Kociak zobaczył coś interesującego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chłodno to na pewno nie jest
Dwa oblicza
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Robi wrażenie
Azjatycki mistrz
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2022, 23:14
👌
Odpisz
8 kwietnia 2016, 15:10
Odpisz
21 czerwca 2013, 08:01
To było na YouTube ten kot to Techno kotek ;p
Odpisz
13 września 2013, 21:46
no! to techno kotek!!!!!!!!!!
Odpisz
8 czerwca 2013, 22:45
Ale fajne oczki ma i tak fajnie tą główką kręci XDDD
Odpisz
21 września 2012, 14:06
No nie wiem czy to odpowiedni portal na takie rzeczy.
Odpisz
21 września 2012, 14:30
@FD_God: ogar
Odpisz
21 września 2012, 17:41
@FD_God: Zostałeś zminusowany przez napalonych piątoklasistów
Odpisz
21 września 2012, 17:59
@mikmik: Musisz być taki cool w swojej podstawówce.
Odpisz
21 września 2012, 19:12
@FD_God: Widzę, że Ty jednak miałeś do niej daleko... Zawsze Cię uważałem za kumatego użytkownika, ale idzie Ci coraz gorzej...
Odpisz
22 września 2012, 00:05
@chupacabra001: Po prostu mówię prawdę.
Odpisz
22 września 2012, 11:29
@FD_God: Spoko koleś ja cię popieram, minusują cię za to że ty tego nie popierasz ,ja stanowczo daję ci strzałkę w górę.
Odpisz
22 września 2012, 12:45
@chupacabra001: Jak ktoś chce takich rzeczy to niech sobie idzie na porno strony.
Odpisz
22 września 2012, 18:37
@FD_God: Dzieciaku, Ty chyba pornusa nigdy nie widziałeś...
Odpisz
22 września 2012, 20:16
@chupacabra001: @chupacabra001:To się nazywa riposta...
Odpisz
23 września 2012, 12:39
@FD_God: Niet. Riposta polega na czymś innym...
Odpisz
23 września 2012, 20:15
@chupacabra001: Z tym gadaniem o pornusach zachowałeś się jak napalony nastolatek.
Odpisz
23 września 2012, 20:22
@FD_God: Ty chyba sobie ze mnie jaja robisz... Próbuję Ci uświadomić, że ten obrazek ma tyle wspólnego z pornolami co parówka z mięsem - widzę jednak, że będzie ciężko.
Odpisz
23 września 2012, 21:19
@chupacabra001: Są też parówki z szynki.
Odpisz
23 września 2012, 21:42
@FD_God: Chińska szynka się nie liczy.
Odpisz
24 września 2012, 12:53
@chupacabra001: Ale to jest z szynki ;_;
Odpisz
24 września 2012, 14:31
@FD_God: Ale chińska szynka jest gówniana. Czyli to jest gówno nie szynka.
Odpisz
24 września 2012, 15:15
@chupacabra001: Ale to jest dobre.
Odpisz
24 września 2012, 17:44
@FD_God: Wątroba mówi co innego.
Odpisz
6 października 2012, 19:59
@chupacabra001: co wy sie o parówki kłócicie
Odpisz
6 października 2012, 22:33
@RRX33: Bo parówki są kwintesencją naszego istnienia, naszej ludzkości. Jak można nawet myśleć o tym, żeby być człowiekiem i się nie jadło parówki. No proszę ja Ciebie.
Odpisz
7 października 2012, 15:36
@chupacabra001: Ja jem co najwyżej Hamburgery jak nic nie mam do żarcia
Odpisz
28 stycznia 2013, 23:12
@FD_God: Popatrz na skład parówek w twojej lodówce, a dowiesz się że masz w parówkach tyle mięsa ile inteligentów w Sejmie.
Odpisz
21 czerwca 2013, 08:00
@FD_God: Ja na pewno popieram chupacabrę, ponieważ to co piszesz jest debilne a co dopiero z tymi parówkami.
Odpisz
12 października 2012, 16:04
eh... pijane dziewczyny
Odpisz
6 października 2012, 19:58
So Good
Odpisz
22 września 2012, 11:33
O i jeszcze jedno. Dawajcie koxy minusujcie mnie, napalone piątoklasisty. Żałosne, jacy to ludzie potrafią być głupi. Pewnie sami tak mówią, ale w szkole: Proszę pani to jest złe lub przed mamą:Mamo co ty nigdy.
Odpisz
22 września 2012, 18:38
...napisał 11-latek.
Odpisz
22 września 2012, 20:35
@chupacabra001: No i? Wiek się nie liczy, tylko intencje. A ja mam na przykład dobre. Trzeba dawać przykład.
Odpisz
23 września 2012, 12:38
Ano i chociażby to, że tamtym komentarzem się ośmieszyłeś - nie zawsze intencje są najważniejsze...
Odpisz
23 września 2012, 13:04
@chupacabra001: No może. Dobra 50% racji twoje i 50 moje.
Odpisz
23 września 2012, 13:14
No niech Ci będzie, mały. ;-)
Odpisz
23 września 2012, 13:41
@chupacabra001: Nie jestem mały...tylko trochę niski. :I
Odpisz
22 września 2012, 16:41
Emm.... ja jestem dziewczyną i śmieszy mnie ten gif... a swoją drogą ta kobitka to niezła dzi*ka...
Ale rozszerzające się źrenice kota są najlepsze : D
Odpisz
21 września 2012, 11:31
koteczek wie co dobre 10/10
Odpisz
21 września 2012, 17:49
@Karol116: No i poco mnie kopiujesz głupcze?
Odpisz
21 września 2012, 16:35
Z twarzy ***ista :D
Odpisz
21 września 2012, 15:21
Te oczy :D
Odpisz
21 września 2012, 13:40
Hahaha, niby koty przejmują sieć, ale to jest dobre ;D 5/5
Odpisz
21 września 2012, 06:51
Kotecek wie co dobre
Odpisz
21 września 2012, 06:43
HeHe :D 5/5
Odpisz