Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Eviee

5 listopada 2016, 01:27

O.o
Ja tak lubiłam tą piosenkę że moja koleżanka zamieniła ją w masło

Dawniej: Baby, Baby, Baby, oohh like

Dziś:
Masło, masło, masło jeeee zjem

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2020, 21:18

@Eviee: przyszedłem tu aby cię zawstydzić, jeśli masz tu jeszcze konto

Avatar DRAGON_POLSKA

27 kwietnia 2022, 21:48

@Eviee: bro

Avatar coloman

8 maja 2016, 09:53

a teraz wyobraźcie sobie ile on zarobił na wyświetleniach

Avatar JapanBall

18 sierpnia 2016, 11:55

@coloman: ok. 1 300 000 zł ;-;

Avatar michaolek

Edytowano - 11 lipca 2016, 17:48

w końcu ludzie którzy mają mózg

Avatar Nilciaxd

10 kwietnia 2016, 09:50

Widziałam jak kiedyś się zrzygał na koncercie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar jem_unicorny

10 kwietnia 2016, 20:23

@Nilciaxd: *nie trafia* ;-;

Avatar brysio123

8 maja 2016, 18:44

@jem_unicorny: też to widziałem

Avatar Blondi616

10 kwietnia 2016, 08:09

Biber idzie na samo dno małymi krokami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar urkiso123

7 maja 2016, 18:49

@Canis_Lupus: u kradną wodę z rowu ..

Avatar RobsonPlay

8 maja 2016, 08:44

@Blondi616: Teraz zaczyna się Bambino, szcerze? Wole bibera od nich

Avatar xD_Natalia_Dx

8 maja 2016, 08:25

Nie rozumiem dlaczego wszyscy hejtują Justina Bibera...

Avatar RobsonPlay

8 maja 2016, 08:43

@xD_Natalia_Dx: B o. j e s t. z j e b e m. K o n i e c.

Avatar xD_Natalia_Dx

8 maja 2016, 14:14

@RobsonPlay: Dziękuje za wytłumaczenie

Avatar RobsonPlay

8 maja 2016, 15:41

@xD_Natalia_Dx: Do usług

Avatar blackjk

7 maja 2016, 23:05

skończy jak zack effron z hajg school mjusikal, jako tani aktor komediowy

Avatar michgol

7 maja 2016, 21:17

Tam chyba nigdy nie było więcej like'ów xD

Avatar Misiojulcia

7 maja 2016, 17:24

Kibel idzie na dno wkońcu, no ale szkoda że małymi krokami

Avatar OrangeCherry

7 maja 2016, 18:17

@Misiojulcia: Ważne, że w ogóle idzie.

Avatar Macio720

10 kwietnia 2016, 09:16

Kiedyś widziałem, że było 2 mln w górę i 4 mln w dół.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar XxFINEZJAxX

Edytowano - 7 maja 2016, 16:34

@PanSowa12: Jakich dislike-ów? A to nie są łapki/kciuki w górę? Serio nie zastanawiałam się jak to się na yt nazywa :v

Avatar Plytomax

7 maja 2016, 16:45

@PanSowa12: nie śmiechłem

Avatar Xenon77

7 maja 2016, 16:10

odzyskałem wiarę w ludzkość ;)

Avatar the_endrju

7 maja 2016, 16:01

To jest jedna piosenka xD
W większości ma przewagę łapek w górę xD

Avatar michal2222

7 maja 2016, 16:24

@the_endrju: Myślę że to dlatego że ludzie nie chcą marnować więcej czasu

Avatar kolekcjonerka

7 maja 2016, 15:55

jak można nie lubić justinka !!!!

Avatar Czyzyk5

7 maja 2016, 15:57

@kolekcjonerka: Ić to działu ubieranek i nie wracaj .

Avatar matibal

7 maja 2016, 15:58

@Czyzyk5: Nie karm trolla

Avatar Misiojulcia

7 maja 2016, 15:31

Kibel idzie na dno wreszcie ฅ(*°ω°*ฅ)*

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2016, 11:51

Ja tam go lubię

Avatar Macio720

11 kwietnia 2016, 21:21

Przestań wyrażać swoje zdanie ty brutalu.

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 23:09

@Macio720: :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przerwa na herbatkę

Phi!

A, okej

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka