Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2025, 02:15

Pierwsze co zauważyłem to manhunt, bazaa

Avatar patryko1234

8 lipca 2018, 12:39

OhBOI

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2018, 23:47

TAKKKKKK JEST TBOI

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 21:21

A gdzie blood? A gdzie hexen? a gdzie heretic? To dlatego nie masz wco grać.

Avatar dawajmidostemp

20 listopada 2016, 21:32

niebo niebo widzę

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2016, 15:10

Nadszedł czas...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar lulul

14 września 2016, 21:11

75 zielony, jeszcze trochę i będzie setka ;-;

Avatar ARTI007PRAWDZIWY

14 października 2016, 20:12

@Volpina: wróć do mnie jak znajdziesz w słowniku słowo ,,orto,,

Avatar Choi_Seunghyun

Edytowano - 12 sierpnia 2016, 17:31

Masz jeszcze SPORE?

Avatar adeluna7

26 sierpnia 2016, 19:07

@Choi_Seunghyun: Spore jest przecież super 0-0

Avatar kamil10201

21 lipca 2016, 14:36

gib m8 dis

Avatar Masellko

14 czerwca 2016, 21:14

Mi starczy WoT Majnkraft i TF2

Avatar ponczeq

29 kwietnia 2016, 13:22

fallout, borderlands 2, tf2 czego chcieć więcej!

Avatar poled

6 maja 2016, 22:11

@ponczeq: Życia ;-;

Avatar wampirra107

4 maja 2016, 19:52

tum so simse

Avatar themrkefirek

29 kwietnia 2016, 15:52

Im więcej Masz gier tym bardziej nie masz w co grać

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2016, 20:38

@themrkefirek: paradoks wyboru

Avatar Windows_10

1 maja 2016, 08:23

ja mam minecraft a i cały czas w niego gram

Avatar Erdien

2 maja 2016, 21:14

podobnie z kobietami które w całym swoim życiu poświęcają 1 rok na zastanawianie się w co ubrać

Avatar TajemniczyNick

1 maja 2016, 10:27

Nie ma Lola :(

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2016, 09:10

u mnie liczy sie jakość a nie ilość

Avatar adeluna7

30 kwietnia 2016, 20:42

nie wiem czy ślepa jestem

czy minkrofta na serio tutaj nima

Avatar jaccku321

30 kwietnia 2016, 20:45

@adeluna7: Troll.... GG.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Rel

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Lekko nie będzie

Deal życia

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka