Gdzie rodzice popełnili błąd?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ikony
Nie są aż takie pyszne
Dwa oblicza
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2016, 23:26
Powiem tak
.
.
.
.
.
.
.
.
aborcja
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:15
@kosodrzewina111: aborcja nic nie da to już żyję lepiej...
rozpier**lić to minigunem A-10 a potem spalić napalmem i dla pewności zrzucić atomówkę
Odpisz
24 marca 2017, 18:45
jak ja nienawidzę dziewczyn na Fb, ja pie**ole..... co to ku*wa jest: loffciam,my down,sis,paczadełka? bo po ,,my down'' mam wnioskować że to jest jakaś ku*wa abominacja z zespołem downa? czy ku*wa co?
morał tej bajki jest taki: Ogarnijcie się pi**y
Odpisz
10 lutego 2017, 15:39
Emmmmmmmmmmmmmmmmm.....
To może lepiej wezwę kuzynka....
Odpisz
30 maja 2016, 08:33
Dobra. Jestem chyba jedyną na tyle dojrzałą osobą w mojej klasie która posiada fb, jest dziewczyną i nie pisze takich idiotcznych komentarzy typu "Moja!!!!! <3<3<3", "Kckckckckckckkckckckckckkckckc!!!"... Nigdy ich nie pisałam i pisać nie będę. Te dziewczyny uważają mnie za pomyloną, ale lepiej nie mieć przyjaciół niż przyjaźnić się z idiotami...
Odpisz
30 maja 2016, 17:29
Co to kckcckkcckk
Odpisz
30 maja 2016, 17:55
@SoMuchMLG: Kc to skrót od kocham cię. Niektóre osoby piszą takie komentarze pod zdjęciami swoich koleżanek, w co wliczają się dziewczyny z mojej klasy...
Odpisz
22 grudnia 2016, 15:56
A co powiesz teraz?
Odpisz
23 grudnia 2016, 10:14
@ewelkapl: Powiem, że ty też tego nie piszesz. A reszty dziewczyn nie skomentuję.
Odpisz
22 lipca 2016, 18:04
Odpisz
1 lipca 2016, 19:03
patologia
Odpisz
5 czerwca 2016, 12:43
Ja takie coś widzę za każdym razem jak wejdę na FB .... po prostu wszystkie komentarze to MOJA , ŚLICZNA XD , PIKNA , MOJA !!XD , KSĘZNICKA :D , i oczywiście pierdyliard emotikonek (serduszko) (serduszko) (całus) (serduszko) (zakochany) (serduszko) .
Odpisz
5 czerwca 2016, 16:07
Serduszko x100000000 + całus x10000 + księżniczka + mojaaaa ;* = facepalm
Odpisz
30 maja 2016, 23:13
zaczekajcie... ona ma zeza przez jedną z jej komentujących koleżanek? Bo tam jest coś w stylu "moj zezol" czy coś a potem jest o operacji NFZ i że przez to to tylko oslepnie całkowicie... w takim momencie rozumiem takie komentarze, głównie te w stylu ze ładna bo 'paczadelka' czy jak to tam było, po prostu podnosza ja na duchu...
Odpisz
30 maja 2016, 19:06
To tak rakiem promienuje, że nawet tego ołów nie zatrzyma.
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 08:35
sprzedaje sprzęt do zwalczania ameb:
(wonsz rzeczny)🐍- 5 zł
🔪- 4 zł
🔫- 8zł
:poop - 2 zł
💉 (wirus do zwalczania ameb) - 20 zł
Odpisz
30 maja 2016, 08:38
@wampirra107: Zamawiam 11 wonszów.
Odpisz
30 maja 2016, 08:43
@wampirra107: Masz, bo widzę, że Ci emotkę ukradli: 💩
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 08:46
@Krepelgiusz: dajesz 55 zł
Odpisz
30 maja 2016, 10:15
@wampirra107: Kurcze, mam tylko 53, czy przy zakupie 11 wonszów nie ma zniżki?
Odpisz
30 maja 2016, 18:05
@Krepelgiusz: nie ma lecz jak dodasz 1 zł dostaniesz nóż w gratisie
złóż się z ziomkami , na pewno się zgodzą na taki szczytny cel
Odpisz
30 maja 2016, 18:36
@wampirra107: Ok spytam ziomka.
Mówi, że spoko okazja i bierze.
Odpisz
30 maja 2016, 06:52
Przy decyzji o niedokonywaniu aborcji.
Odpisz
30 maja 2016, 07:05
@Sir_Snoge: ...i to 6 stycznia
Odpisz
30 maja 2016, 07:49
@FeelingBro: O co chodzi z tym 6 stycznia?
Odpisz
30 maja 2016, 07:58
@rosyn: Wtedy jest styczeń. I to szósty.
Odpisz
30 maja 2016, 12:58
@rosyn: Nie odpowiem na to pytanie, ale szóstego stycznia dokonałam aborcji
Odpisz
30 maja 2016, 17:26
@rosyn: obejrzyj filmik u youtubera "Serafin"
Odpisz
30 maja 2016, 17:01
co ona ma na brodzie
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2016, 12:08
Jedyne premium jakie mogą mieć takie bachory to w tym:.
Odpisz
30 maja 2016, 14:00
@Kylo_Ren_: XD.
Rozje**łeś
Odpisz
30 maja 2016, 06:35
Przydałby im się.
Odpisz
30 maja 2016, 10:11
Heh mi też
Odpisz
17 kwietnia 2016, 20:48
Tylko ja mam myśli samobójcze ?
Odpisz
30 maja 2016, 09:35
@igor444: nie wiem, ja mam myśli zabójcze
Odpisz