Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BaDinGa_Boy

30 sierpnia 2016, 21:43

Tak było ...

Avatar kajtekk

14 kwietnia 2016, 09:45

Takie obrazki mnie wkurzają bo jestem z 2003, ale mam Pegasusa więc...

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2016, 23:06

@kajtekk: ja tyż z 2003

Avatar Capitan_Fail

22 kwietnia 2016, 14:54

Jo tyż

Avatar janusz20062003

22 kwietnia 2016, 15:19

@kajtekk: jestem z tego samego rocznika i też miałem pegazusa, najlepsze czasy i najlepsza konsola ever!

Avatar miki322

22 kwietnia 2016, 16:54

@janusz20062003: też jestem z tego rocznika a moja pierwsza konsola to xbox(tak xbox,i lubie go)

Avatar janusz20062003

22 kwietnia 2016, 17:26

@miki322: sam mam xbox360 i ps3, ale pegazus był jeszcze lepszy! Nie wiem czy to nostalgia, ale wtedy nie ogarniałem elektroniki i nawet sam nie umiałem włączać tej konsoli, ale "mario" było tak super...

Avatar miki322

22 kwietnia 2016, 21:03

@janusz20062003: oby dwaj dostalismy lapki w dół(mam tajemniczego wielbiciela :D)

Avatar janusz20062003

22 kwietnia 2016, 22:31

@miki322: albo osoba nienawidząca wszystkich osób -18, albo ktoś, kto nie lubi lub nie grał na pegazusie, albo mamy tyle fejmu że mamy własnego hejtera!

Avatar miki322

23 kwietnia 2016, 12:58

@janusz20062003: nie gralem na pegazusie ale mam -18 lat

Avatar janusz20062003

24 kwietnia 2016, 15:01

@miki322: szkoda że już dla dzisiejszych pierwszoklasistów to jest oznaką pewno staroświeckości...

Avatar Jiglypuff

23 kwietnia 2016, 15:45

Najlepsze jest to że 90% ludzi na tej stronie ma poniżej piętnastu lat i NES'a pewnie nigdy nawet nie widziało

Avatar Gal_Anonim

23 kwietnia 2016, 07:18

To niech nie zbiera grzybka :V

Avatar Giuly412

22 kwietnia 2016, 22:47

byo

Avatar wampirra107

22 kwietnia 2016, 19:32

chce mu się siku?

Avatar PrezydentDuda

15 kwietnia 2016, 07:29

[*]

Avatar maxpower37

Edytowano - 14 kwietnia 2016, 00:19

piekne wspomnienia...

Avatar Kiler1

13 kwietnia 2016, 21:29

Stare, dobre czasy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Mało znany szczegół

Co za przypadek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jeszcze jak

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka