Kiedy pokonałeś bossa, ale nie zaliczyło zadania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jakby trochę nie fair
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2017, 11:25
Pozdrawiam graczy Diablo...
Odpisz
12 maja 2016, 15:22
miałem tak ze z kolegami pokonujemy hard bossa miał 5 hp jakis koles go dobił i zdobył itemy
Odpisz
12 maja 2016, 16:54
@skurol1: Fundacja nie jesteś sam
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2016, 21:51
@skurol1: a i jeszcze pisało na czacie ze on zabił hard bossa
Odpisz
16 października 2016, 12:55
@skurol1: Ja w team 4 osoby ubijaliśmy epic bossa (1 z nas padł) nagle jakiś noob wyskakuje wali spellem bierze ~120hp zgarnia premie 100k golda za ostatni hit i itemy. My dostaliśmy ~10k golda za zadane obrażenia i trochę expa...
Odpisz
12 maja 2016, 22:54
Znam ten ból...
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2016, 21:35
Ja znam tylko inne bardziej wkurzające błędy mianowicie platformy Steam i Uplay bardzo często nie zaliczają osiągnięć co naprawdę potrafi zepsuć chęć do grania jeśli nad wykonaniem tego osiągnięcia pracowałeś 3 dni i dupa.
Odpisz
12 maja 2016, 16:59
kiedy pokonałeś jej chłopaka, ale jej nie zaliczyleś
Odpisz
18 kwietnia 2016, 15:03
Kiedyś w elsie był taki bug.
Odpisz
12 maja 2016, 15:15
@FuryGaming: elsie? *lenny*
Odpisz
12 maja 2016, 15:26
Taka gra ...
Odpisz
12 maja 2016, 15:28
@FuryGaming: ale Stary, weź mie powiedz że to dziwnie nie brzmi (szczególnie patrząc na dzisiejsze czasy)
Odpisz
12 maja 2016, 15:33
i nik
Odpisz
12 maja 2016, 15:41
@Anihilator: Co masz do mojego nicku ?
Odpisz
12 maja 2016, 15:42
Nawet dla mnie to nie jest dziwne.
Odpisz
12 maja 2016, 15:44
@FuryGaming: W elsie... kraina loda
Odpisz
12 maja 2016, 15:50
Wiem co masz na myśli.
Odpisz
12 maja 2016, 16:00
@FuryGaming: git gut
Odpisz
12 maja 2016, 16:22
nie widze nic zboczonego w słowie elsa
Odpisz
12 maja 2016, 15:41
może masz zdobyć co miał przy sobie, zlootuj go
Odpisz
12 maja 2016, 15:35
Bugi, bugi wszędzie !
Odpisz
18 kwietnia 2016, 15:01
W l4d2 przeszedłem na online całą kampanię The Parish i mi achievementa nie zaliczyło lol
Odpisz
8 maja 2016, 14:20
haha fajnie super
Odpisz
18 kwietnia 2016, 17:53
miałam tak w goat moo simulator
Odpisz
18 kwietnia 2016, 15:12
Albo u mnie - byłam w połowie planszy i mi się wtyczka popsuła.
A tak dobrze mi szło.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 14:32
nooooo!!
Odpisz