Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Moje_Rysunki12

25 stycznia 2017, 00:23

Jeżeli chodzi o postacie, to starsza wersja wygrywa. A dlaczego? Bo są tam bardziej pokazane emocje, w taki bardziej ,, miękki" sposób.

Avatar snajpercat

7 stycznia 2018, 18:50

@Moje_Rysunki12: masz rację a marge na drugim trochę mnie przeraża

Avatar elusia23356

18 kwietnia 2016, 17:56

PO PROSTU technika którą były robione kreskówki kiedyś jest o wiele droższa, niż ta której uzywają teraz- jak myślicie dlaczego komputerowe animacje przeważyły nad poklatkowymi? Wam by sie chciało narysować pierdyliąt scen, z których powstałby 2min filmik? Nie sądzę.

Avatar gulpin

18 kwietnia 2016, 19:03

@elusia23356: ale tutaj obie animacje są poklatkowe więc twój argument jest inwalidzki

Avatar elusia23356

18 kwietnia 2016, 21:40

@gulpin: właściwie to chodziło mi o animację w ogóle.

Avatar Moje_Rysunki12

25 stycznia 2017, 00:21

@elusia23356: Ja nie mam wyjścia. Ale zależy, czy ktoś lubi rysować, czy nie.

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 17:02

Było

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2016, 19:48

Mój argument jest inwalidą.

Avatar kapitan_puszeg

4 maja 2016, 15:47

przyniose mu wózek inwalidzki

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2016, 22:57

@kapitan_puszeg: Dzięki, wreszcie ktoś miłosierny!

Avatar Green_Arrow

19 kwietnia 2016, 13:34

Wyjątek: Dragon Ball Super.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 maja 2016, 15:18

@Green_Arrow: Tam zamiast iść do przodu z animacją to się cofają ;-;

Avatar pitchu2003

Edytowano - 4 maja 2016, 22:12

@Green_Arrow: najlepiej jest zrobiony odcinek piąty chyba dzieci z tego gifa go robiły

Avatar MlKicia

4 maja 2016, 18:33

Byyyyło

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

4 maja 2016, 16:29

Nie wiem czemu ale wolę nowe intro simpsonów.

Avatar Tymoslaw0

18 kwietnia 2016, 20:24

Byo.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Powodzenia

Pozdrawiam świetliki

To będzie bolało

To by wystarczyło

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka