Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2018, 21:04
nic się niestety nie zmieniło
Odpisz
29 sierpnia 2023, 17:27
@lolpandapl: Dalej nic się nie zmieniło 👍
Odpisz
17 czerwca 2020, 14:44
Z tego co wiem one nie posiadają czegoś takiego jak "mózg"
Odpisz
13 czerwca 2019, 23:05
HEHEHHEHREHRHHRHRHEGHRG XD
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:50
Wszystko takie prawdziwe :P
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:40
Muszę zaprzeczyć. Tam powinien być napis "feminaziski", bo jest wiele NORMALNYCH (tak proszę państwa, nie kłamie!) feministek.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:43
Racja to dowód jak skrajności niszczą reputację całej społeczności
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2016, 17:18
To działa w podobny sposób do homo, muzłumanów lub jakichoklwiek innych grup.
Jak ja kocham stereotypy!
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:17
Jak może być coś takiego jak normalna feministka? Powinny już sobie dać spokój, prawa mają. Ojej, ktoś je bije? Mają prawo zgłosić to do policji, tak samo jak z obrażaniem i każdym innym atakiem na ich własność, uczucia. Nie mają co robić, ale i tak robią protesty o nic z PRZYZWYCZAJENIA.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 21:30
@lulul: Spotkałeś kiedyś feministkę?
Jest to kobieta walcząca ze stereotypami właśnie na temat płci pięknej, a także o prawa kobiet tam gdzie są one łamane.
Feminazistka znajduje dziurę w całym, wywyższa się nad mężczyzn oraz wypycha ich za margines społeczeństwa. To, że te pierwsze są pomijane bo nie robią w okół siebie hałasu to zupełnie inna sprawa.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 21:34
Tu było foś głupiego.
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 21:37
@lulul: Heeeeeh
Człowieku drogi, ty ciągle mówisz o tych kobietopodobnych tworach które śmią przywłaszczać sobie nazwę "feministki", a w rzeczywistości są ich nazistowską wersją.
Ja na przykład feministką się nazywam, a nie obnoszę się z tym na lewo i prawo. Oczywiście co nie przestaje mnie kwalifikować jako jedną z tych pań.
EDIT:// Za późno, przeczytane :P
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:41
tutaj to co chciałem przekazać: Trudno nazwać kogoś kto nie wzbudza wokół siebie hałasu kobietą walczącą o prawa kobiet ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:44
@lulul: Bo ludzie widzą tylko te zje**ne akcje feminazistek, niestety :P
Odpisz
13 sierpnia 2016, 21:49
Z drugiej strony skoro akcje feministek trafiają do nedużych ilości osób, to zbyt dużo nie działają :/
Odpisz
10 kwietnia 2016, 12:16
Mam mamę feministke...
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:07
@Windows_10: współczuję
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:29
@Windows_10: twoja mama fantazjuje o gwałtach? O_o
Odpisz
18 kwietnia 2016, 14:02
@Windows_10: Współczuję ;-;. Wyobrażam sobie jak musi być na wywiadówkach ;-;.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 15:57
@Windows_10: Feministkę czy feminazistkę ? Bo to spora różnica.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 16:30
@hubix1445pl: Lol, od kiedy feministki marzą o gwałtach? xd
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:37
spójrz na obrazek
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:50
@hubix1445pl: I naprawdę wierzysz, że ten obrazek mówi prawdę? To znaczy łapię, że to żart, ale odróżniajmy rzeczywistość od internetowych memów ;)
Odpisz
20 kwietnia 2016, 15:23
@JakubJJJ: zawsze robiła ze mną zadania domowe, nie miałam obowiązków i to ona mnie wychowała... nic ze strony ojca :|
Odpisz
20 kwietnia 2016, 15:24
@Lacoste: nie wiem bo ja nie chodzę na wywiadówki (a i tak wolę mamę od ojca)
Odpisz
20 kwietnia 2016, 15:25
@hubix1445pl: nie...
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 21:48
@Windows_10: nie ten wątek, sorry
Odpisz
6 października 2016, 20:59
To nie żart...
Odpisz
6 października 2016, 21:06
@lulul: Z iloma feministkami rozmawiałeś?
Odpisz
6 października 2016, 21:08
0 (A przynajmniej mam nadzieję że 0) Ale nijak to się ma do tematu.
Odpisz
6 października 2016, 21:17
@lulul: To ma się tyle do tematu, że nic wiesz o feministkach, a powtarzasz jedynie stereotypy, które bierzesz z memów w necie.
Odpisz
6 października 2016, 21:22
Wypowiadać się wolno każdemu :/
Odpisz
6 października 2016, 21:33
@lulul: Jasne, że wolno. Minusować komentarze też wolno.
Aczkolwiek nie powinno się pisać takich rzeczy, jeżeli nie ma się o nich żadnego pojęcia.
Odpisz
6 października 2016, 21:35
Właśnie mogę, ale nie powinieneś się nimi sugerować/brać pod uwagę, ponieważ piszę to co wiem, a wiem mało :P
Odpisz
28 stycznia 2018, 13:31
@Windows_10: Napisałeś ten komentarz w moje urodziny xd
Tak, tak, ten komentarz jest bez sensu, pudło na strzałki w dół -> \_/
Odpisz
19 kwietnia 2016, 11:01
One mają mózg!? O.O
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:31
To jest raczej mózg NAZIfeministki
Odpisz
8 kwietnia 2016, 19:46
ej, ale rude dziewczyny są sexy
Odpisz
8 kwietnia 2016, 20:45
@BudowniczyMakaronu: bardzo
Odpisz
8 kwietnia 2016, 20:54
@Kubox123456: czy to nie jest przypadkiem czerwony ?
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:59
@BudowniczyMakaronu: Zgadzam się w stu procentach
Odpisz
18 kwietnia 2016, 15:14
@Polska_z4smazka: a namiary kumplu?
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 16:21
@BudowniczyMakaronu: Wygooglaj "Ruda od KORWiNy"
To jest nasz swoisty mem
Odpisz
18 kwietnia 2016, 16:31
@Polska_z4smazka: K
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:11
@BudowniczyMakaronu: Triss Merigold!
Odpisz
9 kwietnia 2016, 11:18
To feministka ma mózg?
Od kiedy?
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:08
@DeadlyReaper: To się tylko tak nazywa, tak naprawdę to wszczepiona pianka.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 14:41
"Fantazje o gwałtach"
Ciekawe...
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:02
To one mają mózg dobrze funkcjonujący?😨
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:26
@Mycha2001: Gdzie tam jest napisane że dobrze funkcjonujący?
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:57
@Mycha2001: Przecież tamte funkcje się wykluczają.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 15:05
Feminazistki* Feministki chcą równości.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 23:13
@carmilion: Ale jak już facet chce w czymś równości to szowinista...
Odpisz
10 kwietnia 2016, 09:51
@panther500: Tak sądzą feminazistki
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2016, 10:23
@carmilion: No sory, ale ja też nie rozumiem w czym kobiety w cywilizowanym kraju są nierówne. Czyli nie rozumiem działania feministek
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:16
@carmilion: Kobiety i faceci są równi. Nie wiem o co walczą feministki .-.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 14:04
@carmilion: Feminazizm kończy się tam gdzie trzeba się ubrudzić albo podnieść coś co waży więcej niż 5 kg ;-;
Odpisz
8 kwietnia 2016, 17:27
to noe mają muzgi ???
Odpisz
8 kwietnia 2016, 19:15
@urkiso123: Noe mózg miał. Feminazi nie.
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:37
Czy jeśli lubię koty jestem feminazi?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 16:44
@Zygarde: nie...
Odpisz
8 kwietnia 2016, 19:12
@Zygarde: Tak, idź się wyspowiadać
Odpisz