Jak cenzurują Pokemony w USA
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tęskniliście za upałami?
Drewniany kominek
Damy radę
Dwa różne spojrzenia
Chłodno to na pewno nie jest
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2016, 19:16
o co chodzi w obrazku 2 ?
Odpisz
16 października 2016, 15:54
Chyba o to,że Hitler przybierał taką pozycję.
Odpisz
14 czerwca 2017, 16:56
@MajaNocnaFuria: No i jak hitlerowi składali hołd to tak unosili rękę.
Odpisz
3 września 2018, 15:12
@Ameron: Hail hitler
(ou shit ban sie szykuje)
Odpisz
3 września 2018, 21:32
@Desuv: Heil Hitler! (jak już ;P)
Odpisz
3 września 2018, 22:35
@Ameron: Literówka
(ta jasne tłumacz się)
Odpisz
4 września 2018, 05:53
@Desuv: a tak apropo narodowego socjalizmu...
Odpisz
29 lipca 2016, 14:01
Japońskie wersje są znacznie lepsze od USA czy PL .
ps anime najlepiej oglądać w j wersji z napisami
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:06
To sushi i mrugnięcie : Cenzura 4KIDS w skorupce.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:17
@FreezyPop: Popieram
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:16
@FreezyPop: nie chodzi o mrugnięcie. Spójrz na długość spódnic ;)
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:45
nie rozumiem tego z sushi, wytłumaczy ktoś?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 07:53
@coloman: Bo 4KIDS ma ból dupy że dzieci mogą zobaczyć że istnieje inne jedzenie niż Amerykańskie więc zmieniają na kanapkę.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 08:27
@FreezyPop: okeeeej, tego się nie spodziewałem
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:23
@coloman: To jest onigiri :v
Odpisz
26 kwietnia 2016, 15:42
@Pegi1337: dziękuję bardzo :D
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:32
O co chodzi w 4 od góry?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:41
@SoMuchMLG: To jakaś japońska potrawa (Sam się na tym nie znam). Więc USA zmieniło ją na coś bardziej znanego w tym kraju, czyli na kanapkę.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 22:03
to tylko sushi ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2016, 22:06
@oskar213: Nie powiedziałem tego bo nie chciałem wyjść na idiotę w razie błędu xd
Odpisz
26 kwietnia 2016, 00:39
@oskar213: To onigiri.
Odpisz
26 kwietnia 2016, 00:20
@oskar213: @Azalear I dobrze zrobiłeś, bo to nie żadne sushi, a po prostu zwykłe ciastka ryżowe.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:36
Japońska wersja Misty dość mi się podoba...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:32
Grimer ty zboczuchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:49
o co chodzi w ostatnim?
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:53
@ponczeq: Patrzy pod spódniczkę.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:53
@ponczeq: Oczy
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 13:35
Jedziem do Japonii!
Odpisz
25 kwietnia 2016, 12:41
Wkurzająca jest ta amerykańska obsesja poprawności politycznej.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 12:04
Japonia lepsza :v
Odpisz
25 kwietnia 2016, 12:03
Ale... Po co?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:01
przed ostatnie to chyba porno.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:27
Widziałem u Drookliego
Odpisz