Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2018, 10:52

Ja tu mieszkam jako domatorka. Marzę cały czas, nawet w tej chwili, i NIGDY PRZENIGDY nie przestaję. Pytanie: czemu w takim razie się nie wywalam jadąc na rowerze?

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2019, 17:29

Powracam z odpowiedzią, mam wyobraźnię na takim poziomie, że mogę być ekstremalnie skupiona i bujać w obłokach jednocześnie.

Avatar BudowniczyMakaronu

14 kwietnia 2016, 06:57

ja tam na matematyce liczę i mierze ale jak wy se tam chcecie

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2016, 07:16

@BudowniczyMakaronu: Jak ktoś ma wywalone na matmę, to pewnie spędza godzinę w wyobraźni. Ja nie jestem dobry z matmy, ale się przynajmniej staram.

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2016, 07:32

Jestem okropna z matematyki. Wszelkie cyferki i wzory po prostu nie wchodzą mi do głowy, nieważne ile bym się uczyła. Po kilku próbach rozwiązania jakiegoś zadania normalnym będzie to, że się poddam i rzucę wszystko w cholerę. Cóż, wtedy wyobraźnia zaczyna działać :D

Avatar Mijak

25 kwietnia 2016, 14:23

@BudowniczyMakaronu: Ja też. Co prawda często w szkole spędzałem sporo czasu w wyobraźni, ale zwykle na jakichś bezużytecznych przedmiotach.
No... Chyba, że w połowie lekcji zrobiłem już wszystkie zadania z danego tematu i nie było już nic do roboty.
Taaa, wiem, chwalenie się statami...

Avatar Masz_

25 kwietnia 2016, 19:30

w matmie nie ma wzorow to fizyka

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2016, 19:32

@Masz_: Cóż, bo dziewięciu latach matematyki stwierdzam, że są.

Avatar Masz_

25 kwietnia 2016, 19:45

no spk u mnie jedynymi wzorami jak na razie sa wzory skróconego mnozenia

Avatar ewelkapl

17 maja 2016, 23:24

@BudowniczyMakaronu: Ja liczę czas do końca lekcji.

Avatar NyanKun

3 lipca 2018, 10:20

@Masz_: ...

Avatar
Konto usunięte

22 września 2016, 16:49

Ja tam robię zadania, ale co chwila zerkam na zegarek. A jeśli pani ma mnie na celowniku i chce posłać do tablicy albo idę do łazienki, albo udaję, że jeszcze coś notuję.

Avatar Polaczka

16 lipca 2016, 14:38

ja zawsze spędzam w wyobraźni gdy próbuję spać........ a na matematyce gdy zrobiłam już wszystkie zadania, albo gdy sobie coś przypomnę i zapominam o zadaniu o Kraina wyobraźni się otwiera! xd

Avatar zx2001

26 kwietnia 2016, 18:17

O kurde właśnie przypomniałem sobie swoją klasę często robiliśmy jedno zadanie cała lekcję jeden jedynie przepisywał z tablicy a dwójka nie interesowała się szkołą tylko "fejsiem".

Avatar Naruumi

25 kwietnia 2016, 16:34

Nah :v Ja potrafię przez godzinę leżeć jedynie sobie marząc. W tle leci jedynie muzyka.

Avatar Anielka999

Edytowano - 25 kwietnia 2016, 13:46

Im łatwiejszy przedmiot tym nudniejszy się staje.

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2016, 15:22

Jeszcze rano, kiedy się nie do końca obudziłem, widziałem tu dwie mureny...

Avatar JakubJJJ

14 kwietnia 2016, 08:38

Matma jest łatwa

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2016, 13:55

@JakubJJJ: To nie oznacza, że nie może być nudna.

Avatar KrolZiemniokow

14 kwietnia 2016, 14:42

@JakubJJJ: nie dla każdego

Avatar Bartasus1

14 kwietnia 2016, 13:14

Albo jeszcze nudniejszej fizyki

Avatar KoziLowca

14 kwietnia 2016, 07:23

A moja klasa to debile i to co zajmuje im 5 minut ja już dawno zrobiłem i zazwyczaj jestem do przodu kilka zadań.

Wtedy wyobraźnia zaczyna działać.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 kwietnia 2016, 08:07

@KoziLowca: A KoziLowca jest najmądrzejszy w klasie, reszta to debile i powinieneś pewnie być trzy klasy do przodu?

Avatar KoziLowca

14 kwietnia 2016, 10:43

Nie. Poprostu moja klasa to debile. Poprostu umiem logicznie myśleć.

Avatar dolar654

14 kwietnia 2016, 12:38

@KoziLowca: ja jestem takim debilem ale za to bardzo szybko piszę jestem w marzeniach a pod koniec lekcji przepisuje wszystko z 40 min przez 5

Avatar SomebodyNobody

14 kwietnia 2016, 08:58

Hah, zabawne, bo ja wtedy siedzę na jeja. I teraz mam właśnie nudną matematykę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nigdy na to nie wpadną

Ładne rzeczy

Niezniszczalne

Młodzi gniewni

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka