Batman walczy z rozpieszczonymi dzieciakami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia, 04:17
Odpisz
13 kwietnia, 04:18
@Papasmerf44: Zaraz, ja wszedłem na losowe? A ja myślałem że Admin wygrzebał stąd mema i wstawił. XDDD
Odpisz
25 czerwca 2021, 19:45
A skąd ta pewność, że dzieciak nie kupił se tego telefonu za swoje? No właśnie
Odpisz
8 sierpnia 2019, 17:00
No a Batmanowi nie mają co kupić rodzice :/
Odpisz
23 stycznia 2018, 03:53
Brawo Batman! *oklaski*
Odpisz
3 listopada 2015, 20:49
Bardzo dobrze Batman! :)
Odpisz
27 listopada 2015, 18:43
@LoisLane: Bardzo żle Batman! *bije LoisLane*
Odpisz
29 listopada 2015, 10:18
wiesz , że to napisałam dla żartu
Odpisz
29 listopada 2015, 12:04
@LoisLane: ODSZCZEKAM WSZYSTKO CO POWIEDZIALEM
Odpisz
3 grudnia 2012, 16:32
Po jakiego grzyba w tagach jest pies ?
Odpisz
22 września 2012, 08:20
True story 5/5
Odpisz
22 września 2012, 09:43
@kokomando: Czy true story to nie wiem, nigdy nie widziałem Batmana który bije dziecko z IPhonem w ręki no ale ok. Żyje w nudnym miejscu najwyraźniej.
A co do obrazka to na prawdę mi się spodobało jako jedne z niewielu, jak na nienawidzę takich niewdzięczników i bachorów którym wiecznie źle. Rozumiem że dziecko może nie kochać tak bardzo rodziców którzy go np. nie szanują albo inne takie przypadki ale obrażać ich z powodów majątkowych ? Taki wpieprz by dostali chociażby z mojej ręki za brak szacunku.
Odpisz
22 września 2012, 11:01
@Mnich1: zarabiasz minusy?na co je wydasz na minusową czapkę?
Odpisz
22 września 2012, 11:21
@LOLOYUK: Oni go nie rozumieją, Mnich1 ma rację tylko w pysk dać takim bezwstydnym świniom.
Odpisz
22 września 2012, 17:39
aha ja go rozumieć i mnie już zaatakowali! aaa
Odpisz
23 września 2012, 15:52
@LOLOYUK: Z pewnością nie tak dużą jak twoja ale będzie pasowała to mojej koszulki złożonej z zielonych łapek. Co to za bzdury. Ludzie nie rozumieją jak warto walczyć z takim rozpieszczeniem, a już najbardziej z szacunkiem.
Odpisz
23 września 2012, 09:57
Bądźmy wyrozumiali. Może on po prostu chciał Sajsunga Galaxy S III. :)
Odpisz
22 września 2012, 14:20
Ma laptopa z Win 7 - mało , iPhone - mało , komputer - mało , jedzenie - a po co to komu , skoro "Ajfon lepszy11!!!" . Kiedyś to dzieci nie miały telefonów , komputerów , tylko Pegazusy , na których mogli siedzieć max. godzinę ... W 2060 albo i wcześniej , roboty będą im nosić wszystko pod nos , to jak się domyślacie - wciąż będzie mało ...
Odpisz
22 września 2012, 16:58
@GuardOfDestruction: I pomyśleć że kiedyś cieszyłem się jak nikt kiedy dostałem Playstation 1
Odpisz
22 września 2012, 12:57
Taki typek potem sobie nie poradzi w zyciu.
Odpisz
22 września 2012, 12:50
Kiedyś to aby Pegazus i GameBoy wystarczył. Dzisiejszym dzieciakom natomiast wciąż mało i mało.
Odpisz