Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Papasmerf44

13 kwietnia, 04:17

Avatar Papasmerf44

13 kwietnia, 04:18

@Papasmerf44: Zaraz, ja wszedłem na losowe? A ja myślałem że Admin wygrzebał stąd mema i wstawił. XDDD

Avatar MatkaBoskaSowiecka

25 czerwca 2021, 19:45

A skąd ta pewność, że dzieciak nie kupił se tego telefonu za swoje? No właśnie

Avatar
Xelve14

8 sierpnia 2019, 17:00

No a Batmanowi nie mają co kupić rodzice :/

Avatar BATQUINN

23 stycznia 2018, 03:53

Brawo Batman! *oklaski*

Avatar LoisLane

3 listopada 2015, 20:49

Bardzo dobrze Batman! :)

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2015, 18:43

@LoisLane: Bardzo żle Batman! *bije LoisLane*

Avatar LoisLane

29 listopada 2015, 10:18

wiesz , że to napisałam dla żartu

Avatar
Konto usunięte

29 listopada 2015, 12:04

@LoisLane: ODSZCZEKAM WSZYSTKO CO POWIEDZIALEM

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2012, 16:32

Po jakiego grzyba w tagach jest pies ?

Avatar kokomando

22 września 2012, 08:20

True story 5/5

Avatar Mnich1

22 września 2012, 09:43

@kokomando: Czy true story to nie wiem, nigdy nie widziałem Batmana który bije dziecko z IPhonem w ręki no ale ok. Żyje w nudnym miejscu najwyraźniej.
A co do obrazka to na prawdę mi się spodobało jako jedne z niewielu, jak na nienawidzę takich niewdzięczników i bachorów którym wiecznie źle. Rozumiem że dziecko może nie kochać tak bardzo rodziców którzy go np. nie szanują albo inne takie przypadki ale obrażać ich z powodów majątkowych ? Taki wpieprz by dostali chociażby z mojej ręki za brak szacunku.

Avatar LOLOYUK

22 września 2012, 11:01

@Mnich1: zarabiasz minusy?na co je wydasz na minusową czapkę?

Avatar
Konto usunięte

22 września 2012, 11:21

@LOLOYUK: Oni go nie rozumieją, Mnich1 ma rację tylko w pysk dać takim bezwstydnym świniom.

Avatar LOLOYUK

22 września 2012, 17:39

aha ja go rozumieć i mnie już zaatakowali! aaa

Avatar Mnich1

23 września 2012, 15:52

@LOLOYUK: Z pewnością nie tak dużą jak twoja ale będzie pasowała to mojej koszulki złożonej z zielonych łapek. Co to za bzdury. Ludzie nie rozumieją jak warto walczyć z takim rozpieszczeniem, a już najbardziej z szacunkiem.

Avatar Magnus92

23 września 2012, 09:57

Bądźmy wyrozumiali. Może on po prostu chciał Sajsunga Galaxy S III. :)

Avatar GuardOfDestruction

22 września 2012, 14:20

Ma laptopa z Win 7 - mało , iPhone - mało , komputer - mało , jedzenie - a po co to komu , skoro "Ajfon lepszy11!!!" . Kiedyś to dzieci nie miały telefonów , komputerów , tylko Pegazusy , na których mogli siedzieć max. godzinę ... W 2060 albo i wcześniej , roboty będą im nosić wszystko pod nos , to jak się domyślacie - wciąż będzie mało ...

Avatar elipson

22 września 2012, 16:58

@GuardOfDestruction: I pomyśleć że kiedyś cieszyłem się jak nikt kiedy dostałem Playstation 1

Avatar Faster1611

22 września 2012, 12:57

Taki typek potem sobie nie poradzi w zyciu.

Avatar FD_God

22 września 2012, 12:50

Kiedyś to aby Pegazus i GameBoy wystarczył. Dzisiejszym dzieciakom natomiast wciąż mało i mało.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy sami, a ściana między nami

Powodzenia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka