Gdy masz ogarniętego supporta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Pozdrawiam świetliki
Deal życia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2016, 05:19
Ta końcówka xD
Odpisz
17 lipca 2016, 20:53
Mój brat rządzi Braun'em :D
Odpisz
2 maja 2016, 21:34
…Ale zabito go i jakiś debil chodzi za tobą,
Odpisz
13 kwietnia 2016, 15:40
Albo ogarniętego ADC. Bo nieogarnięty to wbija 1v2 i pisze "omfg why u no follow me u fucker".
Odpisz
22 kwietnia 2016, 15:46
@Bastil123: Albo jak idziesz na chwilę pomóc na midzie i się wbija
Odpisz
22 kwietnia 2016, 16:42
@Arxerios: Bitch please, pisze 5 razy "i will go base for regen"
Leszek wróciłem widzę na czacie "report my supp no help
Odpisz
22 kwietnia 2016, 16:07
Crazyborisproduction
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:38
a lucian powinien napi**dalac z strzelb w cos dookoła gif bylby realniejszy
Odpisz
22 kwietnia 2016, 15:54
@Sebzer: Nie. Zgaduje iż jest to aluzja do zbyt op supporta ze Lucian nawet nie musi nic robić
Odpisz
22 kwietnia 2016, 17:32
@KoziLowca: Co to za adc ktory nie jest c?
Odpisz
20 lipca 2017, 20:38
@Sebzer: czasami to niedocenianie supportów i duo na bocie wygląda : AD i SuppCarry
Odpisz
21 lipca 2017, 01:20
no chyba nie. gram supportami k wiem co mówię. adc ma cerrować nie support. support ma tak buffować/chronić team żeby twn sam wszystko rozpierdzielał. Bo w innym wyladku po co adc?
Odpisz