Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

25 listopada 2022, 01:37

Super tato

Avatar ForceArcher2

1 maja 2011, 17:35

@superjejak: po pierwsze oni nie daja nazwisk dla księży tylko np. ks.maciej a inni tez mogą mieć te same imie i inne nazwisko wiec sie nie wtryniaj
po drugie troche dziwne to dla mnie

Avatar ZiomalQ

18 grudnia 2010, 18:29

LoL

Avatar szarik9

28 sierpnia 2009, 17:43

super tato ktoś mógł wstawić dla jaj albo super tato dzieci bożych z tej parafii

Avatar dawido

17 sierpnia 2009, 09:27

troche dziwne a ten super tato to mogłas wkleic bo ks. nie ma zony ani dzieci

Avatar deadxp

23 maja 2013, 16:08

@dawido: I to jest dziwne nikumata babo.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2009, 11:57

superjejak ty ośle nie przyszło ci do głowy że ta fota może być stara i jak szukałeś go na nk to on mógł już mieć więcej znajomych? ;/ żal cie :/

Avatar ladyasiula

13 sierpnia 2009, 20:01

ks super tato=yyy Coś dziwnego? :P

Avatar CrazyKakao

12 sierpnia 2009, 11:24

hahahaha,
no to pięknie .xd

Avatar superjejak

11 sierpnia 2009, 14:56

o boże co za lipa 2/5 dlatego że mogę w necie znaleźć zdjęcie księdza dodać na nk i sie podać jako ksiądz maciej dlatego że mam konto na nk wyszukałem i było 5 wyników na ks maciej ale nikt nie miał 881 znalomych !!

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2009, 21:27

grzeg, kto jest ten jest ;)

o, krasmilla, w takim razie działasz podobnie jak ja :>

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2009, 11:24

HAHA gitne Same pedały i kapusie równi !!! ;/

Avatar matikov

8 sierpnia 2009, 14:55

Tysiczek: ksiądz nie moze miec dzieci i tu sie zgadzam ale nigdy nie slyszalem o tym ze nie moze pic... KTO tak powiedzial?? 5/5 ***iste

Avatar marecheq

8 sierpnia 2009, 08:54

Ludzie ! Macie problemy...
A może ktoś dla "zwały" ( "beki", "jaj" jak to zwał, tak zwał) wysłał księdzu prezent, co ??
To chyba najbardziej prawdopodobne...
5/5 ;D

Avatar ada_151

8 sierpnia 2009, 00:35

My mieliśmy księdza którego nazywaliśmy 'padre' albo 'ojczulku' ale to było w formie żartów. Serio spoko był. ;D Może tu też jest podobny przypadek.. ;p
3/5

Avatar hubertos97

7 sierpnia 2009, 23:05

Ale macie problemy - ja jestem lektorem w swojej parafii. Opiekuję się naszą grupą ministrancką nasz wikary. Pojechaliśmy w kameralnym gronie (6, 7 osób) na pływalnie i dla jaj naszego wikarego nazywaliśmy tatą, i wszyscy się śmiali i było miło.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Aga21
Dodane przez: Aga21

Trzeba brać osobną torbę

Pilne

Za co ta premia

Młodzi gniewni

To by wystarczyło

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka