Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
To musiało być męczące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2016, 14:49
Ja nadal mam bekę z rako - otaczków, którzy opisywali postacie z anime i mang. XDDDDD
Odpisz
28 kwietnia 2016, 15:41
@PaulinkaPaulincia: ...pst...Nie polecam być w tych sprawach szczerym, bo wiele otaku tutaj grasuje...
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:00
@PaulinkaPaulincia: To mogloby być interesujące. Ale pewnie w takich przypadłach i tak 90% ludzi bierze z lektur szkolnych bo to najbezpieczniejsze rozwiązanie
Odpisz
28 kwietnia 2016, 21:33
@Loriess: No właśnie internety przekonały mnie, że połowa osób pisząc testy gimbazjalne brała postacie z mang. ;-; A potem się będą sapać, że im nie zaliczyli.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 20:58
Dwa lata temu opowiadanie, teraz charakterystyka. Czyli następnego rocznika rozprawka już raczej nie ominie
Odpisz
28 kwietnia 2016, 20:46
Wszyscy spodziewali się charakterystyki bohatera... Nikt nie spodziewał się opowiadania z dialogiem...
Odpisz
28 kwietnia 2016, 17:54
Ja pisałem egzamin na koniec gimnazjum w zeszłym roku. Przez trzy lata nauka jak napisać rozprawkę bo "moze byc na egzaminie" a co dostaliśmy----opowiadanie so WTF CKE
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:59
Byli ludzie, którzy się jej spodziewali. W tym cała moja szkoła.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2016, 16:27
Nie wiem czy to dowalka do sytuacji z tego roku, bo nie śledziłem, ale jak ja konczyłem gimnazjum(3 lata temu, też dowalili charakterystyke bohatera), to jeden geniusz napisał charakterystykę Sofoklesa...
Podobno zdał?
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:50
@krysztal: Nie da się nie zdać egzaminów gimnazjalnych. Nawet ci z 0% zdają.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:54
Hm, w sumie racja...
Odpisz
28 kwietnia 2016, 16:01
Moja siostra jak i większość jej klas opisała kogoś z ,,Kamienie na szaniec''.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 14:27
było
Odpisz
28 kwietnia 2016, 14:17
W moim roczniku w gimnazjum było to samo, nihil novi.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 14:15
Ja się własnie jej spodziewałem xD
To bo było zbyt oczywiste gdyby była rozprawka. Opowiadanie odpadało bo było rok temu..
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:42
Nauczenie się i z tego i z tego jest takie trudne? -,-
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:43
@drzewiec: Jak można nie umieć charakterystyki? xD
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:46
Jak widać po płaczkach:można.
Odpisz
28 kwietnia 2016, 12:10
@drzewiec: Najgorsza nie była sama charakterystyka, ale tyle zmarnowanego czasu na ciągłe powtarzanie rozprawek przed egzaminem.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 13:54
Wszyscy z mojej klasy napisali o kimś z Kamieni na szaniec.
Ja zapomniałem tej książki i gdybym nie przeczytał "Tuf wędrowiec" parę dni temu to bym zdechł.
Przy okazji, jeśli ktoś nie wie to trzeba było napisać o bohaterze stawiającym wolność ponad wszystkim czy jakoś tak. Już nie pamiętam xd
Odpisz
18 kwietnia 2016, 14:05
W sumie kogokolwiek możnaby opisać:
Kamienie na Szaniec - bohaterowie walczą o wolność narodu
Róża z Małego Księcia - dała woloność Małemu Księciu do opuszczenia planety
Bilbo Baggins - walczył o wolność tej góry Smauga i tych armii
Romeo i Julia - walka o wolność do miłości
Dziady - wolność dusz, a nie utrapienie i męka w zawieszeniu
Antygona - wolność słowa, braterskiej miłości.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 16:52
@Granat_: Jezus, bo umarł za wolność ludzkości od grzechu pierworodnego.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:56
Sam widzisz, ale chodziło chyba o lektury z gimnazjum.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:59
@Granat_: Z tego co mi mówiła polonistka w gimnazjum można opisać jaką się chce postać (nawet z literatury młodzieżowej), ale należy jednak dawać takie przykłady, które egzaminatorzy na pewno znają. A Biblię znają chyba wszyscy.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 18:09
A tam ustawa o równych prawach dla uchodźców i oceniają muzułmanie :P
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 15:58
Wystarczyło zapamiętać jak się charakteryzuje i mieć ulubionego bohatera.
A było wystarczająco miejsca?
Bo u mnie na teście 6-toklasisty dali stronę na opowiadanie.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 15:57
akurat to co robi cke to nie jest takie złe jak to co ja spotkałem, pytanie o rozmiary pamięci 30-pin SIMM, na ch*j to komu? przecież każda nowa płyta główna ma ddr3 albo ddr4 a w tych starszych ddr 2 lub 1
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 14:25
Bo o to, ku*wa, chodzi!
Test sprawdza twoją wiedzę z zakresu nie trzech a z dziewieciu lat nauki.
Odpisz