Tak, Windowsie, nie masz żadnych błędów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przyszłość jest piękna
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2016, 16:48
Skąd masz takie pliki
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:39
Skąd masz 6 eksabajtów na komputerze?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:41
To mnie właśnie ciekawi... ja na swoim nawet 100 terabajtów nie mam
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 19:43
@silvermanpl21: Ja tam mam tylko skromne 50 petabajtów.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:46
... nooo to dobrze
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 19:50
@silvermanpl21: Ale niektórzy potrafią wycisnąć zettabajty, ale podejrzewam że się też da Jottabajty.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:51
... ja już takich liczb normalnie nie znam... ej jak ty to robisz? dodatkowy dysk?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:52
Towarzysze, pliki które zaznaczyłem zajmowały blisko 2 MB. Wujkowi Windowsowi pogratulować. Smutek polega na tym, że nie mogę tego nigdzie skopiować :I
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 20:00
@Krzyniu: Próbowałeś na pendrive/dysk/kartę sd?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:46
na wszystko. Windows zaś mówi że nie mam wolnych 7 eksabajtów pamięci :V
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:58
@Krzyniu: to spróbuj usunąć albo pożycz Dysk od Nasa.
Odpisz
16 maja 2016, 08:05
Wszydtkie dyski w googlowej serwerowni maja iles tam googolbajtów :v
Odpisz
16 maja 2016, 19:41
@Krzyniu: To nie błąd Windy, plik ci się zje*ał. Nie wiem czy da się jakoś naprawić, jeśli możesz otworzyć go Wordem to zapisz w innej lokacji, jeśli to nie pomoże to spróbuj jeszcze innego rozszerzenia.
Odpisz
18 czerwca 2016, 22:06
@Piotr99: Ale jak mogl on otworzyc pliki Worda w Wordzie?
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 19:47
skąd masz 6EB?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:39
@Awp_Asiimov: Kupił cóż za problem kupić 6 piw EB?
Odpisz
14 kwietnia 2016, 07:30
Mi chodziło o eksabajty
Odpisz
15 maja 2016, 21:23
@Awp_Asiimov: fajne cycki
Odpisz
15 maja 2016, 21:25
( ͡° ͜ ʖ ͡~ ) ( ͡° ͜ ʖ ͡°)
Odpisz
15 maja 2016, 20:52
Haker Bonzo idzie ci na rękę.
Odpisz
15 maja 2016, 19:19
lepiej ps4
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:44
621 ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
15 maja 2016, 19:04
@LSD2000: my yiff sense is dinkling
Odpisz
13 kwietnia 2016, 21:14
Skoro to tylko Word, to masz pewnie z 50 EB xD
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:45
Ciesz się, kosmici wstawili ci jakiś niebywale pojemny dysk, sformatuj sobie kompa i ciesz się nieograniczoną wręcz przestrzenią dyskową!
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:46
Nic tylko pogratulować pamięci.
Odpisz