Chyba powinno być odwrotnie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2022, 17:23
Dlaczego ludzie tak się jarają zombi?
Odpisz
23 kwietnia 2016, 12:02
Oczywiście to pierwszy z 110 tomów
Odpisz
17 października 2016, 17:12
@Olix5: 1100*
Odpisz
15 lutego 2017, 02:26
11000*
Odpisz
16 lutego 2017, 16:16
nie ma to jak dostać odpowiedz pod komentarzem z przed roku xD
Odpisz
16 lutego 2017, 16:26
@Olix5: stu lat*
Odpisz
10 kwietnia 2016, 08:12
Ja na apokalipsę zombie mam tylko jeden plan.
Będę jeść... Razem z grupą innych zainfekowanych.
I nie oszukujmy się, wy prędzej lub później skończylibyście tak samo :v
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:20
@Sentry: Zasmucę cię: nawet, jeśli nastąpi taka apokalipsa... mało prawdopodobne, żeby potrwała dłużej, niż miesiąc, i żeby liczba ofiar przekroczyła kilka tysięcy. Chyba, że nie będziemy nic robić przez pół roku i jeszcze złożymy zombiakom parę sporych ofiar z ludzi, wtedy jest szansa, że osiągnie to taką skalę, jak pokazują w filmach.
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:27
@pmb1998: Przed zombie można by się jakoś schować i przeczekać, ale mam niezbyt dobrą odporność. Pewnie wirus czepiłby się mnie pierwszego.
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:47
@Sentry: to zależy jak długo będzie trwać
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:47
@Sentry: taka apokalipsa zrobiłaby dobrze ludzkości - wybiłaby te słabsze jednostki (moja opinia)
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:57
@Xenon77: A co z osobami ważnymi, które nie mogą się fizycznie bronić?
(np. Stefek Hawking)
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:58
@Xenon77: A Ty niby silny jesteś?
Odpisz
22 kwietnia 2016, 15:02
@Sentry: Jak się zna na tym co się robi, to tak marnie się nie skończy.
Wystarczy odpowiednie wyszkolenie i odrobina szczęścia.
Odpisz
22 kwietnia 2016, 15:29
@YFYDB: to jest tylko moja opinia. nie narzucam się
Odpisz
22 kwietnia 2016, 20:01
@pmb1998: Kilka milionów*
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:53
Moim planem jest łopata... Łopata to świetna broń...
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:19
Wniosek = Apokalipsa zombie byłaby zbawieniem.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:52
gdyby była by ta apokalipsa zombie to gracze i wojskowi by przetrwali więc bo to za apokalipsa skoro ludzie dalej żyją.
Odpisz
10 kwietnia 2016, 07:19
@Nietypowy: "Gracze by przetrwali" xDDDDD
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:10
Gralem f det iceland winc siem snam!!!!!!1111.
Odpisz
22 kwietnia 2016, 13:29
Na drugim zdjęciu książka ,,Jak zrozumieć kobietę ' tom 1 w edycji kieszonkowej .
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2016, 12:58
zabijać minigunem z armią amerykańską i rosyjską chleb popijać vodka zwerbować nowych ,ach to będzie piękne Flaki,zimno,krew i pot... ach jakie to będzie piękne... A jak skończymy zabijać to zjemy przepyszną ucztę z żelków picolo i plackuf
Odpisz
22 kwietnia 2016, 14:52
@BOSS111: Nie pie**ol...
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2016, 15:49
żartowałem spokojnie :)
Odpisz
22 kwietnia 2016, 15:51
nie jestem ruskim znającym polski do perfekcji
Odpisz
22 kwietnia 2016, 15:52
jestem Polakiem
Odpisz
22 kwietnia 2016, 16:03
@BOSS111: A piszesz jakbyś był ruskiem :V
Odpisz
22 kwietnia 2016, 17:53
wiem...
Odpisz
10 kwietnia 2016, 02:28
apokalipsa zombie jest łatwiejsza :/
Odpisz
10 kwietnia 2016, 00:21
W sumie normalne, że na wypadek zombie apokalipsy każdy miałby plany, a na przyszłość nie. Bo jak powie się "przyszłość", to co konkretnie planować? A apokalipsa jest już czymś konkretnym.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 23:56
Ja mam taki plan na Apokalipse że nawet Jack Sparrow by mi zazdrościł
Odpisz
9 kwietnia 2016, 23:21
Czy apokalipsa zombie nie będzie przypadkiem przyszłością?
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:57
Prawda kłamie!
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:14
czasem się zdarza
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:52
@Krzyniu: Nie rozumiem o co im chodzi, toż to święta prawda.. Nawet zostało to uwiecznione! Jestem legendą.. Ludzie! Przejrzyjcie na oczy! Ameryka was okłamuje! Kościół ogłupia!
Odpisz