Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Phi!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2016, 11:49
Uważaj żeby nie pomylić ciasta z c4
Odpisz
17 kwietnia 2016, 11:54
@RysiekMaster: bombowy żart
Odpisz
17 kwietnia 2016, 15:14
@Anihilator: Tak bombowy że nie dało się go rozbroić
Odpisz
6 maja 2016, 14:49
@RysiekMaster: Niezłe, w nagrodę dostaniesz bombonierkę i inne wystrzałowe nagrody :). Teleturniej się kończy ale sprawimy, że odejdziesz z hukiem ;)
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2016, 15:01
@mamszczurke: *myśli co wymyślić z słowem "bombowy "*
Odpisz
6 maja 2016, 17:39
@Anihilator: Tak bardzo bombowy, że wybuchłem śmiechem
Odpisz
21 sierpnia 2018, 10:02
@MCAssassin: wiecie ze rosjanie pomylili parowki z dynamitem?
Odpisz
21 sierpnia 2018, 10:16
@LeHackerKid: S T A P H I T F O F U C C S A K E S ! ! !
Odpisz
6 maja 2016, 16:54
dzisiaj wieczorem mam jechać na pizze, smutam :c
Odpisz
6 maja 2016, 17:02
@Windows_10: To chyba dobrze?
Odpisz
6 maja 2016, 17:05
@Naruumi: no właśnie źle bo nie lubię pizzy
Odpisz
6 maja 2016, 17:07
@Windows_10: Jak...? ;-; Psycholog jest nie daleko, przejdź się.
Odpisz
6 maja 2016, 18:53
@Windows_10: zabić
Odpisz
6 maja 2016, 21:18
@Naruumi: nie wiem raz próbowałam ale za dużo smakowało (za dużo smaku)
Odpisz
6 maja 2016, 17:22
Jak na ciasto to ładne.
Odpisz
6 maja 2016, 18:01
@kamykPL: CIASTO JEST KŁAMSTWEM!
Odpisz
6 maja 2016, 17:24
Tak, bo wiele ludzi lubi obrażać ciasta. Trzeba im przedstawić prawdę.
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2016, 16:52
Ty brzydka kólko ciasta...
Odpisz
6 maja 2016, 14:31
Magia makijażu
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2016, 13:02
Wypłaszczy się, nałoży górę sera i salami to już myśli że jest boginią, a ostatecznie i tak ją zjedzą.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 15:39
To jest tylko ciasto...
Odpisz
6 maja 2016, 15:15
pf
Odpisz
6 maja 2016, 16:07
@kolec123: ?
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2016, 14:44
ta kuleczka ciasta nie jest brzydka jest śliczna. taka gładziutka i posypana mączką
Odpisz
17 kwietnia 2016, 12:34
no właśnie...
Odpisz