi się jak na muzykę mieliśmy się nauczyć kolęndy .Moja kolerzanka nauczyła się (nie pamiętam nazwy xD) I śpiewała ,,Poroniła syna" A było ,,Porodziła syna"
Odpisz
20 kwietnia 2016, 10:16
zmiażdżone dzieci smakują wyśmienicie.
Są takie słodkie ;3
Odpisz
20 kwietnia 2016, 10:28
@kubczakof: uff... a ja myślalam ze ja jedyna je miażdze przed jedzeniem
Odpisz
20 kwietnia 2016, 11:47
ewentualnie takie z pomidorami w marynacie całe :D
Odpisz
20 kwietnia 2016, 12:41
@kubczakof: Lepsze są tłuczone, później pokrojone w drobną kosteczkę i podsmażane z cebulką-Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 kwietnia 2016, 18:12
@kubczakof: Przekroczyliście granicę dobrego smaku w dowcipie. W dodatku same suchary.
Odpisz
2 czerwca 2016, 11:03
@adiqx: Dzieci z sucharkami też smaczne
Odpisz
29 listopada 2016, 20:21
@Ameron: ty chory poje*ie...
Odpisz
29 listopada 2016, 20:28
@Maszterek583: A i jeszcze do tego polane sosem myśliwskim.
Odpisz
29 listopada 2016, 20:47
@Ameron:
Odpisz
29 listopada 2016, 20:50
@Maszterek583: A i oczywiście nie wolno zapomnieć o szczypcie soli.
Odpisz
29 listopada 2016, 21:50
@Ameron:
Odpisz
30 listopada 2016, 19:29
@Ameron: Takie że łooooo
Odpisz
30 listopada 2016, 19:33
@KiaMao: Kto to jeszcze komentuje? Dodałem ten komentarz jeszcze parę miesięcy przed tym jak wyszedłem z jeja .-.
Odpisz
30 listopada 2016, 19:36
@KiaMao: A po zjedzeniu nie wolno zapomnieć by popić poronionym płodem.
Odpisz
30 listopada 2016, 19:43
@Ameron: ...
Odpisz
30 listopada 2016, 19:44
@Maszterek583: Co?
Odpisz
30 listopada 2016, 19:45
@Ameron: nie chce cie znać
Odpisz
30 listopada 2016, 19:46
@Maszterek583: A jeśli jest się weganem zawsze można zjeść sałatkę owocową.
Odpisz
30 listopada 2016, 19:49
@Ameron: i tak jestes poje**ny O_o
Odpisz
30 listopada 2016, 19:51
@Maszterek583: Ale niewolno zapomnieć o suszonych startych kozich oczach do tego.
Odpisz
30 listopada 2016, 19:52
@Ameron: nie znam cie ._.
Odpisz
30 listopada 2016, 19:54
@Maszterek583: Jedzenie kozich oczy jest bardzo popularne w Persji.
Odpisz
30 listopada 2016, 19:54
@Ameron: *gwiżdze*
Odpisz
30 listopada 2016, 20:23
@Maszterek583: *strzela do gwiżdżącego*
No ale chyba każdy woli Lody o smaku schabowego?
Odpisz
30 listopada 2016, 20:25
@Ameron:
Odpisz
30 listopada 2016, 20:30
@Maszterek583: No są takie w goole wyszukaj "lody o smaku schabowego " na pewno znajdziesz.....
no chyba że wolisz jagodowo-cytrynowo-mielone.
Odpisz
30 listopada 2016, 20:32
@Ameron: rzygu rzygu rzygu (nie chce cie znać przestań odpisywać :()
Odpisz
30 listopada 2016, 20:33
@Maszterek583: Ale najlepsze są o smaku Matecki Rosji.
Odpisz
30 listopada 2016, 20:38
@Ameron:
Odpisz
30 listopada 2016, 20:42
@Maszterek583:
Odpisz
30 listopada 2016, 20:44
@Ameron: noi prawilnie
Odpisz
30 listopada 2016, 20:46
@Maszterek583:
Odpisz
30 listopada 2016, 20:47
@Ameron: potas ma symbok K więc potas to ku*as :P
Odpisz
30 listopada 2016, 20:50
@Maszterek583:
Odpisz
30 listopada 2016, 20:52
@Ameron: no
Odpisz
30 listopada 2016, 20:58
@Maszterek583: No to na zakończenie powiem że....
Odpisz
30 listopada 2016, 21:45
@Ameron: nie
Odpisz
30 listopada 2016, 22:12
@Ameron: Ten Uczuć kiedy nie ma cie 3 godziny i nagle przerywasz SHIT STORM
Odpisz
30 listopada 2016, 22:18
@KiaMao: WON HERETYKU
Odpisz
1 grudnia 2016, 18:30
@Maszterek583:
Odpisz
1 grudnia 2016, 19:08
@Ameron:
Odpisz
1 grudnia 2016, 19:40
@Maszterek583:
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:04
@Ameron:
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:07
@Maszterek583: Ty się nie śmiej to szanowany i poważany polityk jest.
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:15
@Ameron: xD
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:17
@Maszterek583: No ja serio mówię, zaraz po wójcie, czerepachu, jaroszu , Romanie , to on jest najważniejszy w gminie!
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:18
@Ameron: i po typowym Januszu
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:23
@Maszterek583: Masz racje tylko że tym typowym Januszem jest ksiądz proboszcz XD
Odpisz
2 grudnia 2016, 23:47
@Ameron: Halo ... ? Policja ? SHIT STORM !!! Na internet ... tak
Odpisz
3 grudnia 2016, 10:18
@KiaMao:
Odpisz
3 grudnia 2016, 11:46
@Maszterek583: Już, koniec śmieszkowania, bo trochu mi powiadomienia na apce zaśmiecacie
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2016, 12:24
@kubczakof: me roztocksta
Odpisz
5 grudnia 2016, 16:32
@kubczakof: Oj jak przykro że dostaniesz powiadomienie o tym komentarzu.
Odpisz
1 grudnia 2016, 19:09
It's just a prank bro
Odpisz
1 grudnia 2016, 19:14
@Maszterek583: tak w sumie to powinno być sis xD
Odpisz
20 kwietnia 2016, 15:55
głodny stałem się
Odpisz
20 kwietnia 2016, 14:26
Z czego to?
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2016, 14:37
jesli dobrze pamietam to z filmu (chybaa)"Not cool" zrobionego przez youtubera shane dawson
Odpisz
20 kwietnia 2016, 10:59
Było.
Odpisz
20 kwietnia 2016, 10:44
it's a beutiful
Odpisz
20 kwietnia 2016, 10:37
Było.
Odpisz
20 kwietnia 2016, 10:34
widać że ją popchnął
Odpisz
20 kwietnia 2016, 10:02
To z jakiegoś filmu ?
Odpisz
20 kwietnia 2016, 10:01
ITS A PRANK! ITS A PRANK!
Odpisz
10 kwietnia 2016, 19:36
Musiała mieć twardy brzuch.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 17:54
Odpisz
8 kwietnia 2016, 18:34
@gavardo: brakuje sama peppera/so flo antonio
Odpisz
8 kwietnia 2016, 17:41
Dobry troll xd
Odpisz
8 kwietnia 2016, 13:41
itz a prunk brou
Odpisz
8 kwietnia 2016, 15:47
@LegalnyMefedron: the camera is right here
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:19
It's a plank bro!
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:20
@Chlebek102: It's a tank bro!
Odpisz