Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co za przypadek
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2022, 16:13
Fjurski fiursk
Odpisz
17 marca 2011, 01:11
ja takie kupuje bo mnie nie stać na 100% cottonu. xD
Odpisz
25 października 2009, 00:47
nie ma co gadać 5/5
Odpisz
8 sierpnia 2009, 15:21
dziwne. bląd firmowy czy co? a moze zrobione zdjecie...
Odpisz
4 sierpnia 2009, 18:29
Hah :D 4/5
Odpisz
4 sierpnia 2009, 17:52
5/5
rasey to ma tak byc ze smietankowo-smietankowe xd
Odpisz
4 sierpnia 2009, 16:28
kamcioo - cotton to po angielsku bawełna ;]
rasey - te lody to tak naprawdę waniliowo-śmietankowe, bo waniliowe lody są bardziej żółte a a te śmietankowe to białe. to głupio brzmi.
co do obrazka to daje 5 xD, to tak jak zawartość cukru w cukrze xd
Odpisz
4 sierpnia 2009, 14:31
FTW! xD 5/5
Odpisz
4 sierpnia 2009, 10:00
dobre 5/5
Odpisz
3 sierpnia 2009, 21:55
A propos bawełniano-bawełnianych rzeczy, to ostatnio widziałem w Biedronce lody Algidy o smaku śmietankowo-śmietankowym ;)
Odpisz
3 sierpnia 2009, 21:31
moge sie dowiedziec co to znaczy cotton
Odpisz
3 sierpnia 2009, 20:35
Hahaha . !
5/5 ;pp
Odpisz
3 sierpnia 2009, 15:46
4/5
Odpisz
3 sierpnia 2009, 12:47
:D 4/5
Odpisz
3 sierpnia 2009, 12:38
niżej to nie ja pisałem a obrazek 5/5
Odpisz