GTA trochę się zmieniło...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Phi!
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2021, 14:14
Gta 4 , SA i gta London według mnie najlepsze
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:26
Zagrałbym w Vice City Stories.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 06:55
@shizofrenik: a na co bo mam na ps2
Odpisz
30 kwietnia 2016, 09:20
@kapitan_puszeg: Jest tylko na ps2.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 16:35
@shizofrenik: Jest wersja na PC jako zamiennik San Andreas.
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:23
@shizofrenik: Ja mam płytę do komputera, ale potrzeba dwóch a jedną zgubiłem D:
Odpisz
16 lipca 2016, 12:34
gta 3 ach
Odpisz
30 kwietnia 2016, 06:32
I tak jedynka najlepsza.
Odpisz
29 kwietnia 2016, 20:29
GTA 2 <333
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:40
hmm... a gdzie advance?
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2016, 19:41
@dopefish: o ch*j, jest, ale źle umiejscowiony.
ale nie ma Chinatown wars
Odpisz
29 kwietnia 2016, 20:23
@dopefish: łącznie nie ma 4
Odpisz
29 kwietnia 2016, 20:04
Pamiętajmy o GTA na Gameboy'a
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:48
Ja tam nie widzę różnicy.
Naprawdę.
Ale, nie no, serio mówię.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 01:27
@kopytkon: diagnoza - jesteś ślepy
Odpisz
29 kwietnia 2016, 23:39
@kopytkon: zapraszam do gabinetu *gestem ręki, odkopujac odciętą nogę, zaprasza cię do pokoju który ma krew na podłodze* nie pytaj, malarze nam się skończyli...sprzątaczka też się wypaliła..
Odpisz
30 kwietnia 2016, 06:46
wynajmij wampiry
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:29
ktoś tu nie używał widescreen fixaaa :v
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:15
Ale advance było po gta SA, obrazek zmanipulowany
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:13
A Liberty City prawie takie samo.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:10
Tylko 16 lat różnicy
Odpisz
9 kwietnia 2016, 19:10
,,Trochę,,
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:57
Ja bym powiedział że bardzo
Odpisz