Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ghostarcher

Edytowano - 8 kwietnia 2016, 19:59

Na początku myślałem że chodzi o jej nogę

Avatar Darth_Mysz

15 października 2017, 08:38

@ghostarcher: Ja też

Avatar WaterFlow

26 marca 2017, 19:08

wtf

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2016, 17:09

Ja wole to robić nogą psa bo fajnie drapie B-)

Avatar oskare117

25 kwietnia 2016, 16:38

Nie wiem czemu jak to czytam to zaczyna mi sie to podobac ;D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 kwietnia 2016, 22:36

O cholera, mnie po fapaniu boli prawa strona z PRZODU głowy. Czy to znak?

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2016, 23:52

rak puc cfelu

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2016, 14:33

Tak. Musisz znaleźć tą dziewczynkę z obrazka i się z nią ożenić.

Avatar krystian23

25 kwietnia 2016, 15:27

A jak nie znajdziesz dziewczyny, która to pisała i nie weźmiesz z nią ślubu to Twój penis zrobi się zielony, wszystko co dotkniesz będzie zamieniało się w spermę i będziesz zmuszony do końca życia jeść tylko brud z pępka ciotecznej siostry bratanka szwagra Twojej prababci.

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

25 kwietnia 2016, 15:07

Mnie po fapaniu ostatnio tak trzepnęło, że doszedłem drugi raz

Avatar darcus

25 kwietnia 2016, 13:41

Jasna cholera, ja nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić ._.

Avatar miniben01

25 kwietnia 2016, 13:10

Avatar Nowy_Folder

25 kwietnia 2016, 11:41

Gratulacje, urodzisz taboret

Avatar Kideu

25 kwietnia 2016, 11:17

Troll?

Avatar Sebzer

8 kwietnia 2016, 21:26

Nie no ku*wa po prostu nie. Teraz tak naprawde poważnie się załamałem i straciłem wiare w ludzkość...

Avatar Tomasz95

8 kwietnia 2016, 23:58

@Sebzer: Nie martw się, ludzkość i tak na nią nie zasługuje.

Avatar the_endrju

20 kwietnia 2016, 21:33

@Sebzer: Ktoś ją jeszcze posiadał..?

Avatar lorax12

9 kwietnia 2016, 12:23

"My Faith in humans died a 100000000 times! "

I don't want to live at this planet anymore!

Avatar Awp_Asiimov

8 kwietnia 2016, 21:31

Już to sobie wyobrażam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar mrofpower

9 kwietnia 2016, 08:46

@Awp_Asiimov: i ten avek...

Avatar panlogin

9 kwietnia 2016, 07:54

Z rozdzielczością nie jest tak źle

Avatar mrofpower

9 kwietnia 2016, 08:45

@panlogin: ale jest mała... w paincie wyglądało lepiej...ach ten paint...

Avatar Blue_caT

9 kwietnia 2016, 08:42

''mam 13 lat''...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mrofpower
Dodane przez: mrofpower

A, okej

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

Nie są aż takie pyszne

Były nóżki, nie ma nóżek

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka