Jednemu z naszych Ziomków też tak się stało - opi***alaliśmy kebaby i jak się Ziom nie zesra normalnie przeciążenie 100G.Potem były mniejsze fundusze na piwsko bo część szła na dz*wki albo gloryhole dla koleżki.
Jak żyć ? Normalnie....
Kiedyś (jakieś 10 lat temu) jak ktoś miał telefon to szpanował, a teraz każdy ma i jest to "normą"
a każdy kto takowego nie posiada jest traktowany gorzej.
A a jak chodzi o inne sprawy to niech wynajmie se kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2016, 19:04
Jednemu z naszych Ziomków też tak się stało - opi***alaliśmy kebaby i jak się Ziom nie zesra normalnie przeciążenie 100G.Potem były mniejsze fundusze na piwsko bo część szła na dz*wki albo gloryhole dla koleżki.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:30
nie ogarniam xd
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:25
I to wszystko w wieku 10 lat?
Odpisz
9 czerwca 2021, 19:19
@srarwars: jak widać
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:23
R.I.P Renia Rączkowska and R.I.P Rafał Walikoń. W komentarzu pod tym komentarzem stawiamy znicze [*]
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:33
@loko9002: (*) ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 kwietnia 2016, 14:11
@loko9002: /*\
Odpisz
23 września 2017, 19:48
@loko9002: [*]
Odpisz
24 lipca 2020, 17:24
@TomKing1532: F
Odpisz
15 maja 2021, 00:19
@WielkiMoffPoppns: F
Odpisz
19 kwietnia 2016, 21:38
Ma jeszcze nogi.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 23:20
*lenny*
Odpisz
14 kwietnia 2016, 21:47
Wy tu o fapaniu a ja bym się bardziej martwił o to, jak grać...
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:15
No i mama musi go podcierać...
Odpisz
13 kwietnia 2016, 23:47
i jak tu walic :D
Odpisz
13 kwietnia 2016, 23:23
Może się w końcu od uzależni
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:53
Jeżeli jest giętki i rozciągnięty to ma jeszcze jeden sposób do wykorzystania
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:25
No oczywiście, stopami też potrafię
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:55
Ja widzę że się uśmiecha.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:36
Osobiście uważam, że śmierć jest gorsza.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:42
@darcus: No w sumie racja, wtedy nie zrobi już niczego.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:31
@Fussion: no co ty ku*wa nie powiesz ?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:42
Zawzze jest druga osoba( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:34
No, nie będzie grał przez kilka miesięcy.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:09
Znajomy miał taką sytuację. Zwieżył się, że musi robić to piętami.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:13
*Zwierzył.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:16
@figaro19: Dzięki, nie byłem pewien i strzeliłem.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:28
strzeliłeś sobie w kolano
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:30
Niestety zabiłeś.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:33
@aczan: Kiedyś pisałem poprawnie tak jak Ty, ale dostałem strzałą w kolano.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:46
Czyli koniec przygody z poprawnym pisaniem?:(
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:47
Po co? Wystarczy ocierać się o łóżko. Ja tak robię jak nie chce mi się wstać.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:36
@shizofrenik: Nie wiem czy skarcić cię za dziwne wyznania, czy przemilczeć to, bo robię gorsze rzeczy.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:44
Opowiadaj.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:44
@shizofrenik: Muszę?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:45
Obowiązkowo.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 19:53
@shizofrenik: Moja reputacja na tym serwisie spadnie na samo dno, ale niech będzie.
Czasem zwijam kołdrę i wyobrażam sobie, że to dziewczyna. Robię to od 6 roku życia.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:02
Same here ale z poduszką.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 20:00
Jak żyć ? Normalnie....
Kiedyś (jakieś 10 lat temu) jak ktoś miał telefon to szpanował, a teraz każdy ma i jest to "normą"
a każdy kto takowego nie posiada jest traktowany gorzej.
A a jak chodzi o inne sprawy to niech wynajmie se kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz