Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar niemamszczurki

3 maja 2016, 22:06

te uczucie, kiedy nie masz kanapy, ale i tak ma więcej kasy o Ciebie :'c

Avatar sylwon1234

2 maja 2016, 18:49

Ale gdy znajdziesz pieniądze w kanapie i je weźmiesz, to masz więcej pieniędzy niż kanapa...

Avatar LatajacyZelekZBiedronki

2 maja 2016, 18:37

Ten óczuci gdy wodel ma fiendzei bieńiency ot ćebie

Avatar Filski

2 maja 2016, 17:35

Jeszcze gorsze jest to, że nie mam kanapy...

Avatar Boberek00

13 kwietnia 2016, 17:09

Morał jest prosty wziąć te pieniądze z kanapy

Avatar Vakarian

13 kwietnia 2016, 17:12

@Boberek00: Ty złodzieju!

Avatar KacperUE

13 kwietnia 2016, 17:13

@Boberek00: Bo berek lubi Boberek

Avatar Boberek00

15 kwietnia 2016, 17:59

Avatar KacperUE

15 kwietnia 2016, 18:06

@Boberek00: Rymuje jak Pan się "masturbuje" ;")

Avatar Boberek00

15 kwietnia 2016, 18:07

@KacperUE: Weź sie lecz

Avatar KacperUE

15 kwietnia 2016, 18:16

@Boberek00: Nawet nie czuje jak rymuję...

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 16:13

@Boberek00: Tym samym ryzykujesz, że zostaniesz zgłoszony na policji przez kanapę za kradzież

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 16:13

Potwierdzone info

Avatar Boberek00

2 maja 2016, 16:19

Ale to moja kanapa

Avatar Ameron

13 kwietnia 2016, 20:37

Ja takiego bulu nie mam :D

Avatar Izuchna

2 maja 2016, 15:15

@Ameron: grammar nazi mod on. BÓLU* grammar nazi mod off.

Avatar UkradliMiNick

2 maja 2016, 15:42

@Izuchna: nowa w internetach?

Avatar Izuchna

2 maja 2016, 16:11

@UkradliMiNick: już 2 lata w internecie ,ale na jeja Nowa :/

Avatar Monster_

2 maja 2016, 15:47

Ja nie mam takiego bólu, bo nie mam kanapy 😉 a pozatym nie mam 5 lat xD

Avatar tr_8r

2 maja 2016, 15:27

Avatar bulorwas

2 maja 2016, 15:07

Nie mam kanapy :[ Mam tylko Fotel ...

Avatar KrolZiemniokow

13 kwietnia 2016, 21:47

ale i tak jej to odbierasz bo jest słaba w obronie :)

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2016, 17:21

Teraz już nie ma!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Najbardziej realistyczny spośród modów

To się nie może nie udać

Młodzi gniewni

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka