A jak nie znajdziesz dziewczyny, która to pisała i nie weźmiesz z nią ślubu to Twój penis zrobi się zielony, wszystko co dotkniesz będzie zamieniało się w spermę i będziesz zmuszony do końca życia jeść tylko brud z pępka ciotecznej siostry bratanka szwagra Twojej prababci.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 kwietnia 2016, 19:59
Na początku myślałem że chodzi o jej nogę
Odpisz
15 października 2017, 08:38
@ghostarcher: Ja też
Odpisz
26 marca 2017, 19:08
wtf
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:09
Ja wole to robić nogą psa bo fajnie drapie B-)
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:38
Nie wiem czemu jak to czytam to zaczyna mi sie to podobac ;D
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2016, 22:36
O cholera, mnie po fapaniu boli prawa strona z PRZODU głowy. Czy to znak?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 23:52
rak puc cfelu
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:33
Tak. Musisz znaleźć tą dziewczynkę z obrazka i się z nią ożenić.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 15:27
A jak nie znajdziesz dziewczyny, która to pisała i nie weźmiesz z nią ślubu to Twój penis zrobi się zielony, wszystko co dotkniesz będzie zamieniało się w spermę i będziesz zmuszony do końca życia jeść tylko brud z pępka ciotecznej siostry bratanka szwagra Twojej prababci.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 15:07
Mnie po fapaniu ostatnio tak trzepnęło, że doszedłem drugi raz
Odpisz
25 kwietnia 2016, 13:41
Jasna cholera, ja nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić ._.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 13:10
Odpisz
25 kwietnia 2016, 11:41
Gratulacje, urodzisz taboret
Odpisz
25 kwietnia 2016, 11:17
Troll?
Odpisz
8 kwietnia 2016, 21:26
Nie no ku*wa po prostu nie. Teraz tak naprawde poważnie się załamałem i straciłem wiare w ludzkość...
Odpisz
8 kwietnia 2016, 23:58
@Sebzer: Nie martw się, ludzkość i tak na nią nie zasługuje.
Odpisz
20 kwietnia 2016, 21:33
@Sebzer: Ktoś ją jeszcze posiadał..?
Odpisz
9 kwietnia 2016, 12:23
"My Faith in humans died a 100000000 times! "
I don't want to live at this planet anymore!
Odpisz
8 kwietnia 2016, 21:31
Już to sobie wyobrażam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 kwietnia 2016, 08:46
@Awp_Asiimov: i ten avek...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 07:54
Z rozdzielczością nie jest tak źle
Odpisz
9 kwietnia 2016, 08:45
@panlogin: ale jest mała... w paincie wyglądało lepiej...ach ten paint...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 08:42
''mam 13 lat''...
Odpisz