Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ładne rzeczy
Przypałowo
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2022, 18:29
Dupa
Odpisz
19 lipca 2024, 11:54
@Murarzowa: haha zabawne
Odpisz
23 kwietnia 2016, 07:22
potas
Odpisz
23 kwietnia 2016, 07:32
magnez!
Odpisz
23 kwietnia 2016, 07:40
wodór
Odpisz
23 kwietnia 2016, 08:12
Lit!
Odpisz
23 kwietnia 2016, 08:25
Kopernik
Odpisz
23 kwietnia 2016, 08:46
@Mettaton_Neo: CZEKOLAAAAADA
Odpisz
23 kwietnia 2016, 08:54
@UkradliMiNick: Azot.
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2016, 14:18
Węgiel
Odpisz
23 kwietnia 2016, 19:16
@mamszczurke: Brom!
Odpisz
23 kwietnia 2016, 21:36
Uran
Odpisz
23 kwietnia 2016, 22:40
@mamszczurke: Einstein
Odpisz
23 kwietnia 2016, 23:02
Darmsztad
Odpisz
24 kwietnia 2016, 08:05
@mamszczurke: Krzem!
Odpisz
24 kwietnia 2016, 10:52
Beryl!
Odpisz
25 kwietnia 2016, 00:04
@mamszczurke: Rad!
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:12
Tlen!
Odpisz
26 kwietnia 2016, 20:15
@mamszczurke: Argon!
Odpisz
26 kwietnia 2016, 21:24
Bar?
Odpisz
27 kwietnia 2016, 02:09
@mamszczurke: Cynk!
Odpisz
27 kwietnia 2016, 15:43
Ołów¡
Odpisz
27 kwietnia 2016, 16:11
@mamszczurke: Gal!
Odpisz
27 kwietnia 2016, 18:35
Węgiel!
Odpisz
25 lipca 2016, 18:33
@mamszczurke: Ununhexium
Odpisz
18 sierpnia 2016, 23:22
dziewięćdziesięciodziesięciogroszówka
Odpisz
29 października 2020, 18:35
@Choi_Seunghyun: TLEN!
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:21
McDonald nie jest smaczny.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 09:26
Raz w nim zjadłem to się zrzygałem :p
Odpisz
23 kwietnia 2016, 09:55
jest pyszny
Odpisz
23 kwietnia 2016, 10:21
Zapomniałaś dodać: Według mnie...
Wtedy nie byłoby problemu z twoim komentarzem, a tak to jest fałszywy.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 14:12
Kiedyś znalazłam na skórze kurczaka włosy... nie to żebym komuś obrzydzała dzień, tylko ostrzegam.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 09:57
4 logo MC Donald's na jednym obrazku ...
Odpisz
23 kwietnia 2016, 06:28
Dla jakieko zje** zefarbowane resztki zwierzat (flaki,skora,kosci) zmielone chemicznie aromatyzowane, bez zadnych wartosci bylyby smaczne?
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2016, 07:16
@MTziolkowkyV: Jesteś weganem, tak? Rozumiem, że te sztuczne jedzenie niektórym smakuje, innym nie (Osobiście nie lubię cheesburgerów, burgerów itd.) mnie na przykład jedyne co smakuje z "sztucznego" jedzenia to frytki i udka "kurczaka". Wiem, że 80% tego co podają nam w "jedzeniu" jest sztuczne, ale dla większości osób jest to też smaczne.
Jednak jeśli w twoim komentarzu nie chodzi o krytykę pokarmu podawanego nam w knajpkach z fastfoodami, a o samo jedzenie mięsa (oby nie) to... zawiodłem się na tobie. Jeśli chcesz możesz być "weganem", ale odrazu mówię ci, że jesteśmy LUDŹMI, WSZYSTKOŻERCAMI. Powinniśmy jeść to, co jest jadalne i co wpadnie nam w ręce, co z tego, że jest to w wyglądzie obrzydliwe? Może być to smaczne. (Niestety jest wiele wyjątków [np. grzyby].)
Oto co robili ludzie pierwotni: Ni ma mieso? No to zielone. Zielone już nie dobre? Polować na mieso.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 08:41
@MTziolkowkyV: Dla mnie... Dzięki za wyzywanie ludzi o innej opinii...
Odpisz
23 kwietnia 2016, 09:54
@Dead_Bload321: odważny jesteś...
Odpisz
23 kwietnia 2016, 10:27
@Dead_Bload321: Tylko ze pierwotni miedzy innymi przez to żyli po 35 lat. A teraz mamy wybór. A że jesteśmy wszystkożercami MOŻEMY, a nie musimy jeść wszystkiego. Można przeżyć o samych roślinach jak i można przeżyć o samym mięsie. Tym charakteryzuje sie wszystkozernosc.
Nie rozumiem natomiast skąd ten cały hejt na wegetarian i wegan. To juz nie można jeść tego co sie chce? Skupcie sie na własnym talerzu, a nie będziecie decydować za innych co maja jeść. Zwłaszcza, że to tutaj wy atakujecie cały czas wegetarian, a niema odwrót.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 17:09
@Dead_Bload321: Nie chpdzi mi o samo jedzenie miesa (schabowego normalnie zjem) ale o jedzenie resztek z rzezni , tego miesa ktore rzeznicy nie uzywaja bo nie nadaje sie do spozycia,ktore jest chemicznie obrabiane zeby smakowalo ludziom ktorzy nie sa tego swiadomi.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 17:11
@TheMath110: Jak malo normalnym trzeba byc zeby jesc doslownje smieci doprawione aspartamem
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2016, 18:41
@MTziolkowkyV: Po pierwsze - naucz się pisać
Po drugie - jak ktoś ma inne zdanie to tolerujemy to,a nie wyzywamy od zj*bów i mało normalnych.
To że jesteś wegetarianinem nie znaczy,że mięsożercy to idioci bez mózgu.
I jakie niby śmieci? Bułka,sałata,cebula,ketchupkawałek mięska,ewentualnie ser itd. To są wszystko śmieci?Trawa źle ci robi na mózg,
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:59
napisane krwią czy ketchupem?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:21
@BudowniczyMakaronu: Farbowanym mlecznym deszczem (っ˘ڡ˘ς).
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:27
to do McDonalda już nie idę :/
Odpisz
13 kwietnia 2016, 22:46
@BudowniczyMakaronu: Och, pomyliłam tą emotkę z lennyfacem.
Odpisz
14 kwietnia 2016, 00:46
@BudowniczyMakaronu: Och, pomyliłam tą emotkę z lennyfacem.
Odpisz