Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar minecraft007

1 października 2016, 20:14

Zółte pasy! To na pewno Kanada xD

Avatar bezlada

4 maja 2016, 10:03

Tymczasem w Zamościu:
-Mamy za dużo kasy, co możemy zrobić?
-To może je**iemy tu taki murek z cegły.
-Hmm... Dobry pomysł, jeszcze jakieś sugestie??
-Zamknijmy dworzec i postawmy centrum handlowe.
-Bardzo dobrze, a może zrobimy coś z drogami?
-Naprawimy wszystkie drogi!
-Poje**ło cie?! Chcesz ułatwić życie obywatelom?
-No to damy drogę przez starówke, po tych kocich łbach, a koleiny na starych drogach się zfrezuje.
-Wybornie!!

Avatar Linvera

4 maja 2016, 15:27

@bezlada: Lel. Mieszkam blisko, a ze wszystkich tych ambitnych inwestycji słyszałam tylko o dworcu.

Avatar bezlada

4 maja 2016, 19:17

@Linvera: Bo o ile centrum handlowa na miejscu dworca dopiero powstaje, to murek i ta nieszczęsna droga jest chyba od 2 lat.
Sam nie jestem z Przedmościa, bliżej mam do Tomaszowa.

Avatar Linvera

5 maja 2016, 00:39

@bezlada: U mnie w Hrubieszowie są i tak najlepsze inwestycje. Niedawno zatwierdzili budowę basenu.......................
......po raz 5.

Avatar bezlada

5 maja 2016, 19:29

@Linvera: A biedronek ile macie? Bo w Tomaszowie 3 i jeden Lidl. Czasami chodzę do tego Lidla, a tam może 3 max 5 klientów, z drugiej strony to miłe, że specjalnie dla mnie otwierają kasę.

Avatar Linvera

8 maja 2016, 16:54

@bezlada: Szczerze? Mamy 1 biedre XD

Avatar OrtograficznyPies

3 maja 2016, 23:27

Te zdjęcie z Ruską drogą to Autostrada W Ruskiej Tajdze !

Avatar wiking101

Edytowano - 3 maja 2016, 23:20

W dużej mierze jakość drogi zależy od klimatu, np. w Chorwacji nie trzeba aż takiego dobrego asfaltu jak u nas, a i tak droga będzie można lepszym stanie niż u nas. W końcu u nas drogi muszą wytrzymać temperatury od mniej więcej -20 do 30.

Avatar TheTemplar

3 maja 2016, 22:59

SpinTires!

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2016, 18:52

Narzekacie na nasze, a w Czechach autostrada wygląda jak nasza krajowa. Lub nawet gorzej. Nie zapominajmy o tym, że jak jedziesz zwykłą w mieście to masz wrażenie, że jest to torowisko.

Avatar pan_hejter

3 maja 2016, 18:11

Czy tylko mnie wk*rwia te narzekanie na nasz kraj? Jest czasami źle ale mimo wszystko polska jest piękna.

Avatar
StevenUniverse

3 maja 2016, 19:11

@pan_hejter: Mnie też to wkurza.

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2016, 18:37

W Polsce nie jest tak źle

Avatar Dark_Dante

3 maja 2016, 18:19

Za komuny w Rosji drogi KRAJOWE oznaczone tak na MAPACH były wysypane zwykłym tłuczniem kolejowym. I to jakieś 100-150 kilometrów między większymi miastami takie drogi, zamiast nawet podłego asfaltu to tylko starta kamieni.

Avatar ALKATRAZ

3 maja 2016, 17:34

w ameryce mają piękne widoki jak się jedzie autem lub tirem

Avatar Sebzer

15 kwietnia 2016, 20:52

Gdzie wy widzicie na tym ostatnim drogi?

Avatar RussiaBall

15 kwietnia 2016, 19:24

ekologia

Avatar Monster_

15 kwietnia 2016, 18:55

Te rosyjskie to chyba na pocieszenie :D

Avatar Boberek00

15 kwietnia 2016, 18:18

Avatar Niszczyiel

15 kwietnia 2016, 18:47

@Boberek00: Nie. Po prostu pomylili Polskie z ruskimi drogami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

To musiało być męczące

Tacy to pożyją

To będzie bolało

Ikony

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka