Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kosodrzewina111

30 maja 2016, 23:26

Powiem tak
.
.
.
.
.
.
.
.
aborcja

Avatar Filipsss

13 kwietnia 2018, 22:15

@kosodrzewina111: aborcja nic nie da to już żyję lepiej...
rozpier**lić to minigunem A-10 a potem spalić napalmem i dla pewności zrzucić atomówkę

Avatar Rafik005

24 marca 2017, 18:45

jak ja nienawidzę dziewczyn na Fb, ja pie**ole..... co to ku*wa jest: loffciam,my down,sis,paczadełka? bo po ,,my down'' mam wnioskować że to jest jakaś ku*wa abominacja z zespołem downa? czy ku*wa co?
morał tej bajki jest taki: Ogarnijcie się pi**y

Avatar WaterFlow

10 lutego 2017, 15:39

Emmmmmmmmmmmmmmmmm.....
To może lepiej wezwę kuzynka....

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2016, 08:33

Dobra. Jestem chyba jedyną na tyle dojrzałą osobą w mojej klasie która posiada fb, jest dziewczyną i nie pisze takich idiotcznych komentarzy typu "Moja!!!!! <3<3<3", "Kckckckckckckkckckckckckkckckc!!!"... Nigdy ich nie pisałam i pisać nie będę. Te dziewczyny uważają mnie za pomyloną, ale lepiej nie mieć przyjaciół niż przyjaźnić się z idiotami...

Avatar SoMuchMLG

30 maja 2016, 17:29

Co to kckcckkcckk

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2016, 17:55

@SoMuchMLG: Kc to skrót od kocham cię. Niektóre osoby piszą takie komentarze pod zdjęciami swoich koleżanek, w co wliczają się dziewczyny z mojej klasy...

Avatar ewelkapl

22 grudnia 2016, 15:56

A co powiesz teraz?

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2016, 10:14

@ewelkapl: Powiem, że ty też tego nie piszesz. A reszty dziewczyn nie skomentuję.

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2016, 18:04

Avatar wiktor34

1 lipca 2016, 19:03

patologia

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2016, 12:43

Ja takie coś widzę za każdym razem jak wejdę na FB .... po prostu wszystkie komentarze to MOJA , ŚLICZNA XD , PIKNA , MOJA !!XD , KSĘZNICKA :D , i oczywiście pierdyliard emotikonek (serduszko) (serduszko) (całus) (serduszko) (zakochany) (serduszko) .

Avatar ZajebistaJa

5 czerwca 2016, 16:07

Serduszko x100000000 + całus x10000 + księżniczka + mojaaaa ;* = facepalm

Avatar makajet

30 maja 2016, 23:13

zaczekajcie... ona ma zeza przez jedną z jej komentujących koleżanek? Bo tam jest coś w stylu "moj zezol" czy coś a potem jest o operacji NFZ i że przez to to tylko oslepnie całkowicie... w takim momencie rozumiem takie komentarze, głównie te w stylu ze ładna bo 'paczadelka' czy jak to tam było, po prostu podnosza ja na duchu...

Avatar kacpi39f

30 maja 2016, 19:06

To tak rakiem promienuje, że nawet tego ołów nie zatrzyma.

Avatar wampirra107

Edytowano - 30 maja 2016, 08:35

sprzedaje sprzęt do zwalczania ameb:
(wonsz rzeczny)🐍- 5 zł
🔪- 4 zł
🔫- 8zł
:poop - 2 zł
💉 (wirus do zwalczania ameb) - 20 zł

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar wampirra107

30 maja 2016, 18:05

@Krepelgiusz: nie ma lecz jak dodasz 1 zł dostaniesz nóż w gratisie
złóż się z ziomkami , na pewno się zgodzą na taki szczytny cel

Avatar Krepelgiusz

30 maja 2016, 18:36

@wampirra107: Ok spytam ziomka.
Mówi, że spoko okazja i bierze.

Avatar Sir_Snoge

30 maja 2016, 06:52

Przy decyzji o niedokonywaniu aborcji.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Nikixa

30 maja 2016, 12:58

@rosyn: Nie odpowiem na to pytanie, ale szóstego stycznia dokonałam aborcji

Avatar ImagineDragons

30 maja 2016, 17:26

@rosyn: obejrzyj filmik u youtubera "Serafin"

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2016, 17:01

co ona ma na brodzie

Avatar Kylo_Ren_

Edytowano - 30 maja 2016, 12:08

Jedyne premium jakie mogą mieć takie bachory to w tym:.

Avatar skullly

30 maja 2016, 14:00

@Kylo_Ren_: XD.
Rozje**łeś

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2016, 06:35

Przydałby im się.

Avatar Izaya01

30 maja 2016, 10:11

Heh mi też

Avatar igor444

17 kwietnia 2016, 20:48

Tylko ja mam myśli samobójcze ?

Avatar NightFox

30 maja 2016, 09:35

@igor444: nie wiem, ja mam myśli zabójcze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ikony

Nie są aż takie pyszne

Dwa oblicza

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka