Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Równi i równiejsi
Dobrze czasem się oderwać
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2016, 06:06
To ten ptak co bożydar go złapał
Odpisz
21 kwietnia 2016, 22:33
Moim zdaniem jest to nawet przyjemne.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:09
Ej , ale przyrodę to ty szanuj !
Odpisz
21 kwietnia 2016, 20:26
@FuryGaming: pszyrke*
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:56
gdy chcesz zrobić śmiesznego mema ale musiałeś zamienić przekleństwo na coś łagodniejszego
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:28
staree
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:06
A ja akurat lubię jak mi ptaszki rano ćwierkają :P
Odpisz
21 kwietnia 2016, 16:00
Można się uśmiechnąć, lecz nie za bardzo :D
Odpisz