Kiedy znowu przegrywasz z bossem, któremu zostało 1% HP
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Ikony
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2016, 22:11
miałam takiego rage'a ostatnio jak grałam w Undertale
Odpisz
11 kwietnia 2016, 22:12
Odpisz
11 kwietnia 2016, 23:00
Nie chcę ci nic mówić, ale Undertale nie jest trudny.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 07:42
@jasnib: wiem
Odpisz
12 kwietnia 2016, 09:02
Niech zgadnę...
Sans?
Odpisz
12 kwietnia 2016, 17:12
@jarek200211: nie mettaton ex XD miałam za mało rzeczy do leczenia
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:55
walczysz z samym sobą?
Odpisz
21 kwietnia 2016, 15:00
@mrofpower: tak ;_____;
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:39
też miałem z nim problem, mam na myśli z tym w ostatnim z nim spotkaniem. Po 10 próbach walki z flowey na końcu przestałem próbować ;p
Odpisz
5 sierpnia 2021, 09:10
@jasnib: a mody? Też nie są trudne?
Odpisz
13 kwietnia 2021, 12:44
ja przegrałem z tym o to panem zostało mu 7 % HP
Odpisz
5 sierpnia 2021, 09:09
@Kargon1: co to?
Odpisz
17 marca 2021, 17:01
Matka: Gdzie popełniłam błąd?
Odpisz
22 kwietnia 2016, 07:30
Czy tylko mi ten mały przypomina Goku z młodzieńczych lat ?
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:41
Czy tylko mi ta dziewczyna kojarzy mi się z yandere simulator?
Odpisz
21 kwietnia 2016, 19:27
miałem raz w mfo3
Odpisz
11 kwietnia 2016, 22:27
Boku no hero academy.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 09:39
@pan_hejter: boku no hejter
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:23
@pan_hejter: PROTOTYPE!
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:25
@TheTemplar: jestem na 100% pewien że to boku no hero academy.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:27
@pan_hejter: Ucieszyłem na widok awatara ;-; lubię tą grę.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:29
@TheTemplar: Ja też. Chociaż dwójki nie lubię #TeamAlex
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:32
@pan_hejter: Dwójka to herezja.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:35
@TheTemplar: skille zj*bane z jedynki, jest ich nawet mniej, fabuła bez polotu, innowacje a co to?, zabicie mercera, sprzedaż mała fch*j przez co mizerne szanse na 3.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 17:00
a matka
,,chyba go niedoje**łam"
Odpisz
21 kwietnia 2016, 15:11
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:59
To takie wkurzające
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:59
Ro jeszcze nic. Raz męczyłem się z jednym bossem od kilku dni i gdy w końcu go pokonałem to chwilę chodził jeszcze po polu bitwy. Myślałem że jeszcze żyje to chciałem go jeszcze uderzyć, ale zabiła mnie para. Sekundę potem boss zginął. Musiałem się z nim na nowo męczyć ok.10 razy
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:53
Graj w Hotline Miami i przegrywaj w tym samym momencie 1000x
Odpisz
11 kwietnia 2016, 21:54
Bardzo bolesne :(
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:31
@YFYDB: Walenie głową w klawiaturę napewno.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:20
Kiedy pokonałeś Alduina na legendarnym i nagle wyłącza ci się gra
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:21
@mateczek123: Alduin był w ch*j łatwy na legendarnym, trudniejsze były niektóre zwykłe smoki na niższych poziomach.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:22
@Ravios: No to może inaczej, Karstagga na legendarnym ;-;
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:24
@mateczek123: Nie grałem w Dragonborna.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:25
@Ravios: To jest najtrudniejszy przeciwnik w grze. Mnie zabił zamiecią ;-;
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:01
@mateczek123: Chyba Ebonowy Wojownik jest lepszy ponieważ ma zaklęcia na zbroi.
Odpisz
22 kwietnia 2016, 12:12
@mateczek123: Zagraj w Dragonborna. Zabił mnie 2 hitami a miałem smoczą zbroję ulepszoną na legendarny ;-;
Odpisz
21 kwietnia 2016, 14:16
Miota nim jak szatan.
Odpisz