Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Meshi

10 kwietnia 2016, 19:13

Denerwują mnie ludzie którzy mówią że rodziny wielodzietne (zwane powszechnie patologią mnożącą się jak króliki) dostaną pieniądze na picie i palenie. Mówią to po prostu single, eneryci i inni którzy nie wiedzą ile takie dziecko kosztuje. Żal mi takich osób bo zamiast wspierać rodziny z kilkoma dziećmi szydzą z nich i wyzywają od najgorszych. Mam tylko jedno zasadnicze pytanie: Kto będzie robił na tych singli i innych ludków kiedy będą na emeryturach?

Właśnie dzieci z ,,patologi"

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2016, 19:33

@Meshi: Tak dużo to nie bieda, ale jak taka patola alkoholiczna dostanie 500zł? No właśnie, Impreza!

Avatar MagicznaAlpakaSzatana

10 kwietnia 2016, 19:42

@Meshi: doskonale wiadomo że to nie o to chodzi, sytacja jest wręcz odwrotna - patologii która chleje a ma masę dzieci jest mniej niż tych porządnych wielodzietnych rodzin - program ustawy został skonstruowany tak żeby dać kasę tym patolom którzy nie pracują, bo wyjdzie taniej, jedyny haczyk jest taki że tym pisowskim psycholom nie zależy na wsparciu polskich wielodzietnych rodzin tylko na utrzymaniu się na stołku żeby spełniać swoje chore intrygi i chwilowym ucieszeniu krytyki rzekomą 500 złotową łapówką - teraz czas podziękować tym terrorystom z bliskiego wschodzu którzy uruchomili napłym muzułmanów do tej cywilizowanej części Europy i Ameryki... jeszcze ciężej jest się wydostać z tego padołka z którego szydzi praktycznie cały świat... ludzie nazywazją nas kulturalnie "strategicznym teretorium", a tak na prawdę jesteśmy tylko strefą buforową od której każdy odwróci głowy w razie jakiegokolwiek konfliktu... ale bądźmy poważni - czy my na ich miejscu zrobilibyśmy inaczej, sami sobie zgotowaliśmy taki los

Avatar Meuflagiator2000

10 kwietnia 2016, 19:48

@MagicznaAlpakaSzatana: Znaczy, 500+ niby dobry pomysł, gdyby politycy dawali to z własnych majątków. Bądźmy szczerzy, 500+ wypali na 3/4tygodnie-2miech. Następnie podatki zostaną zwiększone aby utrzymać tą ustawę. Będą protesty, inne gówna, aż usuną 500+ i będzie normalnie :v

Avatar bylejakbylegdzie

10 kwietnia 2016, 19:55

@MagicznaAlpakaSzatana: akurat jesteśmy bardzo ważną częścią europejskiej gospodarki, jesteśmy krytycznym rynkiem zbytu i tanią ziemią pod fabryki i sklepy

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 07:13

@Meshi: A kto robi na te 500+?

Avatar Meshi

11 kwietnia 2016, 07:50

Wszyscy pracujący obywatele płacący podatki

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 14:10

@Meshi: Więc o co ci chodzi? Bo to niesprawiedliwe że ucziwie pracujący nie zawsze coś dostają a tacy mają.

Avatar ZabojczaPelnia

23 kwietnia 2016, 14:28

@Meshi: Popieram Cię. Oczywiście, że są ludzie, którzy pewnie wydadzą te pieniądze na alkohol, ale to, że ktoś jest biedny nie oznacza od razu, że jest alkoholikiem . I nie wszyscy mają po dziesięć dzieci. A jedno dziecko na prawdę kosztuje . Był projekt, żeby te pieniądze oddać szkołą . A to było by totalnym idiotyzmem, ponieważ prawie pewne jest, że ta kasa poszła by na premie dla nauczycieli .
Ale to tylko moje zdanie .

Avatar randalf28

23 kwietnia 2016, 15:05

@Meshi: Właśnie o to chodzi, że ci singlowie i reszta, która potrafi sama siebie utrzymać[a nie r*chać się aż na chleb zabraknie] nie dostanie emerytury bo następne pokolenie będzie musiało spłacać długi po 500+. Gdyby to chociaż towarzyszyło większej ilości żłobków i przedszkoli czyli liczba dzieci mogłaby się rzeczywiście zwiększyć to spoko, ale tu nie o kasę chodzi*.
*rodzina 2+1 jest efektem obawy kobiet przed utratą pracy [po przerwie macierzyńskiej często nie ma gdzie wrócić lub po prostu gdzie znaleźć opiekę dla dziecka].

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Smakosz

Koci parkour

Kultowe powiadomienie

No chyba nie

Czy aby na pewno dobry pirat nie kradnie?

Nieźle

Ogranicz ryzyko!

Lody lub pizza po zerwaniu to najlepsze antydepresanty

Logiczne

Wiele się dzieje na tym zdjęciu

Niezły, co?

Dystans zawsze pomaga

Ten mem ewoluuje z dnia na dzień

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka