Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Myszkapl

11 kwietnia 2016, 17:39

Gdy masz pełne usta i nie wiesz, czy powiedzieć "dziękuję", by go nie obrazić zignorowaniem, czy nic nie mówić, by go nie urazić brakiem manier.

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 18:13

@Myszkapl: Wtedy kiwasz głową.

Avatar Myszkapl

11 kwietnia 2016, 18:17

Tak można? :o
Dziękuję Rzodkiewko, że mnie oświeciłaś.
Moje życie weszło na nowy tor i stało się światłem.

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 18:18

@Myszkapl: ☆ Yaay!~(^▽^人)

Avatar TheTemplar

11 kwietnia 2016, 18:30

@Myszkapl: Wait... chwalisz słońce?

Avatar Myszkapl

11 kwietnia 2016, 18:33

@TheTemplar: Ta postać nawet nie patrzy na słońce ;-;

Avatar TheTemplar

11 kwietnia 2016, 20:46

@Myszkapl: Ale tu chodzi o ręce, patrzenie w słońce boli.

Avatar Myszkapl

11 kwietnia 2016, 20:49

@TheTemplar: Ale ręce też nie idą ku słońcu. Raczej ku jezioru/górom.

Avatar Sebzer

11 kwietnia 2016, 21:04

@Myszkapl: Wtedy wypluwasz wszystko i mowisz dziękuje a potem zbierasz żarcie z powrotem i zjadasz je.

Avatar Myszkapl

11 kwietnia 2016, 21:12

Avatar Sebzer

11 kwietnia 2016, 21:15

@Myszkapl: Przecież to naturalne zachowanie tylko idioci kiwają głową

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2016, 15:09

@TheTemplar: Tak Templarku ona chwali słońce
Praise the sun!

Avatar TheTemplar

21 kwietnia 2016, 18:11

Jolly Cooperation!

Avatar monho25

13 lutego 2017, 14:33

@Sebzer: Dzięki, teraz już wiem jak postępować w takich sytuacjach. :)

Avatar the_endrju

Edytowano - 21 kwietnia 2016, 21:46

Duuuubelll

Avatar the_endrju

21 kwietnia 2016, 21:46

Tooo... takie praawdziwe ;_;

Avatar BrendonsForehead

21 kwietnia 2016, 15:03

Ja zawsze mówię "dzięki" i on też nie wie czy to sarkazm, czy po prostu odpowiadam, czy też może nie zrozumiałam jego sarkazmu...

Avatar xd_ailatan

12 kwietnia 2016, 00:43

SMACZNEGO! ~ życzy firma 'Udław się!'

Avatar Sebzer

11 kwietnia 2016, 21:03

Ponieważ nienawidzę chamstwa tępie je gdy sie tylko da np. Gdy otwieram drzwi przed jakąkolwiek dziewczyną (obcą koleżanką czy moją) i nie ppdziękuje to mówie tak głośno żeby wszyscy usłyszeli ,,NIE MA ZA CO!!!" wtedy zazwyczaj odwraca sie i z wielką laską gada coś w stylu ,,przepraszam zamyślona jestem"
Gdy ktoś z kim chodze do jednej klasy/szkoły przejdzie obok i udaje ze mnie nie widzi robie podobnie- jak najglosniej mówie ,,CZEŚĆ!" za każdym razem. Odziwo to zadziałało kilku "kolegów" nauczylo sie i teraz zawsze mi odpowiadaja albo mowią cześć pierwsi.
Tak samo z jedzeniem w szkole. Nie patrze czy ktoś mowi mi sarkasttcznie smacznego czy nie zawsze mu odpowiem ,,dziękuje" najładniej jak umiem. Ten co mówił sarkastycznie zazwyczaj nie wie co odpowiedzieć więc sie zamyka i nie odzywa do końca przerwy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 kwietnia 2016, 16:01

Tru.

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2016, 15:58

Chce żebyś mu dał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Phi!

Nie są aż takie pyszne

Fergus

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka