Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nieuczciwa ocena
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2017, 22:48
@Konto usunięte: raczej jak parówa
Odpisz
9 października 2016, 22:30
Travolta znowu ty?
Odpisz
1 maja 2016, 12:43
Animacja zayebana z kanału WoTa :D
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2016, 13:22
Wyprzedzając pytania
gra: Wot
mapa: przełęcz, okolice bazy północnej
czołg: Tog II (brytyjski tier VI, ciężki, premium)
Odpisz
30 kwietnia 2016, 21:17
@Iluvatar: Jeszcze sektor kurna podaj.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 13:39
Już wiem jak to działa w WoT'cie.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 11:12
Czy tylko według mnie Tog II* wygląda jak banan?
Odpisz
30 kwietnia 2016, 11:15
nie tylko ty
Odpisz
30 kwietnia 2016, 10:55
Idealnie.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 10:49
lol
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:39
Ruski czołg
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:48
@ojciecpolecial: Tog II to nie radziecki czołg :/
Odpisz
16 kwietnia 2016, 18:56
to ulepszona wersja pierwszego czołgu na świecie
Odpisz
30 kwietnia 2016, 10:40
Tog II to brytyjski czołg ;-;. Zanim dojedzie na bitwe ta już się zdąży skończyć
Odpisz
30 kwietnia 2016, 10:55
@Lacoste: Napisałem przecież że to nie jest radziecki ;-;
Odpisz
30 kwietnia 2016, 11:18
Myślałem, że ten koleś odpisał sam sobie ( a ja przeczytałem "Tog II to ruski czołg") ;-; Wybacz.
Odpisz
30 kwietnia 2016, 11:22
@Lacoste: Ok
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:02
chyba bylo
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:00
byo sam dodawalem
Odpisz
16 kwietnia 2016, 09:04
Ja bym dał Braveran dla tego czołgu, do nisko ma to działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:02
po prostu strzela do plebsu
Odpisz
16 kwietnia 2016, 10:06
napisze tu coś ponieważ jest bardziej inteligentne niż ten komentarz
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2016, 11:31
@Niszczyiel: Każdemu chce się czasem napisać coś głupiego. Nawet dla mnie.
Zaraz.. mówi to do mnie facet, którzy fapie do Crunky.
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:03
ale każdy raz do niej fapkował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:04
@Niszczyiel: Nie, wolę moją premke na brazzers ;-;
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:06
dej hasło ;-;
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:15
@Niszczyiel: Priv
Odpisz
16 kwietnia 2016, 12:44
Crunky? O co kaman?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 13:40
Fejm na jeja, wszyscy chcą do niej fapać, Niszczyiciel szczególnie, ale ona się je*ie z umywalką.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 08:30
Dała gdzieś swoje zdjęcie?
Odpisz
17 kwietnia 2016, 09:38
Na jej profilu. Też będziesz fapał?
Odpisz
17 kwietnia 2016, 10:54
Co ja, Niszczyciel?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 08:59
*Tog ;-; Tylko to miało być tak długie ;-; Jak ja uwielbiam pomysły Brytyjczyków ^-^
Odpisz