Nie jestem pewien, czy jestem introwertykiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Dobrze czasem się oderwać
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2016, 01:10
To zależy co ma się przez to na myśli. Niektórzy chcieli by patrzeć jak ludzkość płonie, a niektórzy jak socjaliści płoną.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 06:15
Nie, jesteś po prostu chamskim odludkiem.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 05:52
W sumie... to jedno i drugie ;-;
Odpisz
20 kwietnia 2016, 18:01
to pierwsze
i pisze sie "przegryw" nie "introwertyk"
Odpisz
20 kwietnia 2016, 18:33
@gulpin: Przegryw?
Odpisz
20 kwietnia 2016, 18:39
@gulpin: Dobrze introwertyku.
Odpisz
20 kwietnia 2016, 18:43
@gulpin: Nie każdy musi kleić się do ludzi
Odpisz
20 kwietnia 2016, 18:56
@gulpin: Jak to jest być idiotą i śmiać się z ludzi bo noe chcą gadać z takimi jak ty?
Odpisz
20 kwietnia 2016, 22:50
@Jumper112: a Mojżesze też chcą gadać ?
Odpisz
21 kwietnia 2016, 06:14
Odróżnij normalne funkcjonowanie w społeczeństwie od chorej bezpodstawnej nienawisci.
Odpisz
21 kwietnia 2016, 06:32
oj się czepiasz literówki
Odpisz
21 kwietnia 2016, 07:13
Ja nie mówię, że jak jest się introwertykiem to trzeba od razu wszystkich dookoła nienawidzić. Chodzi mi raczej o to, że gulpin introwertyka klasyfikuje jako frajera, a ja staram się to jakoś wytłumaczyć (już inna sprawa, że to troll i dyskusja jest bezskuteczna)
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:05
a co jeśli to i to? jak ja
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:08
@ozi12: I ja.
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:17
@ozi12: Ja też, odbjur.
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:35
potwierdzam, odbjur
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:46
@ozi12: i ja :3
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:47
@Namelessx: nie prosiłem was o odbjory ;-; nikogo to i tak nie obchodzi
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:48
@reLik: Właściwie to nie nienawidzę ludzi jako takich. Nienawidzę półinteligentów, z którymi przyszło mi dzielić układ słoneczny.
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia 2016, 17:48
@reLik: Czyli właściwie 65% ludzi.
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:34
Tak samo jak koty, mają wszystkich w dupie, a niektórzy ludzie je uwielbiają i jeszcze mówią, że to taka choroba, że on jest introwertykiem XD
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:26
Jedno i drugie to to samo... tak w 90% xD
Odpisz
20 kwietnia 2016, 17:18
Jedno drugiego nie wyklucza.
Odpisz