Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Knietjan

18 lutego 2020, 10:17

Mi PS2 kojarzy się z grami z tymi "buzzerami" (tymi padami z wielki czerwonym przyciskiem) , z NFS Underground (ta z zdjęcia) oraz z wall-e

Avatar Kami21

15 kwietnia 2019, 15:42

a mi z god of war

Avatar GdanskiTermos

9 stycznia 2019, 16:51

#T.E.K.K.E.N Forever

Avatar GdanskiTermos

9 stycznia 2019, 16:50

@Konto usunięte: smutne

Avatar JPsoldier

20 kwietnia 2016, 13:34

Wylaczyli serwery ps2 :/

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2016, 16:12

@JPsoldier: i tak nikt w to nie grał

Avatar
Konto usunięte

3 września 2017, 08:38

I jest masa piractwa, przy czym już powstały chyba pirackie serwery CentralStation

Avatar Wielki_Papyrus

11 kwietnia 2016, 16:51

Akurat PS2 kojarzy mi się z Ratchetem i Clankiem.

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 17:50

@Wielki_Papyrus: mi z Twisted Metal Black... Tylko... #DreamcastMasterRace

Avatar Mewtwo1

20 kwietnia 2016, 13:37

@Wielki_Papyrus: Mi z Crashem, chociaż nigdy ps'a nie miałem

Avatar catprincess

20 kwietnia 2016, 21:55

@Mewtwo1: a mi z Jackiem i daxterem :D

Avatar Papyrusek

7 maja 2016, 08:36

@Wielki_Papyrus: ja jak miałem 8 lat to rżnąłem w to cały czas, ratchet 1 ratchet 2 ratchet 3 gladiator a crack in time itp...

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2016, 13:29

@Wielki_Papyrus: Soulcalibour.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2016, 22:10

Nie słyszę... wolę PCty \___/ (pudełko na hejty)

Avatar catprincess

5 sierpnia 2016, 08:12

Czasy ps2 to czasy gdzie komputer pociągnąłby tylko gry takie jak mario ;v

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2016, 16:18

moje kilku miesięczne ps4 nie jest tak zadbane jak ta ps2

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2016, 13:26

Te uczucie gdy uświadamiasz sobie że nigdy nie miałeś styczności z PS2 mimo iż masz 14 lat na karku...

Avatar MRozu_ma_jeja

Edytowano - 20 kwietnia 2016, 12:57

Akurat w tej chwili słucham prodigy, więc nie rozbrzmiała mi w głowie ścieżka dźwiękowa z tej gry.
Riders on the storm w oryginale? Czy ta spaprana przez snup dooga?

Avatar RussiaBall

11 kwietnia 2016, 21:07

super oryginalna karta pamięci

Avatar CEzikMaj

Edytowano - 20 kwietnia 2016, 12:54

@RussiaBall: Ale miała 8x więcej pamięci. Nie wiem jak z żywotnością.

Avatar avalon3440

11 kwietnia 2016, 21:51

Riders on the storm, nie off the storm

Avatar fufon

11 kwietnia 2016, 20:47

Mi tata na ps2 kupił same fps'y i jedną pkatformówkę. Zanim przeszedłem black'a dostałem komputer.

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 19:29

Ta muzyka jest tak dobra że można ją słuchać poza grą i nadal jest świetna !

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 17:59

Aż przypomniało mi się jak w to kiedyś grałem na moim starym xboxie z 2000 roku :)
Muszę go sobie kiedyś znowu kupić i pograć w te stare(acz dobre gry).
PS: Ulepszony do końca Skyline, bije na głowę każdy samochód.

Avatar avalon3440

11 kwietnia 2016, 21:52

Underground 2 wyszedł bodajże w 2004 ._.

Avatar avalon3440

11 kwietnia 2016, 22:12

poza tym pierwszy xbox pojawił się u nas w 2002

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 22:31

@avalon3440: Nie napisałem, że grałem w to w 2000 roku, tylko że posiadałem xboxa, który(z tego co wiem) wyszedł albo w 2000, albo w 2001. O tym, że to potem wyszło to ja wiem :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

To by wystarczyło

Niegrzeczny Oskarek

Hobby dla faceta

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka