Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HAPPYCAT212104

26 października 2017, 11:25

Pozdrawiam graczy Diablo...

Avatar skurol1

12 maja 2016, 15:22

miałem tak ze z kolegami pokonujemy hard bossa miał 5 hp jakis koles go dobił i zdobył itemy

Avatar Mewtwo1

12 maja 2016, 16:54

@skurol1: Fundacja nie jesteś sam

Avatar skurol1

Edytowano - 12 maja 2016, 21:51

@skurol1: a i jeszcze pisało na czacie ze on zabił hard bossa

Avatar Archeologwinternetach

16 października 2016, 12:55

@skurol1: Ja w team 4 osoby ubijaliśmy epic bossa (1 z nas padł) nagle jakiś noob wyskakuje wali spellem bierze ~120hp zgarnia premie 100k golda za ostatni hit i itemy. My dostaliśmy ~10k golda za zadane obrażenia i trochę expa...

Avatar XpusheenX

12 maja 2016, 22:54

Znam ten ból...

Avatar zx2001

Edytowano - 12 maja 2016, 21:35

Ja znam tylko inne bardziej wkurzające błędy mianowicie platformy Steam i Uplay bardzo często nie zaliczają osiągnięć co naprawdę potrafi zepsuć chęć do grania jeśli nad wykonaniem tego osiągnięcia pracowałeś 3 dni i dupa.

Avatar kubczakof

12 maja 2016, 16:59

kiedy pokonałeś jej chłopaka, ale jej nie zaliczyleś

Avatar FuryGaming

18 kwietnia 2016, 15:03

Kiedyś w elsie był taki bug.

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2016, 15:15

@FuryGaming: elsie? *lenny*

Avatar FuryGaming

12 maja 2016, 15:26

Taka gra ...

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2016, 15:28

@FuryGaming: ale Stary, weź mie powiedz że to dziwnie nie brzmi (szczególnie patrząc na dzisiejsze czasy)

Avatar Anihilator

12 maja 2016, 15:33

i nik

Avatar FuryGaming

12 maja 2016, 15:41

@Anihilator: Co masz do mojego nicku ?

Avatar FuryGaming

12 maja 2016, 15:42

Nawet dla mnie to nie jest dziwne.

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2016, 15:44

@FuryGaming: W elsie... kraina loda

Avatar FuryGaming

12 maja 2016, 15:50

Wiem co masz na myśli.

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2016, 16:00

@FuryGaming: git gut

Avatar WoooN

12 maja 2016, 16:22

nie widze nic zboczonego w słowie elsa

Avatar
Konto usunięte

12 maja 2016, 15:41

może masz zdobyć co miał przy sobie, zlootuj go

Avatar Dexterek

12 maja 2016, 15:35

Bugi, bugi wszędzie !

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 15:01

W l4d2 przeszedłem na online całą kampanię The Parish i mi achievementa nie zaliczyło lol

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2016, 14:20

haha fajnie super

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 17:53

miałam tak w goat moo simulator

Avatar YFYDB

18 kwietnia 2016, 15:12

Albo u mnie - byłam w połowie planszy i mi się wtyczka popsuła.
A tak dobrze mi szło.

Avatar KacperUE

18 kwietnia 2016, 14:32

nooooo!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LeyPL
Dodane przez: LeyPL

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jakby trochę nie fair

Zdeklasowani znowu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Cóż za brak szacunku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka