Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2019, 20:27
Kek ale czerwony jest dla nauczycieli
Odpisz
13 lutego 2018, 01:37
@Konto usunięte: :)
Odpisz
31 lipca 2017, 16:35
do podpisywania paktów z diabłem😉
Odpisz
25 listopada 2016, 13:18
zajebiste
Odpisz
25 kwietnia 2016, 19:22
i dlatego nie pożycza się zeszytów od kolegów.wykrwawisz się!
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:02
zarsz zamdle
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:23
@Masellko: Co ty wiesz ;-; Z nudy w szpitalu rozprułam sobie wenflon. Efekt? Ja, łóżko, dwie ściany, sufit, lampa, podłoga i spora część pielegniarki w mojej krwi. (Gorzej niż w Teksańskiej Masakrze Piłą Łańcuchową ;_;) I jeszcze to sama jakoś zatamowałam, ale pielegniarki już mnie tam nie lubią. ._.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:47
Najważniejsze, że szacun u dzieciaków na odziale jest wieczny ;-;
Odpisz
24 kwietnia 2016, 21:48
;-;
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:19
Jesteś dziwna... ;~;
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:21
@flamefrost20: Dziękuje. Ale najwyraźniej nie masz pojęcia o nudzie w szpitalu (nawet telewizji nie było, książki przeczytane, muza odsłuchana)
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:48
jak byłem zmęczony to rozwaliłem sobie rękę u pomalowalełem twarz krwią
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2016, 22:49
ups double
Odpisz
25 kwietnia 2016, 00:16
Ja gdy byłam w szpitalu, raz z nudów wylałam cały kisiel (szpitalne żarcie) do kibla i spłukałam. Potem przyglądałam się jemu jak spływa powoli w otchłań rur kanalizacyjnych. Bardzo fascynujące przeżycie.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 15:36
...
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:53
I my mamy uwieżyć że byłaś w szpitalu?
Odpisz
25 kwietnia 2016, 17:58
@chrumka04: A czemu nie? Bywam tam co kilka miesięcy na kontrole.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:52
#Umbridge (Harry Potter)
Odpisz
25 kwietnia 2016, 16:00
FUU! 😱
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:48
domyślam się, że to krwiste opowiadanie ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2016, 13:23
@Avenhart: creepypasta "napisana krfafymi literami"
Odpisz
25 kwietnia 2016, 15:27
@Loriess: ;-; jo
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:11
To dla fejmu
.
.
.
Idiota
Odpisz
24 kwietnia 2016, 20:57
To jest idealny gadżet dla samobójców!
Wyobrażacie to sobie? Pisać pamiętnik i gdy twoja krew jest na wykończeniu, nagle przerywasz zdanie i piszesz "ŻEGNAJCIE", używając na to swoje resztki krwi, stylowo!
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:12
@jaccku321: Taki Ziomek prędzej by zemdlał.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 13:45
Nieee.... Skądże.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 13:58
@jaccku321: Ze mnie jest dobry Ziomek więc i tak masz strzałkę w górę
Odpisz
25 kwietnia 2016, 14:00
Szyneczka zawsze spoko.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 10:26
Odpisz
25 kwietnia 2016, 08:57
dzięki za pomysł :D
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2016, 22:46
on pisze cyrograf proste
Odpisz
25 kwietnia 2016, 07:33
@Miguelp: Też tak uważam.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 01:48
Aż strach go gryźć :D
Odpisz