Samobójstwa zajączka: Death note
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jakby trochę nie fair
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2022, 12:20
Ponoć jeżeli wpiszesz samego siebie do tego kajetu, to nic się nie stanie, aczkolwiek nie jest to zalecane
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:51
nie rozumiem
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:52
@RussiaBall: Jest takie anime Death note gdzie kiedy wpiszesz do notatnika imię i nazwisko osoby ona po 40 sekundach umrze na zawał.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2016, 19:59
aha zmylilo mnie " kredki"
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:44
jeśli nie wpiszesz przyczyny to umrze na zawał, ofiara może zginąć nawet od uderzenia pioruna w piękny dzień...
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2016, 19:59
@AZKABANA: można też określać czas i zachowanie przed zgonem
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:41
@RussiaBall: ehh... Muszę ci to powiedzieć Darth, ja jako twój syn mówię Ci iż: Jestem twoim ojcem.
.
.
.
.
nic nie biorę :-;
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2016, 15:44
@Avenhart: A może chcesz więcej grzybków do tego barszczyku z konopii, babciu?
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:55
dobrze praojcze. Wincyj
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:56
@Avenhart: Nie ma.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 17:32
O ty.... *zabija dartha i się przebiera* *idzie do luka*
Odpisz
26 kwietnia 2016, 17:56
@Avenhart: I co lukasz, człowieku?
Odpisz
26 kwietnia 2016, 17:56
pofieciałem tla luga sze ko ńe goham
Odpisz
26 kwietnia 2016, 17:57
daj mi jakieś tabletki o_O mam zaburzenie osobowości
Odpisz
26 kwietnia 2016, 21:58
@Avenhart: Ale już wszystkie zjdłeś, nie pamiętasz?
Odpisz
27 kwietnia 2016, 14:01
o kur... jeszcze alzchaimera ;-; pomóż mi
Odpisz
27 kwietnia 2016, 16:36
@Avenhart: Proste pytanie.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ile widzisz palców?
Odpisz
27 kwietnia 2016, 18:33
69 ;-;
Odpisz
27 kwietnia 2016, 18:38
@Avenhart: Odpowiedź to: -100
Odpisz
27 kwietnia 2016, 19:16
wiedziałem, że jak dodam orangutana to wyjdzie 5. ehh, kurczę.
Odpisz
27 kwietnia 2016, 19:51
@Avenhart: To nie orangutan tylko 2 gekony.
Odpisz
27 kwietnia 2016, 20:11
ruszoffe gekony
Odpisz
27 kwietnia 2016, 20:36
@Avenhart: Zaczynasz mamrotać, zakańczam rozmowę.
Odpisz
27 kwietnia 2016, 22:12
Darth, nie nie rób tego Luke jest twoim ojcem, różowym ojcem a Leia to moja córka ale nie odchodź wiesz, że musimy zjeść BBQ w mc po anakinie skywalkerze czyli po tobie bo tam byłeś pięć lat temu i zostawiłeś resztki i je zjemy a potem Leię i Chewiego zjemy i wysadzimy Gwiazdę śmierci oraz zjemy Jejowiczów
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:47
Akurat dzisiaj zacząłem oglądać ten cały serial, ale muszę się uczyć, więc obejrzałem tylko 2 odcinki.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:50
tato... Po h*j się uczysz, nie żyjesz przecież!! ;-;
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:52
@LukeSkywalkerrr: A ty synek nawet się nie wymądrzaj, pamiętam jakie miałeś oceny w szkole.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:54
no yodeł troche był surowy.. sam wiesz o tym.
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2016, 17:55
;-;
Odpisz
24 kwietnia 2016, 19:11
Po co się uczyć, Death Note ważniejszy.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 19:16
@N_A_T_A_L_A: Główny bohater to kujon, więc chcę poczuć ten klimat.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 19:58
anime ;-; tak trudno zapamiętać? ANIMEEEE
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:09
@Avenhart: Nie rozumiem twojego przekazu.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:15
chodzi o to, że napisałeś "serial"
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:31
@Avenhart: Bo anime to nie jest serial, tak?
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:47
*facepalm*
*
Odpisz
24 kwietnia 2016, 21:17
@Avenhart: Jak moderator sprawdzi mój komentarz, to się do wiesz co to jest anime. A kiedy to będzie to już zależy od Bożegodara (Admin).
Odpisz
24 kwietnia 2016, 21:32
Oglądam anime od 4 lat i nigdy nie słyszałem stwierdzenia "serial" Skończmy tą dyskusję ;-; a i jeszcze jedno, Darth, I'm your son.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:16
@LukeSkywalkerrr: ekchem... A wiesz czemu Jon Snow umarł? Bo nic nie wiedział! Wniosek? Uczyć się!
Odpisz
24 kwietnia 2016, 23:14
@Avenhart: Już nie bóldup o takie mało znaczące różnice... No one cares.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 23:48
@LukeSkywalkerrr: Luke, I'm your brother
Odpisz
25 kwietnia 2016, 15:36
@Avenhart: Chyba adoptowany.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:29
Cśśś ;-; Wiesz, że jestem twoim synem a Luke jest adoptowany ;-; nic mu nie mów. Zapewne jeszcze nie ogarnął :-:
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:40
@Avenhart: Nigdy nie myślałem, że to powiem, ale na kilka dnii odpuść sobie z tymi grzybkami.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:46
Na Midichloriany! Tato, weź mu wykarz kazania czy go tak mieczem pie**olnij bo mu sie w głowie poprzewracało...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:58
@LukeSkywalkerrr: Luke, bracie. Ale to prawda. Przykro mi... a i jeszcze jedno,
Mam dziecko z Leią.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:09
@LukeSkywalkerrr: Chyba ktoś go już walnął w głowę, ale może jak mu obetnę rękę to coś da.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 06:40
spoko tato, warto spróbować.. Moge też mu osobiście wsadzić miecz w d*pę
Odpisz
26 kwietnia 2016, 08:12
@LukeSkywalkerrr: Kiedyś nie byłem pewny czy jesteś moim synem, ale teraz mam całkowitą pewność, że tak jest, zrób to zobaczymy efekt.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:05
Kocham cię Tato.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:40
@LukeSkywalkerrr: I nawzajem.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 19:11
Ołówek z gumką się wybielił.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:55
Możliwe, że wpisał, że w ciągu ostatnich 40s umrze na utkwienie kredki w przełyku.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:35
To notatnik śmierci
Odpisz
24 kwietnia 2016, 17:53
@Boberek00: co ty nie powiesz? ._.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:09
Początkowo myślałem że tą kredkę zjadł...
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:17
Ja też, stąd też tytuł... widać błędny.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 20:13
Powinno być death note.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 19:51
powinno być zamiast kredki,notatnik.
Odpisz