Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2018, 01:03
miau to jest pikne miau
Odpisz
7 czerwca 2020, 11:30
@Macik213: ok
Odpisz
22 lipca 2017, 13:49
Ja przybywam tu z czasów,w których istnieje hoi 4
Odpisz
26 grudnia 2017, 21:06
@Midonik: Ja tez
Odpisz
25 sierpnia 2018, 15:19
@polandball1: jo teżzzzzz
Odpisz
25 sierpnia 2018, 16:54
@mongolskipies:
Odpisz
25 sierpnia 2018, 16:55
@polandball1: akurat gralem w robloxa wlaczxyelm kliklen jeje i tu to wyslales
Odpisz
23 maja 2016, 14:34
Jak zrobiłeś, że Anglia nie jest w aliantach?
Odpisz
14 lipca 2017, 22:32
@The_Janusz: może jeszcze nie zrobił na nich desantu?
Odpisz
27 maja 2016, 11:55
Gdańsk i Lizbona lub wojna!
Odpisz
23 maja 2016, 16:11
Już niedługo premiera Hearts of Iron 4 :))
Odpisz
26 maja 2016, 13:35
@Hank1212: Spoko avatar
Odpisz
23 maja 2016, 15:56
You really ARE an idiot ;]
Odpisz
23 maja 2016, 21:34
@kubczakof: Ktoś tutaj nigdy nie widział komiksów z Polandballem
Odpisz
23 maja 2016, 22:04
@HakerskaOpoka: On nie poprawiał to jest cytat z gry
Odpisz
23 maja 2016, 23:26
@eterno4: Co ja pierniczę, to się dzieje jak siedzi się za długo w komentarzach i zapomina co było na obrazku ;_;
Odpisz
23 maja 2016, 20:52
jedna z moich najbardziej lubianych gier Hearts of Iron III
Odpisz
23 maja 2016, 14:54
jedna z gier paradox której nie ogarniam ;-;(nauczy ktoś?)
Odpisz
23 maja 2016, 15:59
@andi12345: Na YT jest seria poradników.
Odpisz
23 maja 2016, 18:55
@Znajomy22: dzięki ;D
Odpisz
23 maja 2016, 18:12
Odpisz
23 maja 2016, 14:25
*than I thought.
Odpisz
23 maja 2016, 15:00
@pavlopavo: To jest polandball.
Odpisz
23 maja 2016, 17:37
@ham22: Ale są pewne granice.
Odpisz
23 maja 2016, 18:27
@pavlopavo: np. Na granicy państw obu Korei?
Odpisz
23 maja 2016, 18:50
@ham22: Nie idź tą drogą...
Odpisz
23 maja 2016, 22:09
@ham22: To gdzieś obok obozu?
Odpisz
24 maja 2016, 07:30
@marcel22205: Chyba obok obozu, na lewo od piątego koła u wozu.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:43
A to jest na stream?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:54
@LeyPL: Europa universalis V
Odpisz
15 kwietnia 2016, 18:17
@LeyPL: A nie chodzi Ci o Steam?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 14:22
@ham22: Kurczę przepraszam... Na telefonie pisać nie potrafię.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 14:48
@LeyPL: Zawsze można kupić klawiaturę do telefonu ;)
Odpisz
23 maja 2016, 13:08
@kcelej21: To nie EU tylko hearts of iron
Odpisz
23 maja 2016, 13:42
@LeyPL: pżeprarzam rze rzle piźe bo piźe s tylefónó
Odpisz
23 maja 2016, 14:33
@LeyPL: Hearts of iron 3 Ale jeszcze nie kupuj, bo wychodzi HoI 4. Wyczekiwana premiera 6 czerwca
Odpisz
23 maja 2016, 15:10
@The_Janusz: Spokojnie... Muszę pierw jedynkę kupić. ;-;
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2016, 15:30
@LeyPL: HOI nie ma fabuły, każda część to po prostu ulepszenie poprzednich więc...
Odpisz
15 kwietnia 2016, 23:06
co tam pisze??
Odpisz
23 maja 2016, 13:48
@miki322: jest napisane!!!
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:29
I to mi się podoba!
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:35
@KacperUE: Ciekawe kto dał 2 strzałki w góre...
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:46
@KacperUE: powinieneś wiedzieć, że to hejteży
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:55
@wolfe: o kurka...teraz hejtów więcej widze...
Odpisz
15 kwietnia 2016, 18:15
@wolfe: *hejterzy.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:12
@figaro19: dzięki, wiedziałem że coś źle napisałem.
Odpisz
23 maja 2016, 15:21
@KacperUE: I leci zgłoszenie
Odpisz
23 maja 2016, 15:22
@Snowtrooper: ??
Odpisz
23 maja 2016, 15:32
@KacperUE: Zgłoszenie twoich beznadziejnych komentarzy jako spam cholernie nieudany trollu
Odpisz
23 maja 2016, 15:48
@Snowtrooper: już za to miałem bana....w tym miesiącu..wiec...rly?
Odpisz
23 maja 2016, 17:26
@KacperUE: Nie mam zamiaru się z tobą męczyć trollu żegnam.
Odpisz
23 maja 2016, 17:58
@Snowtrooper: bye-bye
Odpisz