memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 23 kwietnia 2016, 19:23
wnoszący bardzo dużo komentarz : XD
Odpisz
8 sierpnia 2018, 14:25
@Masz_:
24 kwietnia 2016, 09:45
Szczere :)
24 kwietnia 2016, 09:02
Kochany ;-;
23 kwietnia 2016, 23:53
13 kwietnia 2016, 14:47
lol
13 kwietnia 2016, 14:52
Weź, naprawde rozumiemy, że grasz, ale nie musisz sie tak chwalić. Może ktoś woli dote?
13 kwietnia 2016, 15:01
ale nie o to mi chodziło P.S: ja też wolę Dotę 2
23 kwietnia 2016, 16:19
Order wyczucia sarkazmu raz.
Edytowano - 24 kwietnia 2016, 00:15
Cisza
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 15:27
Było używać kondomów :>
13 kwietnia 2016, 15:31
@Quakah: ona nie jest w ciąży
13 kwietnia 2016, 15:32
@KrolZiemniokow: wiem
13 kwietnia 2016, 17:33
@Quakah: tzw. ciąża spożywcza
23 kwietnia 2016, 18:13
@Agario: ciąża spożywcza tududu tududu Jest kaloryczna Sory, nie mogłem sie powstrzymać.
13 kwietnia 2016, 14:56
Było.
9 lipca 2016, 15:53
@Mycha2001: twój awatar mówi sam za siebie... xD
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 kwietnia 2016, 19:23
wnoszący bardzo dużo komentarz : XD
Odpisz
8 sierpnia 2018, 14:25
@Masz_:
Odpisz
24 kwietnia 2016, 09:45
Szczere :)
Odpisz
24 kwietnia 2016, 09:02
Kochany ;-;
Odpisz
23 kwietnia 2016, 23:53
Odpisz
13 kwietnia 2016, 14:47
lol
Odpisz
13 kwietnia 2016, 14:52
Weź, naprawde rozumiemy, że grasz, ale nie musisz sie tak chwalić. Może ktoś woli dote?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 15:01
ale nie o to mi chodziło
P.S: ja też wolę Dotę 2
Odpisz
23 kwietnia 2016, 16:19
Order wyczucia sarkazmu raz.
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2016, 00:15
Cisza
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 15:27
Było używać kondomów
:>
Odpisz
13 kwietnia 2016, 15:31
@Quakah: ona nie jest w ciąży
Odpisz
13 kwietnia 2016, 15:32
@KrolZiemniokow: wiem
Odpisz
13 kwietnia 2016, 17:33
@Quakah: tzw. ciąża spożywcza
Odpisz
23 kwietnia 2016, 18:13
@Agario: ciąża spożywcza
tududu tududu
Jest kaloryczna
Sory, nie mogłem sie powstrzymać.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 14:56
Było.
Odpisz
9 lipca 2016, 15:53
@Mycha2001: twój awatar mówi sam za siebie... xD
Odpisz