@popek9001: Prawda, ja sam ważę 76+ kilo a jem na śniadanie 1 kanapkę która wystarczy mi do 16, potem trochę obiadu/kanapkę i koniec, a schudnąć nie mogę, a nawet tyję.
Kto jest za żeby zrobić jeja offline będzie to polegało na tym ze mozna przegladac jeja w trybie offline a kiedy się polaczy z internetem obrazki sie aktualizuja!
Pomysł jest dobry, pod warunkiem, że to my byśmy decydowali ile obrazków ma się zapisywać w telefonie. Bo po co mi całe jeja w trybie offline, skoro jest tylko 20 nowych obrazków?
Komentarze
Odśwież15 maja 2016, 16:08
Gdy cały dzień było naprawdę źle a teraz wszyscy zachowują się jakby nic się nie stało podejżane -.- nikt wam przypadkiem pamięci nie wymazał?
Odpisz
15 maja 2016, 16:19
@seba263: Czekaj... Co?
Odpisz
15 maja 2016, 16:20
@seba263: Ale co było źle? Nic nie pamiętam...
Odpisz
15 maja 2016, 16:24
@seba263: Nic nie kumam
Odpisz
15 maja 2016, 16:37
@seba263: Cicho, nie przyznawaj się, że wiesz! Inaczej ONI dopadną też ciebie.
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 16:59
@seba263: Że obrazki zaczęto później dodawać i nie zmieniają dowcipów?
Odpisz
15 maja 2016, 17:05
@MrStick: ty w ogóle wiesz jaką tu anarchia była?
Odpisz
15 maja 2016, 17:11
@seba263: Ależ nie wiem o co ci chodzi. Nasz pan Bożydar dba ona dniami i nocami. Bożydar is love, Bożydar is life. Żyjemy dla Bożydara.
Odpisz
15 maja 2016, 17:14
panem (bożydar) wczoraj , panem (bożydar) dziś, panem (bożydar) zawsze
Odpisz
15 maja 2016, 22:07
@seba263: Oni nadal nie rozumieją.
Odpisz
15 maja 2016, 16:49
Mam jakiś sentyment do ludzi otyłych, szkoda mi ich.
W filmie zginie pies=Ojejku
W filmie zginie otyła osob=Nosz ku*wen machen zabije producenta
Odpisz
15 maja 2016, 16:04
Bo otyłość to choroba :( (niestety :/ )
Odpisz
15 maja 2016, 16:28
@koskoskos: Nie to nie jest choroba... Chociaż w niektórych przypadkach psychiczna.
Odpisz
15 maja 2016, 16:42
@koskoskos: masz raka XDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
15 maja 2016, 16:43
@TheHunterMikiPL: Chyba otyłość jest już uznana za chorobę
Odpisz
15 maja 2016, 18:39
@koskoskos: Czasami ludzie są otyli z choroby, a czasami z własnej winy.
Odpisz
18 maja 2016, 07:46
@popek9001: Prawda, ja sam ważę 76+ kilo a jem na śniadanie 1 kanapkę która wystarczy mi do 16, potem trochę obiadu/kanapkę i koniec, a schudnąć nie mogę, a nawet tyję.
Odpisz
15 maja 2016, 16:27
A nawet gorsze...
Odpisz
15 maja 2016, 16:16
Kto jest za żeby zrobić jeja offline będzie to polegało na tym ze mozna przegladac jeja w trybie offline a kiedy się polaczy z internetem obrazki sie aktualizuja!
Odpisz
15 maja 2016, 16:18
To by ci zeżarło polowe pamięci w telefonie
Odpisz
15 maja 2016, 16:26
Nie podoba mi się ten pomysł
Odpisz
15 maja 2016, 16:45
Pomysł jest dobry, pod warunkiem, że to my byśmy decydowali ile obrazków ma się zapisywać w telefonie. Bo po co mi całe jeja w trybie offline, skoro jest tylko 20 nowych obrazków?
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2016, 16:48
*ekhm* Grupa Jeja.pl Opine, błędy, sugestie.
Odpisz
15 maja 2016, 16:56
może wydrukujmy od razu całą wikipedię?
Odpisz
15 maja 2016, 17:41
@bylejakbylegdzie: Jak już idziemy tym tropem,to napiszmy książkę o tym jak zrozumieć kobietę.
Odpisz
15 maja 2016, 16:10
Mądre, ale to samo nie dotyczy rudego u fryzjera
Odpisz
15 maja 2016, 16:09
nie muszę pisać wspomnień
Odpisz
15 maja 2016, 16:04
Był taki sam tekst
Odpisz
15 maja 2016, 16:03
albo ze żebrającego sdudenta
Odpisz
15 maja 2016, 16:03
było
Odpisz
15 maja 2016, 16:00
Było
Odpisz