Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dwa oblicza
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2016, 21:09
jak ta seria komiksów z zjaranych gości zmieniła się w suche żarty?
Odpisz
19 kwietnia 2016, 16:03
@TheBDQJP: ktoś musiał przejąć pałeczkę po człowieku sucharze
Odpisz
19 kwietnia 2016, 09:24
Takie True
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:08
Policjant.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 20:58
5/5 bo rasizm.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 07:29
Ja tylko przypominam, że Polacy w Angli to też imigranci.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:32
Możesz trochę...się przymknąć?bo już mnie wkurzasz
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:39
Polacy przechodzą przez granicę legalnie. To jest różnica.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:40
ALE UCHOCCY Z POLSKI NIE GW**COM I NIE ROBIOM ZAMAHUW kappa
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:56
Skąd wiesz? Jesteś pewien? xD
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 10:31
Więc dlaczego na obrazku nie ma dopisku "nielegalny"? Gdyby tak było, nie miałbym wątpliwości co do poprawności obrazka pod względem logicznym.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:33
"Uchodźcy z Polski" wtf? Naucz się odróżniać uchodźcę od imigranta.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 10:52
"Czasem myślę, że "kappa" lub /s na końcu zdania nie wystarcza by ludzie połapali się że to sarkazm. Chyba zamiast tych powyższych należy wstawić >TO JEST SARKAZM DO KU*WY NĘDZY"
~Ktośtam
Odpisz
9 kwietnia 2016, 11:00
jak ja nawet nie wiedziałem aż do tego momentu co to zmaczy kappa.
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 11:00
Imigrant zawsze jest nielegalny. Taka jet definicja.
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 11:06
Ty tak na serio czy trollujesz? Polacy to LEGALNI imigranci, czyli tacy, którzy mają pozwolenie na przebywanie za granicą, a m.in. Syryjczycy (nie wszyscy), którzy nie mają pozwolenia na to, są nielegalni. Polecam wspaniałą lekturę, którą jest podręcznik od WOSu czy nawet geografii.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 11:09
Eee, nie? Imigrant to osoba która zazwyczaj dobrowolnie opuszcza swój kraj i wyjeżdża do innego w poszukiwaniu pracy lub lepszego życia z powodu biedy/niepowodzeń w swym kraju.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 11:34
Sarkazm ;-;
Odpisz
9 kwietnia 2016, 11:39
Bardzo dziwny sarkazm*
Odpisz
9 kwietnia 2016, 11:40
Bez kappy, czy /s się nie liczy w internecie.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:56
Zjarane Ziomki? :D
Odpisz
9 kwietnia 2016, 08:40
Kierowca :v
Odpisz
9 kwietnia 2016, 08:00
kierowca
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 02:02
To jest tak dobre że aż złe :)
Albo odwrotnie...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 00:02
prowadzi policjant :)
Odpisz