Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie zadzieraj z bobrami
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2016, 22:54
Ten ptak ma minę jakby miał zamiar penetracji dupska.
i w mig poczujesz w niebo wzięcie
niczym analne pie**olnięcie
Odpisz
21 kwietnia 2016, 23:05
@U1bator: Ktoś mówi penetracja?
Odpisz
22 kwietnia 2016, 07:12
@polandball1: Ja *-*
Odpisz
21 września 2017, 08:22
@U1bator: Witam, na poprawę humoru darmowe powiadomienie.
Odpisz
22 kwietnia 2016, 08:28
Bez skojarzeń.
Odpisz
22 kwietnia 2016, 07:33
A co chwytakiem chciałbyś go złapać?
Odpisz
22 kwietnia 2016, 00:35
Ta mina gdy ptak zobaczy "ptaka"
Odpisz
22 kwietnia 2016, 00:27
Co za zboczeniec wstawia zdjęcie jak gołą ręką trzyma ptaka.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:47
Proszę zbliżenie jego twarzy
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:57
@marek20004:
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:58
@TypowyPolak: trochę bliższe najlepiej gdyby głową się idealnie mieściła
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:03
@TypowyPolak:
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:03
@marek20004:
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:09
@TypowyPolak: idealnie jutro leci na profilowe
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:15
@marek20004: Nie mogłem się powstrzymać, musiałem to wstawić XD
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:58
@Lacoste: też xD
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:09
@kcelej21: Teraz trzeba zrobić grupę ptaki admima ;-; Każdy ustawi sobie taki avatar xD
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:14
@Lacoste: jestem za
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:19
@kcelej21: To zrób xd Chętnie dołączę
Odpisz
21 kwietnia 2016, 23:06
@kcelej21: Ja też
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2016, 23:12
@Lacoste: apka + lenistwo
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:42
Hehe, ja mam przynajmniej dziewczynę!
Rąsia Rączkowska się nazywa.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:39
Like a boss
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:34
Tak bez pokeballa?
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:00
Ja w moim złapałam kilka wróbli, dzięki mojemu kotu :p
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:34
Zawodowo łapie ptaki za 5 zeta.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:06
To podchodzi pod chwalenie się skillami.
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2016, 21:30
@szynszyla369: Lepiej chwalić się skillami, niż ptakiem... ,-,
Odpisz
21 kwietnia 2016, 21:22
Ten ptak mówi "Wypuść mnie a spełnię twoje trzy życzenia"
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:53
brawo Bożydar
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:52
dajcie mu medal odwagi i zrecznosci
Odpisz